بودجه 2021: یک راهنمای ساده برای بودجه ریشی سوناک

[ad_1]

ریشی سوناک ، وزیر دارایی ، بودجه 2021 را در تاریخ 3 مارس به مجلس ارائه کرد – این هزینه 407 میلیارد پوندی ویروس کرونا برای اقتصاد را نشان می دهد. اگرچه ساناک بازگشت سریع به رشد اقتصادی را پیش بینی کرد ، اما اذعان داشت که این بیماری همه گیر برای سال های آتی نیز آسیب خواهد دید. در اینجا برخی از اقدامات اصلی آورده شده است:

به اختصار…

اقتصاد انگلیس در سال 2020 10 درصد کاهش یافته است (بزرگترین سقوط از سال 1709) اما پیش بینی می شود امسال رشد 4 درصدی داشته باشد و قرار است اواسط سال 2022 همه چیز به سطح قبل از تخمدان برگردد – بنابراین کل نیست هلاکت و تاریکی. با این وجود ، بیکاری داستان متفاوتی است: انتظار می رود که در سال آینده سطح به بالاترین حد در 6.5٪ برسد ، اگرچه این میزان هنوز هم کمتر از 11.9٪ پیش بینی شده است. به طور کلی ، کسری بودجه انگلیس در سال جاری 355 میلیارد پوند خواهد بود – یک رکورد در زمان صلح.

کار و مشاغل

بیش از 700000 نفر در طی همه گیری شغل خود را از دست داده اند و صدها هزار نفر از آنها تهدید شده است. ساناک طرح خزانه داری را تا پایان ماه سپتامبر تمدید کرده است و کارمندان تا آن زمان 80٪ حقوق خود را دریافت خواهند کرد – اما از روسا خواسته می شود که 10٪ در جولای و 20٪ در آگوست و سپتامبر به عنوان برنامه تدریجی پرداخت کنند.

اگرچه همه اینها اخبار مثبتی به نظر می رسد ، به یاد داشته باشید که ثابت شده زنان جوان برخی از کارگرانی هستند که احتمالاً مورد خشونت قرار گرفته اند. در حالی که این اقدامات برای محافظت از آنها در برابر افزونگی طراحی شده است ، بسیاری از آنها با درآمدی روبرو بوده اند که یک پنجم کمتر از آنچه در طول 18 ماه پیش بینی کرده بودند بوده است.

صدراعظم ریشی سوناک این طرح را تا سپتامبر تمدید کرده است – این بدان معنی است که برای شما چیست

در مورد طرح درآمد خود اشتغالی نیز صحبت های زیادی انجام شده است و این برنامه نیز قرار است تمدید شود – با گسترش دسترسی ، 600000 نفر از افراد خود اشتغالی واجد شرایط کمک هستند. کمک هزینه چهارم فوریه تا آوریل را شامل می شود ، ارزش 80٪ از میانگین سود معاملات سه ماهه در کل 7،500 پوند است. همچنین افزایش اعتبار جهانی 20 هفته ای پوند در هفته به مدت شش ماه تمدید شده است.

سرانجام ، دستمزد زندگی ملی برای افراد 23 ساله و بالاتر از آوریل 8.72 به 8.91 پوند افزایش خواهد یافت – افزایش 2.2 درصدی.

پشتیبانی کسب و کار

Sunak کمک مالی 5 میلیارد پوندی برای راه اندازی مجدد مشاغل را تأیید کرده است تا به آنها کمک کند بعد از قفل کردن دوباره فعالیت کنند. دو طرح وام با حمایت دولت در حال پایان است ، بنابراین خزانه داری در حال راه اندازی طرح جدیدی است که تا پایان سال 2021 اجرا می شود ، وام های بین 25000 تا 10 میلیون پوند را مجاز می داند. 6000 پوند به ازای هر مکان برای مراکز فروش غیر ضروری در آوریل اختصاص داده شده است ، 18000 پوند برای سالن های ورزشی ، ارائه دهندگان مراقبت های شخصی و سایر مشاغل پذیرایی و تفریحی.

