به دانش آموزان مدرسه گفته شد که برای جلوگیری از بالا رفتن از شلوارک زیر شلوارک بپوشند

[ad_1]

نمایندگان مجلس شنیده اند که به دختران مدرسه ای در سراسر کشور توصیه شده است که برای جلوگیری از رشد بیش از حد بچه ها شورت زیر دامن خود را بپوشند.

بازرس ارشد Ofsted ، آماندا اسپیلمن نسبت به فرهنگ “سرزنش قربانیان” هشدار داد و گفت كه مدارس برای حل مشكلاتی كه باعث می شود كودكان مدرسه هنگام انجام سالروتوس یا چرخهای چرخ در زمین بازی “احساس ناخوشایندی” كنند باید راه حل های طولانی مدت پیدا كنند.

وی گفت: “من فکر می کنم واقعاً مهم است که ما به نوعی فرهنگ ملی که اساساً مورد سرزنش قربانیان است ، نرویم.”

هیئت حاکمه هفته گذشته گزارش داد که آزار و اذیت جنسی در مدارس “عادی” شده است ، از هر 10 دختر حدود 9 نفر گزارش می دهند که نام های جنسی را صدا می کنند و تصاویر یا فیلم صریح و ناخواسته ای برای آنها ارسال می شود.

من توسط یک معلم مرد در دبیرستان دخترانه خودم مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و شما باید داستان مرا بخوانید

کودکان به بازرسان Ofsted گفتند که این اتفاق عادی است که آنها معمولاً هدف از آزار و اذیت جنسی را نمی دانند ، به طوری که دانش آموز یک سال 12 گفت اشتراک تصاویر صریح بسیار گسترده است به طوری که “خسته کردن یک خال” است.

این گزارش همچنین به اشتراک گذاری “برهنه ها” در میان پسران مانند “یک بازی جمع آوری” در سیستم عامل هایی مانند WhatsApp و Snapchat را روشن کرد ، در حالی که برخی از دختران گفتند که “لمس ناخواسته در راهروهای مدرسه” را تجربه می کنند و احساس ناراحتی می کنند وقتی پسرها پشت سر آنها راه می روند پله هایی که مردم از پایین دامن خود را می دیدند.

گزارش Ofsted همچنین گفت که بسیاری از معلمان به طور مداوم مقیاس این مشکلات را دست کم می گیرند.

در صورت تجاوز جنسی ، به 5 منبع پشتیبانی می توانید دسترسی داشته باشید ، بدون اینکه این موضوع را به پلیس گزارش دهید

این ناظر از 32 مدرسه و کالج دولتی و خصوصی بازدید کرد و پس از انتشار هزاران گواهی نامه در یک وب سایت ، با بیش از 900 جوان در مورد آزار جنسی صحبت کرد.

تام هانت ، نماینده توری ، گفت: “گزارش شده است كه معلمان به دختران گفته اند كه برای جلوگیری از بزرگ تر شدن پسران ، زیر دامن خود شورت بپوشند.

“من فکر می کنم این بسیار نگران کننده است که این نوع سال مطرح شود و این نوع س veالات مربوط به مقصر دانستن قربانیان چیزی است که من می توانم ببینم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>