بی بی سی مستند بریتنی درباره محافظه کاری سینگر را تأیید می کند که در بهار پخش می شود

[ad_1]

پرونده حقوقی پیرامون کمپین #FreeBritney بحث بزرگی را درباره قوانین پیرامون سرپرستی قانونی آغاز کرده است.

بریتنی اسپیرز از سال 2008 پس از شکست سلامت روان در جامعه تحت مراقبت پدر بود. در نتیجه ، او بدون تأیید پدرش ، جیمی اسپیرز ، بر امور مالی ، شغلی و بسیاری از جنبه های زندگی شخصی خود نیز کنترل نداشت. سال گذشته ، طرفداران این نگرانی را مطرح کردند که خواننده ویدیویی گیج کننده در شبکه های اجتماعی منتشر کرد ، کاربر TikTok ، مارس مونرو ، عقایدی را در مورد اینکه Spears توسط افرادی که تحت کنترل او هستند و تحت داروهای سنگین استفاده می شود ، به اشتراک گذاشت ، باعث توجه جهانیان شد.

یک مستند در مورد جنجال های مداوم پیرامون محافظه کاری این ستاره اخیراً در یک برجسته شد نیویورک تایمز سریالی بنام قاب بندی بریتنی اسپیرز، که در ماه فوریه در انگلستان از Sky پخش شد. این نمایش موجهای شوکی را از طریق رسانه ها به همراه داشت ، و بینندگان با نگاهی گذشته به شهرت روزهای ابتدایی خواننده ، یک روایت مردانه سمی ناراحت کننده را نشان می دهند که او را در حالی که فقط نوجوانی است شرمنده ، سرزنش و عینی شده است.

10 نکته مهمی که از تماشای مستند تکان دهنده Framing بریتنی اسپیرز آموختیم

و اکنون ، خبری مبنی بر اینکه BBC در حال کار بر روی نسخه خود از یک مستند است ، در حال حاضر تحت عنوان فعال است بریتنی، همراه روزنامه نگار برنده بافت ، Mobeen Azhar. این برنامه امیدوار است تا واقعیتی را در مورد سرپرستی قانونی بحث برانگیز که این خواننده طی 13 سال گذشته در آن به سر می برد ، کشف کند.

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون می دانیم …

مستند بی بی سی بریتنی درباره چه خواهد بود؟

این مستند شاهد سفر روزنامه نگار Mobeen Azhar به شهر بریتنی اسپیرز ، کنت وود ، لوئیزیانا ، در یک شکار خواهد بود تا بداند که چطور و چرا دوره محافظه کاری به پدرش داده شده است.

در طول فیلم ، مبین خود را در میان اعتراضات # رایگان بریتنی پیدا می کند و با طرفداران بریتنی و همچنین دوستان نزدیک و خانواده صحبت می کند.

Mobeen می گوید: “من به دنبال حقیقت یافتن چگونگی پایان یافتن بریتنی اسپیرز ، یکی از بزرگترین ستاره های پاپ روی کره زمین ، به LA رفتم.” “من خودم را در دنیایی از وکلا ، فوق العاده ها و پاپاراتزی ها دیدم و با بسیاری از افرادی که در زندگی بریتنی صندلی ردیف اول داشتند ، وقت گذراندم.”

عکاسی که بریتنی اسپیرز را رد کرد ، اما به دلیل رفتار وحشتناک وی دست از کار کشید ، آنچه را که شاهد بوده ، نشان می دهد – و این تکان دهنده است

در بیانیه ای بی بی سی گفت: “در طول راه او در جلسه دادگاه شرکت می کند و خود را در میان نبرد مداوم بین تیم محافظه کار بریتنی و طرفداران پرشور جنبش #FreeBritney پیدا می کند.”

بیانیه ای می افزاید: “او با کسانی که برای آزادی بریتنی می جنگند صحبت می کند و متوجه می شود که این برای آنها چه معنایی دارد ، و با نزدیکترین افراد به خود بریتنی ملاقات می کند تا درباره شخص پشت سرخط ها بیشتر بیاموزد.”

چه زمانی مستند بی بی سی بریتنی پخش می شود؟

این برنامه قرار است در بهار از شبکه بی بی سی دو پخش شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>