تاجران تمزین در مورد افسردگی ، گیاه شناسی و کتاب جدید کودکان ، کلاه برداران

[ad_1]

همه ما آرزوهای بزرگ قفل شده ای داشته ایم – نوشتن کتاب یا گذراندن دوره آنلاین آنلاین – اما بازیگر Tamzin Merchant واقعاً رفته و هر دو را انجام داده است! کف زدن!

تامزین ، که به ویژه در همه چیز از همه بازی کرده است غرور و تعصب برای بازی در نقش کاترین هوارد تودورها و بازی در کنار کارا دلوین و اورلاندو بلوم در کارناوال ردیف آمازون Prime Video ، اکنون به تازگی اولین رمان خود را منتشر کرده است ، یک کتاب کودک ، کلاهبرداران.


این کتاب از کوردلیای سرسخت که از خانواده ای از فرزندان جادویی تبعیت می کند ، استفاده می کند که فقط وقتی به کلاه های خیره کننده می آید فقط در خدمت این سبک نیستند بلکه کمی هم جادو می کنند. وقتی اعتقاد بر این است که پدر کوردلیا ، پروسپرو در دریا گم شده است ، کوردلیا برای یافتن وی به یک مأموریت مصمم عزیمت می کند – اما بزودی یک دشمنی باستانی و یک جنگ درگیر به زودی مانع سر راه او می شود. نمایش!

اگر این موفقیت کافی نبود ، تمزین نیز در حال مطالعه گیاه شناسی است. در اینجا ، بازیگر زن شگفت انگیز شد – که پس از فیلمبرداری خلبان بازی تاج و تخت نقش مادر اژدها را از دست داد – در مورد موفقیت ، شکست و لحظات “منفی” زندگی او که در نهایت به قدرتمندترین لحظات او تبدیل شد ، opens .

با نوشتن کتاب خود ، کلاهبرداران، آیا این روشی بود که شما روایت زندگی حرفه ای خود را کنترل کنید؟

می گویم که من همیشه در کارم دوست داشتم کارهای خودم را انجام دهم. بازیگر بودن یک ماجراجویی شگفت انگیز است. بسیار سرگرم کننده است ، اما در عین حال اوقات فراغت زیادی وجود دارد ، به خصوص هنگامی که در یک نمایش وارد می شوید ، یک نمایش بزرگ که دارای چندین فصل مانند ردیف کارناوال، این قراردادها می توانند کاملاً محدود کننده باشند. شما بین فصلی زمان زیادی دارید که در واقع مجاز نیستید یک تن کار انجام دهید ، بنابراین این راهی برای تحقق بخشهای دیگر روح من است که در واقع بازیگری لزوماً برآورده نمی کند. در حال حاضر در حال مطالعه گیاه خواری هستم.

شما در حال مطالعه گیاه شناسی هستید! چطور شده است؟

شگفت آور است ، من چیزهای بسیار خوبی را یاد می گیرم. این زن در اینستاگرام به نام Marysia Miernowska وجود دارد. او این کتاب را به نام نوشت داروخانه گیاهی یک جادوگر و او در حال آموزش این دوره آنلاین در مورد گیاهان است. من حدود شش یا هفت سال پیش نیز یک دوره طراحی باغ را گذراندم و در رشته نقاشی رنگ روغن تحصیل کردم. این همه تلاش من برای کنترل کار حرفه ای من نیست زیرا فکر می کنم به عنوان یک بازیگر ، شما در کشتی هستید و در حال قایقرانی هستید و نمی توانید دریا را کنترل کنید. شما فقط می توانید کشتی خود را کنترل کنید.


چه چیزی شما را به خلق الهام داد کلاهبرداران – چه چیزی باعث ایجاد این ایده شد؟

من در خواب الهام گرفتم! من داشتم از کارناوال رد فصل یک فیلمبرداری می کردم و من و دیوید جسی این صحنه ها را انجام می دادیم که هر دو به این حراج فانتزی در کارناوال ردیف می رویم و این کلاه ها را می پوشیم. دیوید شاخ دارد بنابراین مجبور بود یک کلاه مخصوص درست کند تا روی شاخ هایش قرار بگیرد. من همان شب در لباس لباس بودم و لباس اواخر شب داشتم – همانطور که شما در یک برنامه شلوغ تلویزیونی شلوغ انجام می دهید – و سپس همان شب خواب خانواده ای از سازندگان کلاه جادویی را دیدم که این کلاه های مسحور را می سازند. واقعاً بسیار زنده بود – من کتاب را خواب دیدم! من درباره كلاه سازها كاملاً كاملاً كاملاً كاملاً درباره كلاه سازها خواب ديدم ، بيدار شدم و سپس دوست پسرم را بيدار كردم و ساعت چهار و نيم صبح بود. من مثل این بودم که: “بابا ، من فقط یک خواب دیدم.” او مرد بسیار صبوری است! او به من گفت آن را بنویسم و ​​این کتاب را آغاز کرد! برای نوشتن واقعی آن سن و سال لازم بود. من هفت پیش نویس انجام دادم و یک سال طول کشید تا یک پیش نویس قابل خواندن باشد!

