بیوه سیاه: اسکارلت جوهانسون و فلورانس پوگ درباره ابرقهرمانان زن و تبعیض جنسی صحبت می کنند

[ad_1]

در آخرین ستون ماهانه ، جاش اسمیت ملاقات می کند …عنکبوت ستاره های اسکارلت جوهانسون و فلورانس پوگ در حالی که در مورد تبدیل شدن به متحدان خود در یک جهان جنسیتی باز می شوند …


فیلم های ابرقهرمانی مدت هاست که صحنه بزرگداشت قدرت مردانه است. اما پس از آن رکورد شکستن Wonder Woman ، کاپیتان برجسته مارول و حالا خود انتقام جویانه ، اسکارلت جوهانسون فارغ التحصیل شد تا حق امتیاز فیلم مارول خود را داشته باشد ، عنکبوت، و او قهرمان جدیدی را نیز به کار گرفته است ، یلنا از فلورانس پوگ. و این در مورد زمان خونین است!

ناتاشا رومانوف ، قاتل سابق KGB اسکارلت ، بیوه سیاه AKA راهی پر از دست انداز برای تأمین امنیت فیلم خود و یا حتی بدست آوردن زمان لازم برای نمایش در فیلم داشته است. از زمان ورود او به حق رای دادن انتقام جویان در سال 2010 ، این شخصیت به یک لگد جانبی یا یک قطعه انرژی زنانه برای اطرافیان کاملاً مرد تبدیل شد و مدیرعامل مارول حتی در سال 2014 اسباب بازی Black Widow را متوقف کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما پس از راه اندازی کمپین خود برای ساخت فیلم ، اسکارلت جوهانسون کیف را ایمن کرد و حتی برای اولین بار به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز خدمت کرد. نتایج ارزش زحمت او را دارد. این فیلم ، به نظر من تازه کار مارول ، بهترین فیلم ابرقهرمانی است – از آنجا که رویکرد انسانی تری به شخصیت های آن دارد زیرا رد پیوند بیوه سیاه با خانواده روس او را از دست داده است ، با مادر و پدرش با بازی راشل ویس و دیوید هاربر و فلورانس پیوگ از انگلستان که به عنوان خواهر خود ، یلنا رفتارهای عالی را انجام می دهند. البته یک مأموریت وجود دارد که جلوی دریکوف ری وینستون را گرفته تا از کنترل ذهن دختران جوان (استعاره ای از پیرمردی برخوردار باشد؟) و تبدیل آنها به قاتل قراردادی با شستشوی مغزی شیمیایی.

با این حال ، این خط داستانی تنها نیمی از داستان است زیرا به نظر نمی رسد که بیوه سیاه یک شریک رومانتیک داشته باشد و از مرد انتقام جویانه دور باشد و قدرت و قامت او در این فیلم کاملا ساخته خودش است. این فیلم شخصیت را بسیار فراتر از تعریف جنسیت او می برد و در عوض ، او را به عنوان یک ابرقهرمان تمام قد جشن می گیرد. به هر حال ، ما در تعریف ابرقهرمانان مرد بر اساس جنسیت آنها نکته ای قائل نیستیم – آنها فقط به عنوان ابرقهرمان دیده می شوند – پس چرا ما هنوز همین رفتار را با ابرقهرمانان زن داریم؟

اولین تریلر فیلم Marvel’s Black Widow در اینجا قرار دارد و در آستانه فیلم زنانه kickass سال 2020 است

هنگامی که به محل اقامت اسکارلت در لس آنجلس و اتاق هتل فلورانس در لندن زوم می کردم (چقدر در سال 2021) ، می پرسم که آیا برای هر دو آنها مهم است که مکالمه جنسیتی را به جلو ببرند؟ اسکارلت قبل از پاسخ به این سondال ها تعمق می کند ، “این فیلم ذاتاً زنانه است ، بخشی به این دلیل است که کیت شورتلند آن را کارگردانی می کند و قطعاً عدم تعادل را روشن می کند. من فکر می کنم که زنان به طور ذاتی احساس می کنند به این دلیل که جامعه ما برای هزاران و هزاران سال برای همیشه پابرجا بوده است! “

