بیانسه و مگان تو استالیون گرمی 2021

[ad_1]

بیانسه اکنون رسماً رکورد بیشترین برد گرمی توسط یک زن هنرمند و توسط هر خواننده زن و مرد را با 28 برد کسب کرده است.

Queen Bey امشب در Grammys 2021 سه گونگ به خانه برد – بهترین موزیک ویدیو برای ‘Brown Skin Girl’ ، بهترین اجرای R&B برای “Black Parade” و بهترین اجرای رپ برای ریمیکس خود از “Savage” Megan Thee Stallion.

وی گفت: “این بسیار طاقت فرسا است ، من تمام زندگی ام را انجام داده ام.” “من می دانم که دو دخترم و پسرم در حال تماشای آن هستند. آبی ، تبریک می گویم ، او گرمی امشب را به دست آورد. من خیلی افتخار می کنم به شما.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این جایزه پس از آن اعلام شد که کوئین بی و مگان تو استالیون ثابت کردند که آنها عالی ترین دوتایی هستند و بهترین لحظه قدرت دختران را هنگام قبول جایزه بهترین آهنگ رپ به ما ارائه می دهند.

بومیان هوستون ، که برای همکاری موفق “Savage Remix” در این گروه برنده شدند ، برجسته ترین شب را به نمایش گذاشتند زیرا هر دو روی صحنه ظاهر شدند و سخنرانی کردند ، بیانسه هم مگان و هم بینندگان را در خانه غافلگیر کرد که هیچ تصوری از او نداشتند در این مراسم

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مگان ، که جایزه بهترین هنرمند جدید را نیز به خانه خود برد ، با فریاد هم نامزدهای خود در این بخش سخنرانی خود را آغاز کرد ، در حالی که بیانسه مانند یک خواهر بزرگتر مغرور در کنارش ایستاد.

“من می خواهم به همه کسانی که نامزد شده اند تبریک بگویم زیرا همه این آهنگ ها شگفت انگیز بودند. موسیقی واقعاً به بسیاری از ما کمک کرد تا از بیماری همه گیر عبور کنیم ، بنابراین همانطور که گفتم ، برای همه کسانی که امروز اینجا هستند فریاد بزنید زیرا بسیاری از اینها آهنگ ها واقعاً ما را از طریق راه تحت فشار قرار دادند. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او سپس برای تشکر از او به بی بازگشت و توضیح داد که چقدر از بزرگ شدن او الهام گرفته است – قلب ما تمام مدت ذوب می شد!

“من قطعاً می خواهم از بیانسه متشکرم. اگر من را می شناسی ، پس باید بدانی که از وقتی که کوچک بودم ،” می دانم چطور؟ یک روز ، من بزرگ خواهم شد و من مثل رپ بیانسه خواهد شد “، مگان گفت. “این قطعاً هدف من بود ، و من به یاد می آورم که برای اولین بار به تله کابین رفتم و دیدم Destiny’s Child در حال اجرای برنامه است و مثل این بود که” بله من خیلی سخت خواهم رفت. ” من اخلاق کار او را دوست دارم ، او را مانند او دوست دارم ، روشی را که خودش حمل می کند دوست دارم. ”

وی ادامه داد: “مامان من همیشه مانند” مگان ، بیانسه چه کاری انجام می دهد؟ و من همیشه “بیانسه چه کار می کند اما این کار را کمی ضرب و شتم می کند.”


بی به همان اندازه مملو از عشق و تمجید از همکارش بود. وی گفت: “من فقط می خواستم عشق خود را به مگان بدهم.” “من خیلی به شما احترام می گذارم ، باعث افتخار من است که از من خواستید بخشی از آهنگ باشم و فقط می خواهم بگویم ، هیوستون ما شما را دوست داریم.”

این خواننده رپ همچنین از جی زی برای امضای قراردادن وی با برچسب خود ، Roc Nation تشکر کرد و گفت که از آن زمان “زندگی او تغییر کرده است”. اما این همه ماجرا نیست.

این لحظه به سرعت تبدیل به یک نقطه عطف شد ، زمانی که میزبان Trevor Noah اعلام کرد که این پیروزی بدان معناست که بیانسه اکنون آلیسون کراوس را به عنوان سومین هنرمند گرمی در همه زمان ها با 27 پیروزی گره می زند. *جیغ زدن*

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بی از این خبر کاملاً متعجب به نظر می رسید ، اگرچه همانطور که در توییت بالا مشاهده می کنید ، همه متقاعد نشدند که او عاقلانه تر نیست. این افتخار در همان شب رخ می دهد که دخترش بلو آیوی کارتر نیز با تبدیل شدن به دومین جوانترین فردی که برنده جایزه گرمی برای بازی در “دختر پوستی قهوه ای” شده است و فقط نه سال سن تاریخ را رقم زده است.

چه شبی برای کارترها!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>