تابلوی تخصصی پشت نامزدهای جوایز GLAMOR Beauty Power List Awards 2021 با همکاری LOOKFANTASTIC

[ad_1]

با توجه به اینکه کارهای زیبایی ما بیش از یک سال گذشته اهمیت مراقبت از خود را به دست آورده اند و با آزادی های تازه پیدا شده (سلام دوباره ، رژ لب) دوباره متحول می شوند ، ما اینجا هستیم تا بهترین محصولات زیبایی در کلاس را در GLAMOR Beauty جشن بگیریم. جوایز Power List Awards 2021 با مشارکت LOOKFANTASTIC.

از مراقبت از پوست فرتی ، مراقبت از مو و عملکرد و عطرهایی که نمی توانید جلوی جوش زدن را بگیرید ، تا مارک های پیشرو در حوزه های نوآوری و پایداری ، پیروزی شما به شما بستگی دارد.

نظر خود را در بیش از 100 دسته ، با نامزدهای انتخاب شده توسط هیئت متخصص ، در کنار تیم زیبایی GLAMOR بیان کنید. پانل امسال شامل تعدادی از متخصصین پوست ، مو و متخصصان آرایش مو ، از جمله آرایش چشم انداز و درخشان قاضی وال گارلند ، مشهور MUA سر جان ، تأثیرگذار زیبایی جیمی ژنوویو و ابی رابرتز ستاره TikTok. روی موها ، آرایشگران Jen Atkin ، Charlotte Mensah و Sy Hayes دانش خود را در مورد مراقبت از مو ارائه می دهند و متخصصان پوست شامل دکتر Ewoma Ukeleghe و Dija Ayodele ، بنیانگذار Black Skin Directory ، به رمزگشایی بهترین راه حل های موجود در پوست کمک کرده اند.

هر نامزدی در لیست نهایی قبلاً توسط یک یا چند نفر از اعضای خبره متخصص ما تأیید شده است ، اما اکنون شما تصمیم می گیرید که برندگان کلی را تعیین کنید.

الان رای بدهید

به خاطر داشته باشید که همچنین باید در کلوپ زیبایی GLAMOR ثبت نام کنید تا شانس خود را برای برنده شدن در یک هتل آبگرم لوکس در هتل اسپای جدید Carden Park در چشایر ، با یک شب اقامت و یک روز آبگرم برای دو نفر ، از جمله درمان آیینی ، ناهار آبگرم و دسترسی به آبگرم داشته باشید. باغ ، کامل با نوار Bollinger آب و هوا خود را. یا می توانید یکی از دو کوپن زیبایی LOOKFANTASTIC 100 win را بدست آورید.


آیا می خواهید در مورد متخصصان نامزدهای محصول بیشتر بدانید؟ به پایین بروید تا با ترکیب بزرگی که پانل جوایز امسال را تشکیل می دهد آشنا شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>