اسکارلت ادامه می دهد: “این فیلم در مورد انقیاد زنان است و ضربه ای است که ما باید از بین ببریم. این یک فیلم در مورد زنانی است که یکدیگر را بلند می کنند تا شاید رشد کنند. من فکر نمی کنم که شما واقعاً بتوانید آن را از این فیلم خارج کنید زیرا این ماده در آنجا ماده تشکیل دهنده ای است و زمان آن نیز فرا رسیده است. من به نوعی نمی خواهم آن وجود نداشته باشد اما این یک قسمت مهم دور شدن از داشتن آن (جنسیت) است که نیاز به عضویت در آن نیز دارد زیرا بخشی از مشکل است! ”

عنکبوت مطمئناً از بلند کردن یکدیگر صحبت می شود و هیچ کس بهتر از اسکارلت و فلورانس این کار را نمی کند. واضح است که این یک خواهر خواهی است و هم در صفحه نمایش و هم در خارج از صفحه ، زیرا ما بحث می کنیم که چگونه روابط کاری آنها شخصاً هریک از آنها را تغییر داده است.

اسکارلت ، 36 ساله ، پرتو می گوید: “شما می دانید چه ، فلورانس بسیار خودخواه است.” “من آنقدر خودخواه نبودم. در واقع وقتی که با فلورانس کار کردم ، فهمیدم ، “وای ، من کارهای زیادی برای خودم دارم”. او دارای یک نفس نفس سالم است و در پوست او است. اینگونه بود ، “این روش دیگری است. من باید بیشتر درمان کنم! ” او واقعاً در کفش خودش می ایستد و زمین می خورد ، بسیار چشمگیر بود. او خودش را قضاوت نمی کند. من این را در مورد او دوست دارم و دوست دارم بیشتر شبیه این باشم. “

“من می خواهم گریه کنم!” فلورانس قبل از اینکه تأثیر اسکارلت بر روی او بگذارد ، قطع می شود. “من هرگز چنین موقعیتی نداشته ام ، جایی که بتوانم یک زن را به عنوان یک رئیس موفق ببینم ، ببینم این چه چیزی را می طلبد و آنچه را که شما می خواهی چنین رئیس باشی.”

این جوان 25 ساله ادامه می دهد: “او این فیلم را تولید كرد ، او مدتهاست كه روی آن كار می كند ، او در آن بازی می كند.” “بسیار جالب بود که ببینیم این زن مسئولیت یک مجموعه را به عهده می گیرد ، نه می گوید ، و گاهی مکث می کند تا درباره چیزهایی بحث کند که لازم است در مورد آنها بحث شود و تحت فشار قرار نگیریم تا از چیزی فیلمبرداری کنیم فقط به این دلیل که وقت ما کم است. من فکر می کنم این چیزی است که شاید به طور قطع به عنوان یک زن ، شما بعداً چیزهای زیادی یاد می گیرید و دیدن این افسانه ، اجرای این مجموعه و واقعاً دوست داشتنی بود و مردم به آن احترام گذاشتند و یک دلیل وجود دارد که او بسیار خارق العاده است و به همین دلیل است. من مثل این بودم که “وای ، من باید یادداشت برداری کنم و کاری را که یک شخص انجام می دهد”. “


در حالی که خواهر بودن یک موضوع اصلی است ، مسئله اینکه متحد خود باشید و قدرت خود را پیدا کنید در کنار آن قرار دارد. من تعجب می کنم که آنها بیشترین متحدان خود را در زندگی خودشان داشته اند؟

“اوه خدای من ،” فلورانس بلافاصله فریاد می زند ، “در زندگی خودم؟ چه موقع من متحد خودم بوده ام؟ این یک سوال بزرگ است. من نمی دانم. آیا غم انگیز نیست؟ ” وقتی فلورانس پاسخ می دهد ، این باعث می شود من به یک مصاحبه عمیق جلد GLAMOR فکر کنم که ما قبل از آنکه نامزدی اسکار خود را برای بازی در نقش ستاره خود تأمین کند ، زنان کوچک در سال 2020 ، زمانی که او در مورد تصویر بدن خود را باز کرد.

فلورانس در آن زمان گفت: “من كاری انجام دادم كه در آن بسیار واضح بود كه باید لاغر شوم [by the team working on the production] و وقتی تمام شد ، من کاملاً آگاه بودم که نمی خواهم چنین کاری را انجام دهم. از آنجا که با آن روبرو شده بودم ، فهمیدم که می خواهم چه چیزی را نمایندگی کنم و اگر این اتفاق نیفتاده باشد ، ممکن است در چنین سنین پایین بر مشکلات خود با بدنم فائق نیامدم. من از این موضوع خوشحالم ، اما بسیاری از زنان آنقدر خوش شانس نیستند. ” با این اوصاف ، پس از مشاهده فلورانس از بدن خود به عنوان سلاحی واقعی استفاده می کند عنکبوت، احساس می کنم فلورانس بیش از حد به خودش سخت گرفته است و می گوید نمی داند چه زمانی متحد خودش بوده است. او سرشار از قدرت بسیار بیش از آن چیزی است که از آن آگاه است و این در اولین فیلم بزرگ موفق او مشهود است.

