بی حالی مزمن در حالت قفل: چگونه می توان خستگی را هنگام کار در خانه شکست داد

[ad_1]

نیازی نیست که ما به شما بگوییم سال گذشته چقدر چالش برانگیز بوده است. ما تأثیرات یک زندگی همه گیر جهانی را در همه زمینه های زندگی خود احساس کرده ایم و در حین و خارج شدن از قفل فرو رفته ایم ، در حالی که مرور “عادی جدید” کار در خانه بدون شک سلامت روان ما را آزمایش کرده است.

راهی که این امر برای بسیاری از ما آشکار شده است ، در سطح انرژی است. علی رغم اینکه هر روز رفت و آمد نداریم و یا به کلاس چرخشی صبح زود نمی رویم ، احساس خستگی و خستگی بیشتری نسبت به گذشته داریم.

در حقیقت ، تحقیقات جدید شرکت انرژی Revvies نشان داده است که 37٪ از بزرگسالان انگلیس – که نزدیک به 18 میلیون نفر از ما هستند – با بی حالی مزمن و خستگی شدید دست و پنجه نرم می کنند ، در حالی که 20٪ برای جلوگیری از مصرف قهوه و نوشیدنی های انرژی زا استفاده می کنند. خستگی قفل کردن

بعلاوه ، بیش از نیمی (52٪) از افراد 18-34 ساله گزارش می دهند که بدون تجربه سقوط انرژی نمی توانند قند مصرفی خود را کاهش دهند.

بنابراین ، چرا همه ما چنین بی حالی WFH مزمن را تجربه کرده ایم و در مورد آن چه می توانیم انجام دهیم؟

با بی خوابی مبارزه می کنید؟ این هک فشاری “مالش پا” برای به خواب رفتن نبوغ است

تغذیه می گوید: “لاک داون به دلیل نگرانی های مالی و بهداشتی و همچنین سازگاری با روش جدید زندگی با افزایش جلسات مجازی در خانه ، آموزش در خانه و معاشرت کمتر ، سلامت روانی ما را تحت فشار قرار داده و اضطراب ایجاد کرده است.” درمانگر ویکتوریا همیلتون.

“عوامل استرس زای روانشناختی حتی از عوامل استرس زای فیزیکی نیز خسته کننده تر هستند و بدن شما را به حالت هوشیاری بالا می برند که به حالت” پرواز یا جنگ “معروف است. در ابتدا ممکن است احساس انرژی و تمرکز بیشتری در این حالت داشته باشید ، اما اگر در این شرایط بمانید برای مدت طولانی ، منجر به خستگی و خستگی می شود. “

دکتر Houda Ounnas دکتر GP اضافه می کند: همچنین بی نظمی و استرس عمومی ، بی حالی مزمن فعلی می تواند به دلیل کمبود ویتامین D در خانه و عدم ورزش باشد.

یک مطالعه نشان داد که 80٪ بیماران Covid-19 کمبود ویتامین D دارند بنابراین در اینجا نحوه دریافت دوز روزانه (حتی اگر داخل آن گیر کرده باشید) وجود دارد.

