به گفته نیس ، مبتلایان به آکنه باید از نظر بهداشت روان درمان شوند

[ad_1]

موسسه ملی تعالی بهداشت و مراقبت (نیس) توصیه کرده است که به افرادی که از آکنه شدید رنج می برند ، باید در کنار هر درمانی که برای پوست خود دریافت می کنند ، درمان بهداشت روانی نیز ارائه شود.

این توصیه برای اولین بار است که نیس در خلاصه ای از راهنمایی ها به بیماری شایع پوستی پرداخته است ، که بیان می کند مبتلایان به آکنه باید از جمله آنتی بیوتیک ها و داروهای ضد بارداری خوراکی (برای زنان) و همچنین توصیه های ارجاع به خدمات بهداشت روان ، به ویژه برای کسانی که سابقه تجربه افسردگی و اضطراب.

اگر آکنه به شما افسردگی داده چه باید کرد

این خبر پس از برخی تحقیقات نشان داد که جوانان بر اساس نظرسنجی Bioré x Ditch ، از کلاسها ، اجتماعات اجتماعی و امتحانات بخاطر “بد پوستی” پره می زنند که 59٪ افراد 16 تا 25 ساله را به طور روزانه تحت تأثیر قرار می دهد. این اولین باری نیست که متوجه می شویم آکنه می تواند به شما افسردگی ایجاد کند زیرا بیماری پوستی و زخم هایی که اغلب به دنبال آن می آیند می توانند تأثیرات عاطفی و روانی مستقیمی داشته باشند.

اغلب به دلیل “مشکل پوستی” رد می شود ، زندگی با آکنه راهی بیشتر از حالت سطحی پوست است. مجله پوست انگلیس دریافت که 63٪ خطر ابتلا به افسردگی در فرد مبتلا به آکنه در مقایسه با فرد بدون وجود دارد. سایر تحقیقات قبلی حتی آکنه شدید را با رفتار خودکشی مرتبط دانسته است. بنابراین ، زمان آن فرا رسیده است که تأثیر جدی سلامت روان توسط نیس شناخته شود. سند راهنمای آنها تأکید می کند که آکنه هم می تواند باعث ایجاد شرایط بهداشت روانی شود و هم شرایط سلامتی روانی را که از قبل وجود دارد تحریک کند. در نتیجه ، آنها توصیه می کنند که درمان روانشناختی ارائه شود.

دکتر تانیا بلیکر ، رئیس انجمن متخصصان پوست انگلیس ، به این موضوع گفت روزنامه گاردین: “این می تواند برای افراد آسیب دیده و خانواده ، مراقبان و کسانی که آنها را معالجه می کنند یک شرایط چالش برانگیز باشد. بسیاری از بیماری های طولانی مدت با مشکلات بهداشت روان مانند اضطراب و افسردگی در ارتباط هستند.

آکنه ویژه GLAMOUR: راهنمای * نهایی * شما در مورد علل ، علائم و درمانها

“آکنه تأثیر خاصی در ظاهر دارد ، بنابراین علاوه بر افسردگی و اضطراب می تواند به تصویر شخصی آسیب برساند ، منجر به انزوا و گاهی اوقات به اختلالات شدید بهداشت روانی منجر شود. این امر اغلب در مواقعی از زندگی رخ می دهد که افراد به دلایل زیادی ممکن است احساس آسیب پذیری کنند. “

اعلامیه نیس در حالی صورت می گیرد که بسیاری از افراد با استفاده از سیستم عامل خود در شبکه های اجتماعی برای ایجاد مثبت شدن آکنه به منظور تغییر روایت طولانی مدت در مورد بیماری پوست و عادی سازی آکنه ، اقدام می کنند. این جنبش به معنای دوست داشتن بی قید و شرط پوست شما و از بین بردن ایده پوستی “کامل” یا “بی عیب” است – کمپینی که ما با آن تمام کار می کنیم!

13 مبتلایان به آکنه های پوستی مثبت که کاملاً با پوست خود خنک هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>