تاریخ دوستیابی پیت دیویدسون: از نامزدی تا آریانا گرانده تا فیبی داینور

[ad_1]

شایعات پیرامون اخبار همسریابی فیبی داینور و پیت دیویدسون سریعتر از روزنامه جامعه لیدی ویستلداون منتشر می شود. پیت به عنوان کمیک در خودش نامی برای خود دست و پا کرد شنبه شب زنده، اما شاید او بیشتر به دلیل قدمت داشتن یک رشته از زنان مشهور به طور جدی زرق و برق دار شناخته شده باشد. زندگی سختی است

بنابراین ، چه کسی 27 ساله درگیر قبل از بود بریجتون ستاره؟ در اینجا یک جدول زمانی کامل از تاریخ دوستی پیت دیویدسون آورده شده است (بله ، از جمله نامزدی گردباد او با آریانا گرانده) …

فیبی داینور و پیت دیویدسون: هر آنچه در مورد داغترین زوج هالیوود می دانید


Carly Aquilino (2015)

پیت با کمدین و ستاره MTV دیدار کرد کد دخترانه کارلی در سال 2015 ، اگرچه هیچ یک از آنها در مورد رابطه خود صحبت نکرده اند.

به نظر می رسد آنها از زمان جدایی دوستی خود را حفظ کرده اند و کارلی در فیلم پیت در سال 2020 همبازی بوده است پادشاه جزیره استاتن و بعداً از او برای این فرصت در اینستاگرام تشکر می کند.


Cazzie David (2016 – 2018)

طولانی ترین رابطه پیت تا به امروز با کازی ، دختر لری دیوید بوده است ، که به گفته وی ، به او کمک می کند تا به متانت برسد.

پیت و کازی علی رغم گفتن او “خوش شانس ترین مرد جهان” ، در ماه مه 2018 از هم جدا شدند ، و پیت خبر را تأیید کرد مجتمع: “ما دیگر با هم نیستیم. دختر بسیار با استعداد ، او عالی خواهد شد و حالش خوب خواهد بود. بله ، من فکر می کنم او خوب خواهد بود.”


آریانا و پیت برای اولین بار در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد در ماه مه 2018 با هم ارتباط داشتند و تا ژوئن نامزد شدند. گفته می شود که آریانا “ضرب و شتم” شده بود ، و حروف ابتدایی پیت را روی دست خود خالکوبی کرده بود ، و همچنین یک جفت گوش اسم حیوان دست اموز – مارک تجاری آریانا – پشت گوش او داشت.

اما این رابطه در ماه اکتبر ، اندکی پس از مرگ مک میلر ، سابق آریانا به پایان رسید. یک منبع در آن زمان گفت: “کار خیلی زود بود.”

آریانا بعداً در آهنگ موفق خود “Thank U، Next” از پیت نام برد:

فکر می کردم من در نهایت به شان خواهم رسید
اما او مطابقت نداشت
چند ترانه در مورد ریکی نوشت
حالا گوش می دهم و می خندم
حتی تقریباً ازدواج کرد
و برای پیت ، من بسیار سپاسگزارم
کاش می توانستم از مالکوم تشکر کنم
چون او یک فرشته بود.


کیت 47 ساله و پیت ظاهرا “با هم بسیار خوشحال بودند” ، اما مطبوعات مجذوب فاصله سنی 21 ساله آنها شدند.

در طول حضور در به روز رسانی آخر هفته، پیت گفت: “ظاهراً مردم شیفته دیوانه وار اختلاف سنی ما هستند ، اما در واقع ما را اذیت نمی کند. اما دوباره ، من در این زمینه تازه کار هستم.”

آنها اولین حضور عمومی خود را در گلدن گلوب در ژانویه انجام دادند ، اما در آوریل از هم جدا شدند.


مارگارت کواللی (2019)

پیت در تابستان 2019 برای چند ماه با مارگارت ، دختر اندی مک داول دیدار کرد. این دو برای اولین بار در فیلم حضور داشتند سبرگ در ونیز با هم ، اما در ماه اکتبر از هم جدا شدند.


پیت و کایا برای اولین بار در اکتبر 2019 با یکدیگر ارتباط داشتند ، هنگامی که قبل از اینکه به طرف آپارتمان خود بروند در نیویورک هنگام ظهر صبحانه دیده شدند.

این زوج اصرار داشتند که آنها فقط دوست هستند ، اما چندین بار در اطراف نیویورک دست در دست یکدیگر دیده شدند. کایا همچنین در آن زمان یک گردنبند ‘P’ به سر داشت که بسیاری معتقد بودند مخفف ‘پیت’ است.

صفحه شش گزارش داد که پیت و کایا فقط چند ماه بعد در ژانویه 2020 از هم جدا شدند.


مطابق با سرگرمی امشب، گزارش شده است که پیت و فیبی پس از ملاقات در گردهمایی در نیویورک “آن را” هدف قرار دادند.

“آنها به عنوان دوست شروع کردند و به سرعت فهمیدند که بین این دو شیمی وجود دارد [them]، “یک منبع به ET گفت.” پیت و فیبی به طور عادی شروع به معاشرت کردند اما اخیراً اوضاع کمی جدی تر شده است.

در طی تماس زوم با دانشجویان دانشگاه مارکت ، پیت تقریباً گمانه زنی ها را تأیید کرد و گفت: “من با محبوبیتم روبرو هستم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>