به گفته فوربس ، کیم کارداشیان رسما یک میلیاردر است

[ad_1]

طبق گفته فوربس ، کیم کارداشیان برای اولین بار رسما به مقام میلیاردر رسیده است که اعلام کرد از لیست خود در لیست میلیاردرهای جهان استفاده می کند.

این نشریه به دو کسب و کار بسیار سودآور كیم ، KKW Beauty و Skims ، به دلایل افزایش ثروت ، و همچنین درآمد از همگام با کارداشیان، املاک و مستغلات و معاملات مختلف تایید.

تنها چند هفته پس از اعلام این خبر اعلام شد كه كانیه وست ، كه هم اكنون در جریان دادرسی طلاق با كیم است ، با دارایی خالص 4.7 میلیارد پوند رسماً ثروتمندترین مرد سیاه پوست در تاریخ ایالات متحده است. آوریل گذشته ، اعلام شد که خواهر ناتنی کیم ، کایلی جنر ، برای دومین سال متوالی جوانترین میلیاردر خودساخته فوربس است.

طیف گسترده ای محبوب SKIMS Fits Everybody در کیم کارداشیان دوباره در انبار موجود است ، اما آیا ارزش هیاهو دارد؟ 5 ویراستار GLAMOR آن را امتحان می کنند و افکار بی رحمانه خود را به اشتراک می گذارند …

فوربس ادعا می کند که دارایی خالص کیم از ماه اکتبر تاکنون از 780 میلیون دلار رشد کرده است. گزارش شده است که KKW Beauty از زمان راه اندازی آن در سال 2017 حدود 100 میلیون دلار درآمد کسب کرده است ، پس از آن وقتی کیم 20٪ از سهام مالکیت خود را در این شرکت به 200 میلیون دلار به شرکت زیبایی Coty فروخت ، ارزش شرکت لوازم آرایشی وی یک میلیارد دلار تعیین شد. طبق گفته های فوربس ، 72 درصد سهام باقیمانده که وی هنوز در این شرکت دارد ، به تنهایی حدود 500 میلیون دلار ارزش دارد.

کیم خط تولید شکل خود ، Skims را در سال 2019 راه اندازی کرد که مجموعه های موفقیت آمیز و خطوط جدید بسیاری را دیده است. سال گذشته ، Skims به لباسهای راحت و مناسب اتاق خواب با توجه به بیماری همه گیر و انسداد ویروس Coronavirus متمرکز شد ، اگرچه “سوتین مجسمه سازی” و “Fits Everybody range” آخرین موفقیت های ویروسی این برند بوده است.

من نام تجاری لباس حلال کیم کارداشیان ، Skims را امتحان کردم و این بررسی صادقانه من است

همانطور که توسط فوربس گزارش شد ، کیم دارای اکثریت سهام این شرکت است که هنوز درآمد خود را اعلام نکرده است ، که سهام مالکیت او را حدود 225 میلیون دلار تخمین می زند.

کیم برای اولین بار در سال 2016 جلد Forbes را گرفت. در طول مصاحبه او معروف گفت: “برای دختری بدون استعداد بد نیست.”

دریافت کیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>