هیجان زده شوید – بازیگران اقتباس تلویزیونی “گفتگو با دوستان” از سالی رونی مشخص شده اند

آیا احساس می کنید در اینجا نشسته اید و می دانید که به این هدف رسیده اید ، آیا افتخارآمیزترین شخصیتی است که تاکنون داشته اید؟

افتخارآمیزترین عمری که در خودم بوده ام؟ وای خدای من! خوب ، نکته در مورد اتمام کتاب یک این است که من در وسط نوشتن کتاب دو هستم و این بسیار شما را دوباره به پایین برگردانید. مثل این است که از کوه به عقب برگردید. من تحسین می کنم که چقدر فروتنانه است. این یک نوع چالش متفاوت بوده است ، اما خدا ، من نمی دانم چه زمانی بیشتر افتخار کردم؟ احتمالاً زمانی که من در نمایش مدرسه ام هفت ساله بودم سفید برفی را بازی کردم. این یک کنسرت شیرین بود.

آیا نوشتن برای شما درمانی بوده است؟

به من این امکان را داده است که برخی افکار راجع به زندگی ، اینکه زندگی چقدر می تواند خوب باشد و زیبایی زندگی به گونه ای عالی ابراز کنم که امیدوارم راهی فوق العاده شیرین باشد. شما صدای خود را به عنوان نویسنده دارید و وقتی بخشی را بازی می کنید که توسط شخص دیگری نوشته شده است ، توسط شخص دیگری ساخته شده است و وارد می شوید تا خود را به این قسمت برسانید ، نمی توانید چیزهایی درباره زندگی بگویید از طریق قطعه لزوما با داشتن یک کتاب ، این فرصت شگفت انگیز برای ارائه تقریباً چشم انداز زندگی و افکار در مورد چگونگی زندگی خوب و زیبا وجود دارد. خیلی خوب بوده من قطعاً کمی انتقام از برخی از بازیگران احمقانه ای را گرفتم که در گذشته از طریق شخصیت سر هوگو گوشفورت – که یک بازیگر بسیار احمقانه بود – می شناختم ، اما این هم محبت آمیز است. این به هیچ وجه شبیه ترور شخصیت نیست.

فکر می کنید از طریق نویسنده شدن چه چیزی در مورد خود یاد گرفته اید؟

سوال خوبی است من فکر می کنم واقعاً نمی فهمیدم که چقدر برای نوشتن یک کتاب کودک کار می شود و شاید افراد دیگری هم هستند که خیلی راحت تر از من این کار را می کنند. برای من ، این کار بسیار قلبی احساس می شد ، اما این باعث شد بسیاری از کارها انجام شود و به کارهای زیادی نیاز داشت. شما واقعاً باید انعطاف پذیری خود را ایجاد کنید. این تقریباً مانند ساختن پلی از روی دره است و روی آن قدم می گذارید و بیت بعدی را می سازید. همینطوریه. بسیار خطرناک است. فکر می کنم فهمیدم که این به من فهمیده است که کار سخت چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری از جان و دل هم می تواند انجام دهد. من فکر می کنم خیلی وقت ها آسان است که کمی توهین آمیز باشم ، شاید این که تمام وجودت را در کاری قرار دهی ، اما من نمی خواهم کتابی در آن جا بگذارم که تمام قلبم را در آن نداشته باشد. همچنین به من آموخته است که با هر دو پا بپرم و در مورد سرمایه گذاری کامل در چیزی شجاع باشم.

پشت چشم او امروز در Netflix فرود می آید و این هیجان روانشناختی است که باعث شده همه صحبت کنند

وقتی نوبت به بازیگری می رسد فقط به موفقیت در سطح نگاه کنید. شما اخیراً در مورد از دست دادن بخشی از دنریس پس از فیلمبرداری در آن صحبت کردید بازی تاج و تخت خلبان – آیا در زندگی شما خیری وجود ندارد که لحظه ای قدرتمند باشد که به عقب برگردد؟