در اینجا نکات تخصصی آنها برای مبارزه با خستگی آورده شده است …

 1. فاکتور به موقع برای ورزش ، مانند بیرون رفتن از محل پیاده روی 30 دقیقه بعد از بلند شدن. مطالعات نشان می دهد بزرگسالانی که روزانه 20 دقیقه در خارج از خانه راه می روند ، سطح انرژی آنها افزایش یافته است.
 2. در طول روز به جای نشستن به مدت طولانی که می تواند باعث بی نظمی در بدن شود و منجر به مشکلات انرژی شود ، تمرینات میکرو انجام دهید. زنگ ساعت خود را در طول روز هر ساعت تنظیم کنید و 5 – 10 دقیقه حرکت در هر ساعت انجام دهید – اسکات زدن ، دویدن درجا و کشش همه از راههای عالی برای فعال نگه داشتن روز است!
 3. از مواد غذایی غنی از مواد مغذی که به شما انرژی پایدار می دهد مانند سبزیجات برگ تیره ، انواع توت ها ، ماهی های وحشی و چربی های سالم از جمله آووکادو و زیتون (فکر کنید مدیترانه ای) استفاده کنید. بدن شما به مواد مغذی اضافی برای پشتیبانی از روند پاسخ دادن به استرس در دوره های پرتنش نیاز دارد ، بنابراین اگر احساس فرسودگی می کنید ، مطمئن شوید که رژیم شما هر آنچه را که نیاز دارید به شما می دهد.
 4. از کربوهیدرات هایی استفاده کنید که کالری را به آرامی آزاد می کنند ، که بسیار بهتر از قند است که به شما انرژی زیادی می دهد و خیلی زود محو می شود. به جای آن نبض ، کینوا ، ماکارونی سبوس دار یا نان را امتحان کنید.
 5. اگر می خواهید بدون افت انرژی ، قند دریافتی خود را کاهش دهید ، با اضافه کردن پروتئین یا چربی های سالم با هر وعده غذایی شیرین ، به آرامی شروع کنید ، سپس هر روز مقدار قند موجود در رژیم غذایی خود را حذف کرده و غذایی را جایگزین کنید که بار گلیسمی کمی داشته باشد. بار گلیسمی به شما نشان می دهد که یک ماده غذایی چقدر قند خون شما را افزایش می دهد ، بنابراین به دنبال غذاهای گروه سبز باشید. خوردن این غذاها به این معنی است که بعد از خوردن غذا کمتر دچار تصادف می شوید.
 6. در محیطی آرام و به دور از صفحه نمایش و حواس او را پرت کنید تا به جذب کلیه مواد مغذی غذایی که می خورید کمک کرده و به هضم مناسب کمک کند. بدن شما هنگام غذا خوردن باید در حالت “استراحت و هضم” باشد. از هر وعده غذایی یک رویداد تهیه کنید و با ذهنی غذا بخورید.
 7. برای پنجره غذا خوردن برنامه ریزی کنید و به آن بچسبید. اگر در تمام طول روز چرا بچرخید ، دیگر به بدن خود فرصتی برای بهبودی نخواهید داد. هر روز در یک ویندوز 12 تا 8 ساعته غذا بخورید تا بدن وقت داشته باشد تا استراحت کند و دوباره جوان شود ، زیرا غذا خوردن همچنین یک فشار روانی برای بدن شما محسوب می شود و باعث خستگی می شود.
 8. خوب بخوابید ، نه تنها ساعتها ، بلکه یک برنامه منظم از خواب و بیدار شدن در اوقات منظم است. بدون نور آبی حداقل یک ساعت قبل از خواب. قبل از خواب برای روزنامه نگاری ، استراحت در حمام ، زمانبندی کنید و قطعاً با فکر تحریک شده قبل از ساعت خواب ، کار یا مشغله خود را متوقف کنید. باید خاموش شود.

WFH برای یک سال کامل مفاصل ما را خراب کرده است – در اینجا بهترین کشش ها برای کاهش درد مفصل ران و کمر وجود دارد

ویکتوریا همچنین اشاره کرد که اگر می خواهید مصرف قهوه خود را کاهش دهید ، سعی کنید فنجان جو خود را با یک چای سبز جایگزین کنید ، سپس از چای سبز به چای گیاهی بدون کافئین.

وی توصیه می کند: “در غیر این صورت ، می توانید به نوشیدن قهوه ادامه دهید ، اما هر روز آن را بیشتر و بیشتر رقیق کنید.” “بعد از چندین هفته انجام این کار ، فنجان شما بیش از قهوه آب گرم خواهد بود و احساس خوبی نسبت به آن خواهید داشت.”

بنابراین دکتر Ounnas می گوید ، به طور کلی ، برای کاهش ضعف بی حالی ، به پنج زمینه مهم در زندگی خود نگاه کنید:

 • تغذیه
 • ورزش یا کمبود
 • خواب
 • زمان آرامش و شارژ مجدد
 • هرگونه بیماری یا کمبود احتمالی (با پزشک عمومی خود مشورت کنید).

با نکات بالا این موارد را برطرف کنید و در کمترین زمان احساس احیا مجدد خواهید کرد.

اگر خستگی بیش از 6 هفته ادامه یافت ، با پزشک عمومی خود صحبت کنید. همچنین در مورد اینکه کدام مکمل برای شما بهترین است با پزشک عمومی مشورت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>