مهمان نوازی و اوقات فراغت مجبور نیستند سه ماه نرخ مشاغل خود را پرداخت کنند و سپس تا پایان سال تخفیف خواهند داشت ، در حالی که 5٪ نرخ مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سپتامبر تمدید خواهد شد. صندوق 1 میلیارد پوندی شهرها در 34 شهر انگلستان باعث بازآفرینی می شود ، در حالی که 150 میلیون پوند برای گروه های جامعه که می خواهند میخانه محلی در معرض خطر خود را بخرند تعهد شده است.

می خواهید از آن تعطیلات تمبر استفاده کنید؟ در اینجا راهنمای متخصص برای خریداران اولین بار وجود دارد …

400 میلیون پوند برای کمک به اماکن هنری در انگلستان ، از جمله موزه ها و گالری ها کنار گذاشته شده است ، در حالی که یک بسته بازیابی 300 میلیون پوندی برای ورزش حرفه ای وجود دارد. همچنین یک طرح ویزا جدید برای کمک به استارتاپ های مبتدی از خارج از کشور وجود دارد و محدودیت پرداخت بدون تماس در اواخر امسال به 100 پوند افزایش می یابد.

مسکن

ساناک تأیید کرد که خریداران برای اولین بار در هنگام خرید ملک زیر 600،000 پوند ، انتخاب گسترده تری از وام های رهنی را که به سپرده فقط 5٪ وام نیاز دارند ، دریافت می کنند. تعطیلات تمبر – که بدان معنی است که در اولین 500،000 پوند یک ملک هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود – همچنین تا 30 ژوئن تمدید می شود. اما خریداران در صورت نداشتن درآمد منظم ، دریافت وام برای آنها دشوار خواهد بود و هیچ سیاست خاصی برای کمک به کسانی که از اجاره آنها عقب مانده اند وجود ندارد. این اغلب موارد است که بودجه قول می دهد خرید را آسان تر می کند ، اما با افزایش همیشه قیمت ها ، در واقع تغییرات اندکی تغییر می کند.

در اینجا یک راهنمای فوق العاده ساده برای نقشه راه چهار مرحله ای بوریس جانسون برای خارج شدن از قفل وجود دارد

مالیات

به این س bigال بزرگ – ما چگونه می خواهیم هزینه این همه را بپردازیم؟ ساناک اعلام کرد که در نرخ مالیات بر درآمد ، بیمه ملی یا مالیات بر ارزش افزوده تغییری ایجاد نخواهد شد. همچنین هیچ تغییری در مالیات بر ارث ، کمک هزینه بازنشستگی مادام العمر یا کمک های مالیاتی سود سرمایه وجود ندارد. با این حال ، صورتحساب مالیاتی که در آینده با آن روبرو خواهید شد ممکن است افزایش یابد. آستانه پرداخت مالیات بر درآمد و نرخ مالیات بالاتر از آن در ماه آوریل افزایش می یابد ، اما به مدت پنج سال مسدود می شود. بسیاری از افرادی که در آن زمان افزایش حقوق دریافت می کنند ، ممکن است خود را در یک گروه مالیاتی جدید قرار دهند و مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشند. پیش بینی کننده رسمی دولت گفت این به معنای 1.3 میلیون نفر بیشتر مالیات بر درآمد و یک میلیون نفر دیگر با نرخ بالاتر مالیات است.

فرار از خواب دوست: چگونه به برخی از همسران خود بگوییم که در واقع نمی خواهید در خارج از کشور بیایند 21 ژوئن

بودجه و زنان

بسیاری از بودجه را به دلیل عدم تمرکز آن بر مراقبت از کودکان ، بخش مراقبت و کارگران خط مقدم انتقاد کرده اند – حتی اگر تصدیق شد که کارکنان بخشهایی که به شدت آسیب دیده اند “جوان ، زن ، از اقلیت های قومی و کم درآمد” . در واقع ، کلمه “زنان” فقط سه بار در کل بودجه ذکر شده است که در 107 صفحه وجود دارد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما هنوز منتظر گزارش شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی هستیم که شش ماه به عقب رانده شد (پس از تعلیق کامل در سال 2020). دولت همچنین از بازپرداخت عظیم 3 میلیارد پوندی به زنان کم حقوق از حقوق بازنشستگی دولت از سال 1992 خبر داده است – پس از آنکه تعداد زیادی از زنان به زیر نرخ انتظار می رفتند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>