بهترین BB Creams 2021: چه چیزی هستند و چگونه می توان “The One” را پیدا کرد

[ad_1]

این نکته است ، آیا کسی واقعاً می داند کرم BB چیست؟ این سبک است ، به نوعی مانند یک مرطوب کننده رنگی است ، این … بله ، ما تسلیم می شویم.

BB Cream چیست؟

اگر گیج شده باشید ، تنها شما نیستید. به نظر می رسد که حتی صنعت زیبایی نمی تواند با آنچه مارک های مختلف آن را بعنوان “مومیایی لکه دار” ، “پایه لکه دار” و “مومیایی زیبایی” تعریف می کند ، موافق باشد.

در حالی که یک مرطوب کننده رنگی اساساً ترکیبی از پایه و مرطوب کننده است ، یک کرم BB درجه یک را بالا می برد. نقش آن ایجاد مزایای اضافی پوست مانند SPF و مواد فعال برای بازسازی و شفافیت پوست است. به زبان ساده ، این ترکیبی چند منظوره از فونداسیون ، مرطوب کننده ، SPF و مواد مراقبت از پوست است بنابراین می تواند در عین تغذیه پوست ، چهره شما را نیز عالی کند. گفته شد ، همپوشانی زیادی وجود دارد و بسیاری از مرطوب کننده های رنگی با مزایای اضافی پوست تزریق می شوند ، دقیقاً مانند یک کرم BB.

بهترین پایه های موجود برای تمام سطوح پوشش و انواع پوست

چرا BB Cream را انتخاب می کنیم؟

یک کرم BB مناسب برای پوشش غیر وظیفه ای یا اگر شما یک پایه طبیعی تر را ترجیح می دهید. این پوشش به اندازه کافی پوشش می دهد تا رنگ پوست شما یکدست شود ، اما نه چندان زیاد پوست شما را کاملاً ماسک می کند و چون اغلب حاوی مواد آبرسان مانند اسید هیالورونیک است ، باعث می شود پوست کاملاً تازه و براق به نظر برسد.

نکات منفی کرم BB چیست؟

اکثر کرم های BB فقط در یک سایه یا محدوده سایه بسیار محدود ارائه می شوند که متناسب با تمام رنگ های پوست نیستند ، بنابراین بسیاری از مارک ها در سال های اخیر کرم های BB خود را برای گزینه های متنوع تر متوقف کرده اند. اگر می خواهید پوشش کاملی داشته باشید ، این احتمالاً به اندازه کافی شما را تأمین نمی کند. بعلاوه ، آنقدر ضخیم نیست که بتواند لکه ها را بپوشاند بنابراین در صورت جفت شدن با کمی کانسیلر ، بهترین عملکرد را دارد.

چگونه از BB Cream استفاده کنیم؟

شما کرم BB را به همان روشی که پایه یا مرطوب کننده رنگی خود را استفاده می کنید ، می زنید. می توانید آن را با انگشتان خود بزنید ، با مخلوط کن زیبایی آن را بپزید یا با قلم مو آن را محکم کنید.

کدام BB Creams بهترین است؟

در مورد اینکه کدام یک از آنها بهتر کار می کند ، ما در زیر مجموعه ای از موارد دلخواه خود (و چرا) را گردآوری کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی ما ، Elle ، او را درelleturneruk دنبال کنید.

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید

اینها بهترین ضد آفتاب های SPF صورت برای استفاده در طول سال هستند

در اینجا جمع آوری بهترین کرم های BB …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>