به گفته یک کارشناس ، چطور خودارضایی بر میل جنسی شما تأثیر می گذارد

[ad_1]

بیا ، سال 2021 است. خودارضایی چیزی است که ما هنوز نباید از پذیرش آن شرمنده باشیم. در حقیقت ، طبق نظرسنجی اخیر که GLAMOR انجام داده است ، 91٪ از خوانندگان ما در هنر خودارضایی مشارکت دارند ، در حالی که 36٪ از شما 2-5 بار در هفته این کار را انجام می دهید. که یک تاریخ کاملاً منظم با اسباب بازی های جنسی مورد علاقه شماست. که 67٪ شما می گویید از آن استفاده می کنید.

بنابراین ما به وضوح می دانیم که چه چیزی را دوست داریم ، اما استمنا still هنوز هم می تواند به عنوان یک راز سخیف در نظر گرفته شود ، خصوصاً اگر در رابطه هستید.

این امر (الف) به دلیل روایت های باستانی پیرامون لذت زنانه و (ب) این نگرانی است که اگر تمام انرژی خود را صرف لذت شخصی کنید ، دیگر چیزی برای شریک زندگی خود در مخزن نخواهید داشت.

اما خبر خوب: این یک افسانه است. البته ، همه افراد متفاوت هستند ، اما به طور کلی یک میل جنسی کمتر تحریک شده اغلب از کاهش سطح تستوسترون ناشی می شود ، نه بیش از حد عشق به خود.

بهترین اسباب بازی های جنسی برای سرمایه گذاری در مجرد بودن یا محبوب بودن ، زیرا رابطه جنسی = بهترین نوع مراقبت از خود

به نظر می رسد که عادت کردن خود در ارگاسم و تجربه احساس خوب دوپامین و تسکین استرس به این معنی است که اخراج شدن با شخص دیگر راحت تر خواهد بود.

به علاوه ، مشخص شده است که تحریک پیشرفته ، مانند استفاده از اسباب بازی های مورد علاقه ما ، تحریک و عملکرد کلی جنسی را افزایش می دهد.

میل جنسی مانند یک افتادگی طبیعی است ، گاهی اوقات زیاد است و گاهی به دلیل شرایط زندگی ما کم است. عوامل مهم دیگری نیز می توانند بر انگیزه های جنسی ما تأثیر بگذارند مانند خواب ، تغذیه ، ورزش ، فشارهای کاری و همچنین وضعیت روابط ما.

آیا می خواهید بیشتر بدانید که چگونه خودارضایی – یا ممتنع – می تواند بر میل جنسی ما تأثیر بگذارد؟ ما از یک روانپزشک متخصص جنسی خواستیم در این باره توضیح دهد.

چرا استمنا so اینقدر مهم است؟

جوردن دیکسون ، روان درمانگر روابط روانشناختی و روابط ، توضیح می دهد: “استمنا often اغلب می تواند به عنوان اطلاعات ما و تجربه اوج لذت جنسی باشد.” “به دست آوردن آگاهی جنسی در وهله اول با خود به ما کمک می کند تا از نظر جنسی با دیگران بیشتر آگاهی داشته باشیم.”

او موافقت می کند که استمنا همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای تقویت رابطه جنسی با یکدیگر در نظر گرفته شود – نه از بین بردن یا کاهش آن – زیرا می تواند مجموعه جنسی زوجین را غنی کند.

“تحقیقات نشان داده استمنا یکی از متداول ترین منابع ارگاسم است ، به ویژه در میان زنان. لذت بردن از خود می تواند به احساس کنترل و خودمختاری بر بدن خود کمک کند ، و در نهایت ممکن است باعث افزایش توانایی صمیمیت با یک شریک زندگی به دلیل جوردن می گوید: “افزایش هویت جنسی و عزت نفس جنسی.”

14 مزیت استمنا female زنانه ، به علاوه نکاتی که ذهن شما را به باد می دهد

بیایید روشن باشیم: خودارضایی قاتل رابطه نیست

برای کسانی که رابطه دارند ، استمنا تا حدودی تابو باقی می ماند زیرا ترس از شرکا ممکن است استمنا را به عنوان نشانه ای از ناتوانی خود در تأمین نیازهای شریک زندگی خود تعبیر نکنند. اگرچه هنجارهای اجتماعی و عقاید فرهنگی در مورد رابطه جنسی سالم و رضایت جنسی اغلب شامل ارگاسم در فعالیت جنسی مشترک است ، اما بسیاری از ما گزارش می کنیم که در هنگام آمیزش آلت تناسلی واژن ، ارگاسم را تجربه نمی کنیم.

جوردن توضیح می دهد: “برای من ، خودارضایی یک کشف اهریمنی است و به ما کمک می کند تا به جای وابستگی به اسکریپت های جنسی که برای ما تجویز می شوند و می توانند اضطراب های ناشی از” عملکرد “را ایجاد کنند ، خودآگاهی ایجاد کنیم. “رابطه جنسی با خودمان مانند گشتن در چشم اندازهای جدید است ، وقتی می توانیم با کنجکاوی خود را کشف کنیم و اعتماد به نفس پیدا کنیم ، این می تواند به ما کمک کند در لذت و لذت بردن اگر و زمانی که می خواهیم با دیگران رابطه برقرار کنیم ، حرکت کنیم.”

“گاهی اوقات استمنا می تواند به عنوان یک راه حل موقعیتی عمل کند ، یک گزینه عملی هنگامی که یک شریک جنسی در اطراف نیست یا به دلیل زمان یا مسافت از دسترس خارج شده است. برخی از مشتریان من اظهار داشتند که یکی از مزایای خودارضایی کمک به آنها برای وفادار بودن به آنها همچنین گزارش می دهند که استمنا می تواند به آنها کمک کند تا بر انگیزه های جنسی خود کنترل کنند و به آنها این امکان را می دهد که صبر کنند تا با شریکی که رابطه عاطفی داشتند رابطه برقرار کنند. “

این همان چیزی است که زنان * واقعا * می خواهند در مورد رابطه جنسی بدانند (و ما پاسخ ها را دریافت کرده ایم)

بنابراین ، چگونه می توانیم خودارضایی را بهتر در زندگی جنسی خود بگنجانیم؟

خوب ، خودارضایی است زندگی جنسی ما به گفته جوردن ، رابطه جنسی با خودمان به همان اندازه که در رابطه جنسی با هم همکاری می کنیم ، مهم است. حضور و آگاهی کلیدی است – اغلب اوقات نه آنچه که ما انجام می دهیم بلکه نحوه انجام آن است.

جوردن می گوید: “خودارضایی واقعاً می تواند به ما در درک و کنجکاوی در مورد بدن کمک کند ، با این کنجکاوی افراد می توانند به لذت و قدرت خود در داخل دسترسی پیدا کنند.” “این آگاهی به عنوان یک خودکارآمدی در توانایی اعتماد به نفس بیشتر در خود جنسی عمل می کند و واقعاً می تواند به افراد کمک کند تا هنگام انتخاب رابطه جنسی با دیگران ، آن را به روش های بسیار سالم تر ادغام کنند. با دانستن آنچه دوست داریم ، می توانیم شروع کنیم تا در برقراری ارتباط آزادتر در برخوردهای جنسی از این طریق استفاده کنید. “

‘Edging’ تکنیک خودارضایی است که می تواند به شما در خوابیدن و تقویت روحیه کمک کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>