بهترین Airbnbs در انگلیس 2021

[ad_1]

بهترین Airbnbs در انگلستان با تشکر فراوان از اعلامیه “نقشه راه خارج از قفل” بوریس جانسون ، در حال حاضر با نرخ نگران کننده ای رزرو می شوند.

جای تعجب نیست: Airbnbs یک گزینه * عالی * محل اقامت برای تعطیلات انگلیس و خارج از کشور است (اولی ، کاملاً واضح ، گزینه بهتر برای تابستان 2021). این که آیا به دنبال یک کلبه تعطیلات زیبا و دنج هستید ، یک آپارتمان پر زرق و برق برای استراحت در شهر انگلستان یا یک مکان شیرین برای تعطیلات آخر هفته دختران خود ، تصاحب کل یک ملک به شما تن و فضای خصوصی می دهد. Airbnbs به شما امکان می دهد در مقصد تعطیلات انتخاب شده خود کاملاً در خانه خود باشید – همه اینها در حالی است که شما از حفظ امنیت فاصله اجتماعی با خانواده های دیگر اطمینان حاصل می کنید. برد – برد.

ما 14 بهترین هتل و آپارتمان برای آخر هفته دختران شما پیدا کرده ایم

Airbnb در سال 2008 تاسیس شد و قبل از وجود آن ، یافتن اجاره تعطیلات برای تعطیلات آخر هفته عاشقانه / تعطیلات خانوادگی / آخر هفته دنج و دور از خانه با همسرانتان بسیار دشوارتر بود. سریع به امروز بروید و * میلیون ها ویژگی در سایت وجود دارد. قبل از فیلتر کردن امکانات با امکانات (خانه های تعطیلات با استخر / کلبه های تعطیلات با وان آبگرم – می توانید لطفاً براساس مکان ، تاریخ و تعداد افراد در مهمانی خود جستجو کنید) بله لطفاً لطفاً. همچنین می توانید فقط مشخصات Airbnb Plus را مشاهده کنید: این افزودنی نسبتاً جدید به خانواده Airbnb است. Airbnbs ذکر شده به عنوان “Plus” جذاب ترین است که می توانید دریافت کنید. نمونه مورد: این خانه ساحلی با وان آبگرم در کورنوال (وسواس) یا این کلیسای متولد شده در کوتسولدز.

با انتخاب بسیاری از ویژگی های خیره کننده ، هنگام انتخاب بهترین Airbnb برای شما می تواند کمی طاقت فرسا باشد. وارد شوید: راهنمای GLAMOUR برای بهترین Airbnbs در انگلیس. در جشن پایان قفل نه چندان دور (امیدواریم) ، سردبیران GLAMOR ویژگی های Airbnb مورد علاقه خود را در این کشور نشان داده اند تا بتوانید برای سفرهای بعدی رزرو کنید یا به لیست خواسته های خود اضافه کنید. فقط مطمئن شوید که اگر تابستان 2021 است که برای آن رزرو می کنید ، دست و پا می زنید – تاریخ های موجود در حال کاهش است دومین.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

پایان Lockdown در معرض دید است و ما رویایی ترین Airbnbs را در Cornwall پیدا کرده ایم که هنوز تابستان در دسترس است – در حال حاضر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>