من فکر می کنم درک این نکته بسیار مهم است که وقتی مسیر خود را می تراشید و احساس می کنید مسیر شماست – چیزی در این زمینه بسیار قدرتمند است. در حالی که ، اگر کاری را انجام می دهید که کاملاً به آن اعتقاد ندارید ، ممکن است توسط آن کشیده شوید یا توسط آن رانده شوید و واقعاً از درون به وجود نیاید. من فهمیده ام که وقتی چیزی را ایجاد می کنم که کاملاً به آن اعتقاد داشته باشم ، خواه نقش بازیگری باشد یا نوشتن کتاب ، این به شما زندگی می بخشد تا اینکه انرژی شما را بگیرد. تصور می کنم که هر فرد موفقی در آنجا مانند یک قو باشد. آنها شگفت انگیز به نظر می رسند و در حال سر خوردن هستند ، اما در زیر سطح ، آن پاها به سختی دست و پا می زنند. من فکر می کنم ما باید کمتر وانمود کنیم که فقط نیمه برتر قو هستیم. من فکر می کنم وانمود کردن اینکه همه چیز بدون زحمت است ، واقعاً در مورد اشیا و روح مردم عمل نمی کند ، زیرا تلاش زمانی است که شما عمیق فرو می روید و روح خود را در چیزی قرار می دهید.

من می گویم مشاغلی وجود دارد که فکر می کنید برای شما عالی خواهد بود. مشاغلی وجود داشته که فکر می کردم خیلی دوستشان دارم و تقریباً به نظر می رسید مثل یک سراب است. آنها عالی به نظر می رسند ، اما در واقع واقعیت این است که واقعاً عالی نیست. برای من ، هر چرخش در جاده و هر تغییر جهت که داشته ام ، جایی که من نیروی محرکه آن بوده ام ، خواه این باشد که مانند یک نمایش لغو شود ، مانند سالم لغو شد در آن زمان ، من به نوعی احساس غم و اندوه می کردم ، اما در صورت ادامه کار ، دیگر نمی توانستم کارناوال ردیف را انجام دهم. سخت است که احساس کنید هر چیزی که در آن زمان احساس بدی داشته باشد در نهایت چیزی نبوده که واقعاً عالی بوده باشد.

این بسیار مهم است که مردم در واقع در مورد شکست و همچنین موفقیت در زندگی صحبت می کنند ، این نیست …

آره! من حدود یک سال و در آن زمان افسردگی داشتم ، واضح است که این احساس خیلی وحشتناک و وحشتناکی بود ، اما در واقع پس از آنکه از آن دره افسردگی خارج شدم ، این یکی از تأییدکننده ترین چیزهایی است که برای من اتفاق افتاده است همدلی من برای افراد دیگر به شدت افزایش یافت. احساس می کنم ، بله هوا تاریک بود ، اما این جمله شگفت انگیز وجود دارد ، “در تاریک ترین غار شما گنجینه شما نهفته است.” من فکر می کنم این خیلی عالی است من فکر می کنم که به ما یاد داده اند که از تاریکی بترسیم ، اما در واقع فکر می کنم که اوقات بد می تواند چیزهای شگفت انگیزی را به وجود آورد.


كتابهای كودكان معمولاً درسهای عمیق و قدرتمندی در زندگی دارند. می خواهید مردم از چه پیام ماندگاری استفاده کنند کلاهبرداران؟

من دوست دارم مردم از کتابی بگیرند که هرکسی جادوی منحصر به فرد خود را دارد. می توانی آن روح را صدا کنی ، می توانی آن روح را صدا کنی. مانند چیزی است که احساس می کند شعله در شکم شماست. پدر Cordelia Hatmaker این حرف را به او می زند ، “همه ما جادوی منحصر به فرد خود را داریم و این به ما بستگی دارد که در قلب و سر و شکم خود ماجراجویی کنیم و دریابیم که این سحر چیست.” این همان چیزی است که دوست دارم مردم ، کودکان و بزرگسالان احساس کنند. برای خواندن آن و احساس قدرت برای یافتن ، جادوی خود را کشف کنید ، آن را رشد دهید و آن را تغذیه کنید و آن را تغذیه کنید ، مهم نیست که چه چیزی است و مهم نیست که چه چیزی آنها را به سمت آنها سوق می دهد.

ممکن است این داستان ها ، رقصیدن باشد یا در رسیدن به دیگران باشد. این نوعی جادو است که می توانید با افراد دیگر صحبت کنید. من فکر می کنم در این زمان ، در زمان COVID ، همه ما وقت زیادی را با خودمان می گذرانیم و فکر می کنم که خودمان را دوست داشته باشیم و خودمان را طوری جشن بگیریم و گرامی داشته باشیم که به دیگران اجازه دهد خود را نیز جشن بگیرند و گرامی بدارند!

کلاهبرداران از Puffin Books اکنون خارج شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>