تئوری رابطه چهار سوارکار: چگونه تشخیص دهیم که قصد جدایی دارید

[ad_1]

قطعاً جدایی ، جدایی ، بدترین حالت است – به خصوص وقتی فردی شما را از خود مراقبت کند. با این حال ، یک متخصص روابط در TikTok چهار شاخصی را که نشان می دهد یک جدایی در افق است ، توضیح داده است.

در ویدیوی TikTok که اکنون ویروسی شده است و 3.7 میلیون بار قابل مشاهده بوده است ، مربی روابط الکس اسکات (thealexscot) چهار مورد را که “در روابط طبیعی” نیست توضیح می دهد.

میلیاردها نفر در یک روند ویروسی عجیب و غریب ، شکست های خود را در TikTok ثبت می کنند … و ما نمی توانیم تماشا کنیم

الکس تئوری “چهار سوارکار” را توضیح می دهد ، که در ابتدا توسط دکتر جان گوتمن روانشناس بالینی بیان شد. وی این تحقیق را “چهار سوار آخرالزمان” نامید و چهار رفتار ارتباطی را در رابطه ای نشان داد كه نشان از پرچم قرمز دارد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“چهار سوارکار از نظر آماری ثابت شده اند که پیش بینی کننده های اولیه طلاق یا جدایی هستند. متأسفانه ، جامعه به نوعی این رفتارها را عادی کرده است و من اینجا هستم تا پرچم قرمز بزرگی را بدرخشم تا بتوانید از آنها دور بمانید. “الکس در ویدیو می گوید.

بنابراین چه رفتاری نشانگر جدایی است؟ در زیر به شرح این موارد می پردازیم.

تحقیر

الکس توضیح می دهد: “اولین و بدترین نفر از بین چهار سوار تحقیر شده است.” “تحقیر وقتی است که با شریک زندگی خود صحبت می کنید انگار شما برتر هستید و آنها کمتر از آن هستند. گفتن جمله ای مانند “من از پنج سالگی یاد گرفتم چگونه زمان را بگویم ، کی می خواهی یاد بگیری؟” بسیار تحقیرآمیز است و اشکالی ندارد “

دفاع

“یک اسب سوار دیگر دفاع است. بنابراین به عنوان مثال اگر شریک زندگی شما چیزی را که دوست ندارد مطرح کند و شما در دفاع از این رفتار به جای شنیدن صدای آنها و باز بودن در برابر آنها ، پاسخ دهید. “

اگر به دنبال عشق هستید اما همه شما را مجذوب خود کرده اند ، 17 سایت دوست یابی برای ورود به سیستم امروز از eHarmony به OK Cupid

سنگ اندازی

الکس می گوید: “شماره سه سنگسار است.” “همچنین به عنوان درمان خاموش شناخته می شود. نوعی خود توضیحی. “

انتقاد

“آخرین سوارکار انتقاد است. بین انتقاد از شخصیت یا رفتار شریک زندگی خود به طور کلی (مانند “شما هرگز در محیط خانه کمک نمی کنید”) در مقایسه با انتقاد از چیزی که به طور خاص اتفاق افتاده است ، یک واقعه یا وضعیت ، یک تفاوت وجود دارد (یعنی “من از وجود زباله ها ناامید شده ام”) هنوز بیرون آورده نشده است “).”

از زمان انتشار ویدئو در هفته گذشته ، اکنون بیش از 515000 بار “پسندیده شده” است و کاربران سریع در مورد تجربیات خود با این تئوری نظر می دهند

یکی از کاربران نوشت: “من دو و سه کار کردم و او از من جدا شد. حق با آن خانم است”.

در اینجا دلیل این است که برخی از زوج ها می توانند پس از تقلب بهبود یابند … اما برخی دیگر نمی توانند

دیگری اضافه کرد: “من دو راه بیش از حد انجام دادم و برای همه من هزینه داشت اما این چیزی است که من باید یاد بگیرم. سعی کنید به جای اجبار به دیدگاه های خود ، شریک زندگی خود را درک کنید. ”

با این حال ، در وبلاگ م Instituteسسه گاتمن گفته شده است که فقط یک ویژگی مانند انتقاد در یک رابطه ظاهر می شود ، به معنای نابودی رابطه نیست.

برخی از این رفتارها می تواند مکانیسم های دفاعی طبیعی باشد ، بنابراین باید مراقب این باشید که خود یا همسرتان آنها را به نمایش می گذارید – به هر حال ، آگاهی از رفتارهای خود بهترین راه تحریک تغییر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>