تبر کوچک استیو مک کوئین: هر آنچه باید بدانید

[ad_1]

تبر کوچک یک مینی سریال است که نامزدهای جایزه تلویزیونی BAFTA را در هم کوبیده است ، در حال حاضر برای 15 دسته در حال رقابت است.

این بیشتر از بقیه جایزه های امسال است.

مجموعه ای از دسته ها شامل بازیگر نقش اول زن ، بازیگر اصلی (دو بار) ، بازیگر نقش مکمل (دو بار) ، مینی سریال و نویسنده: درام است.

استیو مک کوئین ، خالق مجموعه پرطرفدار بررسی نژادپرستی و تجلیل از فرهنگ سیاه پوستان ، در گذشته درباره نژادپرستی در صنعت تلویزیون صحبت کرده است.

او یک بار به بی بی سی صبحانه گفت: “راستش با شما ، مردم پوست سیاه پوست و قهوه ای واقعاً در جامعه فیلم و تلویزیون مورد استقبال قرار نگرفته اند.

“اما اکنون همه چیز به نوعی در حال تغییر چیزها است و مردم درمی یابند که همه چیز باید مرتب شود و همه چیز باید تغییر کند و فرصت هایی در آنجا وجود دارد – ما فقط باید آنها را بدست آوریم.

در اینجا همه چیزهایی را که باید درباره سریال کوچک بدانید در صورت از دست دادن Small Axe هنگام پخش ، در اینجا آورده شده است.

استارستراك بی بی سی كاملاً مناسب كاملاً هزاره است

کوچک تبر در مورد چیست؟

Axe کوچک یک مینی سریال است که از پنج فیلم تشکیل شده است و هر کدام زندگی مردم جامعه غرب هند را که در دهه 1960 تا 1980 در لندن زندگی می کنند ، کاوش می کند.

عنوان نمایش به ضرب المثلی (“اگر شما درخت بزرگ ، ما تبر کوچک هستیم”) از ترانه باب مارلی با همین عنوان اشاره دارد. این لحن را برای اختلافات بررسی شده در نمایش تعیین می کند که بر اساس وقایع واقعی ساخته شده و از آن الهام گرفته شده است.

هر یک از فیلم ها به بخشهای مختلف جامعه نگاه می کنند ، از صحنه مهمانی گرفته تا نهادهای بزرگی مانند نیروی پلیس.


در همان مصاحبه صبحانه بی بی سی ، استیو گفت: “اولاً ، من می خواستم تبر کوچک را برای مادرم درست کنم ، به گونه ای که بتوانید تلویزیون را روشن کنید و برای او قابل دسترسی باشید.

“و آن دوره از دهه 60 تا اوایل دهه 80 ، برای من زمانی بود که همه چیز با هم رقابت می شد و داستان هایی که به نوعی زیر فرش فرو می رفتند ، باید در مورد آنها صحبت می شد و باید دیده می شدند. “

چه کسی آن را ستاره می کند؟

بازیگران اصلی این سریال جان بویگا هستند كه بیشتر به خاطر بازی در فیلم های اکشن و فانتزی مانند جنگ ستارگان ، لتیتیا رایت که نام خود را در پلنگ سیاه ساخته است و شان پارکز که در سریال های خط وظیفه و دکتر هو بازی کرده است مشهور است.


این یک بازیگر چشمگیر است و ستاره های دیگر سریال Rochenda Sandall از LOD ، Micheal Ward که در داستان آبی بود ، Antonia Thomas از Misfits و Lovesick و Kedar Williams-Stirling از آموزش جنسی بازی می کنند.

استعدادهای زیادی وجود دارد ، بنابراین با نوشتن ما تعجب نمی کنیم که این مجموعه قرار است جوایز زیادی را تحویل بگیرد.

Line of Duty-esque از همان تیم نشان می دهد که * شما * برای تماشای آن نیاز دارید

چه موقع بیرون است؟

Small Axe در پاییز سال 2020 از بی بی سی پخش شد ، اما همچنان می توانید آن را از طریق BBC iPlayer و Amazon Prime تماشا کنید.

از پنج قسمت تشکیل شده است ، همه اکنون قابل پخش هستند. اما باید این زمان را یک بار بدهید – هر قسمت بیش از یک ساعت است ، و قسمت اول بیش از دو ساعت است.


این مجموعه به عنوان یک مجموعه پنج فیلمه به فروش می رسد و داستان سرایی هوشمند تا این حد مطابقت دارد.

آیا تریلی وجود دارد؟

وجود دارد – می توانید آن را در زیر تماشا کنید. این هم سختی و هم شادی به تصویر کشیده شده در نمایش را اذیت می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>