به گفته ویراستاران زیبایی ما ، اینها 50 بهترین محصول چشم در همه زمان ها هستند

[ad_1]

از هر متخصص زیبایی بپرسید همه آنها یک چیز را به شما می گویند – 2021 همه چیز در مورد چشم است. همه ما از ابروهای پر تنش و زیر چشم های روشن ، تا سایه های بازیگوش و مژه های براق ، بیشترین استفاده را از ناحیه چشم خود می کشیم ، با کمک به بهترین فرمول های چشمی چشم و همچنین تقویت و آرایش رسا.

این تمرکز تازه تعجب آور نیست ، زیرا سال گذشته شاهد تکثیر ماسک های صورت و پوشش های صورت هستیم. اکنون آنها در همه مکان های عمومی اجباری هستند و هیچ نشانه ای وجود ندارد که به این زودی از بین برود ، یعنی حدس می زنید تنها قسمت صورت شما در نمایش است.

با این حال ، با بستن سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی ، بسیاری از ما در مورد برنامه های زیبایی خود عقب هستیم. خواه چند قرار ملاقات با موضوع ابرو را از دست داده باشید ، قادر به تقویت بوتاکس نبوده اید و یا جراحی های صورت ماهانه خود را از دست داده اید ، بیشتر ما خواستار قدرت درمان های خانگی و محصولات مراقبت از پوست برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای زیبایی ما.

انتخاب بهترین ریمل های مژه شما مژه هایی پر و مو را به شما هدیه می دهد

خوشبختانه ویراستاران زیبایی GLAMOR لیست نهایی محصولات مراقبت از پوست و آرایش چشم را تهیه کرده اند ، از مواد پوشاننده و روشن کننده که باعث خواب خوب شب می شوند ، تا ابزار ماساژ و ابزارهای پیشرفته که پف را از بین می برند. به صورت چشمک زن ، به مداد ابرو که به صورت شما ساختار می بخشد ، به سرم های مراقبت از پوست و ماسک های هدفمند که خطوط ظریف و سیاهی حلقه را کنترل می کنند.

به اسکرول ادامه دهید تا بهترین محصولات زیبایی چشم را کشف کنید …

اگر کیسه های زیر چشم هنوز هم شما را غمگین می کنند ، لیست بهترین محصولات برای درمان سیاهی تیرگی را بررسی کنید یا اگر در مورد حفظ ابروهای خود در خانه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید ، راهنمای نهایی ما را ببینید برای کشیدن ابروهای خود ، و همچنین بهترین رنگ های ابرو.

از بین صدها کرم دور چشم ، این 15 ماده ای هستند که * در واقع * کار می کنند

این ها 50 بهترین محصول چشم در همه زمان ها هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>