در حالی که فلورانس پیوگ ستاره زنهای كوچك فرش قرمز اسكار را می گذرد ، او از بدن صحبت می كند و به او گفته می شود كه لاغر شود

از طرف دیگر اسکارلت که از 10 سالگی در حال بازیگری بود ، نامزدی اسکار را به دست آورد داستان ازدواج و جو جو خرگوش و دو سال است که پردرآمدترین بازیگر زن در جهان است ، مجبور نیست حفاری کند و به زمانهایی که مجبور به حمایت از خودش است فکر کند. “اوه خدا ، بله ،” او نفس را بیرون می کشد که سالها زحمت را نشان می دهد. “به عنوان یک زن ، شما باید باشید [your own ally] در همه زمان ها ، زیرا ما تضعیف می شویم ، کمتر مورد توجه قرار می گیریم ، کمتر از آن قدردانی می کنیم و دستمزد کمی دریافت می کنیم – شما باید متحد خود باشید. مادرم این را از زمانی که من خیلی واقعاً جوان بودم به من القا کرد ، زیرا مطمئناً او حتی آن را خیلی جدی تر از من تجربه کرده بود. “

اسکارلت می افزاید: “حقوق برابر بخش بزرگی از این مبارزه است.” “حتی زمانی که من نوجوان در صنعت یا زن جوانی بودم ، مادرم آن مکالمات را انجام می داد. مانند ، “چرا او دریافت نمی کند (همان حقوق را دریافت می کند)؟” همیشه این اصطلاحات کلیدی کمی مانند “بانکداری” و “تساوی گیشه” وجود داشت. اینها همه اصطلاحاتی هستند که اساساً به عنوان تبعیض جنسی شناخته می شوند. هیچ وقت با آن چیزها ارتباطی نداشت و هرگز هم نبود. این بخشی از مسئله سیستمی بود که یک زن نمی توانست آنقدر بانکدار باشد یا یک گیشه گیشه داشته باشد. مادرم آن را رد کرد و به من القا کرد ، “نه ، شما باید با آن مبارزه کنید. شما بخاطر کارتان مطلوب هستید و ارزش شما در همین جاست. این در استعداد شماست. این هیچ ارتباطی با جنسیت شما ندارد و اجازه ندهید کسی چنین احساسی در شما ایجاد کند. ‘ این واقعاً یک مبارزه مداوم است. من هنوز با آن مبارزه لعنتی می جنگم. ما همه هستیم.”

انگشتان خود را با یک حرکت دایره ای کلیک نکنید ، فریاد بزنید ، “ملکه یاسس” یا فقط با تحسین کف زدن از شنیدن صحبت اسکارلت در مورد تبعیض جنسی ، با توجه به فیلم های ویروسی قبلی او ، و به درستی ، لباس پوشیدن روزنامه نگاران که سوالات عمیقاً جنسیتی در مورد او می پرسند دشوار است. ظاهر یا لباس ابرقهرمانی. این یک واقعیت ترسناک است که حتی در بالای هالیوود در یک دوره بعد از # متو که شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی نیز زیر ذره بین قرار داده شده است ، که اسکارلت هنوز با آن “مبارزه لعنتی” مبارزه می کند. اما در دستان قدرتمند خودش و فلورانس و فیلم هایی از این دست است عنکبوت، احساس می کند که یک قدم به تغییر آن مکالمات برای همیشه نزدیک هستیم.

عنکبوت 7 ژوئیه در سینماها است ، یا آن را در دیزنی + با Premier Access 9 ژوئیه سفارش دهید. اشتراک دیزنی + و تنها هزینه اضافی 19.99 پوند برای دسترسی برتر به بیوه سیاه مورد نیاز است. قبل از اینکه این برنامه برای همه مشترکان + Disney در دسترس باشد ، با Premier Access تماشا کنید. برای اطلاعات بیشتر به disney.co.uk مراجعه کنید

جامیلا جمیل در آستانه تبدیل شدن به یک شخصیت منفی مارول در این نقش مهم جدید است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>