به گفته بهترین آرایشگران بهترین مدل های کوتاه با نگهداری کم

[ad_1]

نمایش دست ، چه تعداد از شما در طول سال گذشته روزهای شستشو را کشیده و وسایل گرمایشی خود را رها کرده اید؟ بدون قضاوت اما حالا ، ما قرار است خودمان را مسواک بزنیم و در آن قرار بگیریم؟

ما نمی کنیم لزوما هرچند باید نیم ساعت زودتر بیدار شویم تا موهایمان را با اتوی صاف بخار کنیم. در عوض ، ما چیز دیگری در ذهن داریم: مدل موهایی که تمام کارهای سخت ما را انجام می دهند. یک ریزه کاری خارق العاده باید وزن هر یک از سبک ها را داشته باشد ، به این معنی که هنگام شستن و کار به همان اندازه که می توانیم از بین بریم تا کمی زبانه بزنیم ، کار می کند.

بنابراین ما از برخی از آرایشگران مشهور ما خواستیم که بهترین مدل های موی کم نگهداری را اصلاح کنند.

برشهای کوتاه و لایه ای

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خردهای کوتاه امسال نه تنها محبوبیت زیادی دارند ، به لطف ذهنیتی که “در حال حاضر از جدید شروع می کنم ، برای من جدید” است ، بلکه بسیار شیک و نگهداری بسیار کمی دارند. “دیون اسمیت” ، آرایشگر مشهور ، که با افرادی مانند رجینا کینگ و ونوس ویلیامز کار می کرد ، نشان می دهد: “مشتریان من برشهای لایه ای کوتاه را انتخاب می کنند.” وی می افزاید: “داشتن طولی تاج خوب است اما در قسمت جلوی آن پر است. این باعث می شود موها در بین بریدگی ها خوب به نظر برسند و به حالت دهی بسیار کمی نیاز دارند.” در مورد محصولات حرفه ای ، دیون می گوید: “برای موهای صاف ، کمی اسپری نمک ، مانند جروم راسل BStyled Wave و نمک پاش (6.99 پوند) معجزه خواهد کرد.”

با این موهای بلند ، لوب ها و برش های پیکسی تجارت موی بلند داشته باشید. در اینجا تمام موارد لازم برای بازرسی وجود دارد …

باب پشمالو

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تام وار در سالن دالستون Blue Tit London می گوید: “باب پشمالوی دهه 90 برای تابستان و برای نشان دادن بافت با کمی سبک طراحی مناسب است.” وی می افزاید: “این برش ایده آل برای نگهداری کم است.” او تنها کسی نیست که چنین فکری می کند. جورج نورثوود ، آرایشگر مشهور (كه رزی هانتینگتون-وایتلی و مگان ماركل را مشتری می شمارد) می گوید: “یك باب كوتاه و كوچك برای این زمان از سال مناسب است ، زیرا می توانید آن را در هوا خشك كنید و باعث ایجاد ظاهری واقعی برای انجام آن می شود.” ) امضای معروف وی خیلی دقیق یا صیقلی نیست ، بنابراین طول عمر زیادی دارد و رشد خوبی هم دارد. از نظر نگهداری ، جورج یک شامپو و نرم کننده با کیفیت را توصیه می کند. شامپوی Unpollusted (12 پوند) از محدوده Undone او سم زدایی ملایمی را ایجاد می کند و تجمع محصول را برای یک ورقه تمیز از بین می برد. در همین حال دستگاه تهویه مطبوع Ouai (22 پوند) هرگونه وز وز را از بین می برد و می تواند موهای مرطوب آن را بماند تا لخته شود.

حشره های شگی برش آرام تابستان است که نمی توانیم صبر کنیم تا بدست آوریم

برشهای وزوز

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شارلوت منساح ، آرایشگر ارشد و متخصص آفریقایی ، پیش بینی می کند که کاهش وزوزها حتی بیشتر خواهد بود ، می گوید: “یک حرکت بزرگ به سمت سبک های نگهداری کم انجام شده است که حداقل به تلاش حداقل نیاز دارند”. ما قبلاً افراد مشهور مورد علاقه خود را دیده ایم ، مانند تیفانی حدید ، برش را بزنید. این آخرین ریز ریز کردن است و شروع به تغییر شکل موهای پررنگی می کند که در این سال شاهد آن خواهیم بود. یک جایزه اضافی؟ مراقبت از آن نسیم است. همانطور که توضیح داد چرا موهای خود را در اینستاگرام وز کرده است ، تیفانی حدید اعلام کرد. “من می خواهم از همان انرژی که می خواستم به موهایم وارد کنم ، استفاده کنم.” “ما سبک او را دوست داریم. فقط بخاطر داشته باشید ، اگر همه راه وزوز می کنید ، برای محافظت از خود پوست سر با اسپری روی SPF. مهار روغن آفتاب و مراقبت از بدن Clarins برای بدن و مو (22 پوند) بسیار مغذی است.

ایده های اصلاح شده مو برای اگر آماده هستید که خیلی کوتاه شوید

برش استخوان یقه

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ریکی والترز ، بنیانگذار Salon64 ، می گوید: “بیشتر مشتریانی که استخوان یقه دارند و موهای بلندتری ندارند ، دیگر نمی خواهند از جوش های خشک شده و بدون مویی استفاده کنند.” وی می افزاید: “برش های استخوان یقه لایه ای بهتر است با حالت بلند و بلند پوشیده شود. مطمئناً کمتر نیز بیشتر است.” “لایه ها طوری طراحی شده اند که ظاهری ژولیده و نامرتب ایجاد می کنند ، بنابراین هر کسی که موهای خود را پیدا کند بیش از حد مسدود و سنگین نشسته و همچنین هر روز صبح با سشوار با موهای شما مبارزه می کند ، من توصیه می کنم لایه های کوتاه تری اضافه کنید.” دیون موافق است. “یک باب با طول طولانی تر که از شانه ها یا استخوان یقه استفاده می کند ، دارای تمام سبک های مختلف یک باب صاف است ، اما می تواند در یک بافت غیر طبیعی ، طبیعی کار کند یا برای یک سبک بدون درد صاف شود.”

یقه استخوان روند مو برای تابستان است که اگر می خواهید کوتاه بروید (اما نه خیلی کوتاه) ایده آل است

طول های لایه ای سبک

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

استفان برتین ، آرایشگر مشهور و سفیر SheaMoisture انگلستان ، که با لی-آن پینوک ، لتیتیا رایت و الساندرا آمبروسیو کار می کند ، می گوید: “طول طولانی تر با برخی از لایه های بلند بسیار نرم برای برخی از شکل و حجم تاج ، محبوب خواهد بود.” او می گوید: “خیلی نرم است و مدل مو صاف می شود اما اگر به اندازه کافی نرم نباشد ، موها به کمی دستکاری نیاز دارند تا واقعا خوب به نظر برسند. آرایشگر شما باید بتواند سطح نرمی و نوع موهای شما را کاملاً مطابقت دهد.” در واقع چند لایه پراکنده می تواند حجم و شکل مورد نیاز شما را به شما بدهد ، خواه سبک را انتخاب کنید یا نه.

‘لایه های نامرئی’ روند موهای صورت است که به شما گونه های فوری می دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>