تبلیغات جدید نایک با حضور ورزشکاران باردار و شیرده بسیار قدرتمند است

[ad_1]

وقتی نوبت به تبلیغات می رسد ، هیچ چیز بهتر از این نیست که یک مارک تبلیغاتی را برگزار کند که زنانگی را در تمام شکوه خود جشن می گیرد.

نایک به تازگی آگهی تبلیغات مربوط به زایمان را منتشر کرده است که شامل تعدادی از ورزشکاران باردار و شیرده است و قدرت آن بسیار لعنتی است که ما نمی توانیم به اندازه کافی سیر شویم.

این ویدئو با عنوان “سخت ترین ورزشکاران” منتشر شده در کانال های رسانه های اجتماعی نایک ،

“آیا می توانید یک ورزشکار باشید؟ شما ، باردار؟ شما ، یک مادر؟ این بستگی دارد ، “این تبلیغات در تصاویر مختلف مادران معروف ، از جمله سرنا ویلیامز و دخترش المپیا ، دونده انگلیسی ، بیانکا ویلیامز و پری شاکس-درایتون و بازیکن فوتبال آمریکایی الکس مورگان ، در مراحل مختلف بارداری انجام می شود. و سفرهای پس از زایمان.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این آگهی ادامه می یابد: ”ورزشکار چیست؟ شخصی که حرکت می کند؟ به نظر شما می رسد کسی که آن را انجام می شود ، مهم نیست چه؟ شما این کار را می کنید شخصی که به بدن او گوش می دهد. همچنین شما. شخصی که از جاذبه سرپیچی کند. شما. شخصی که با درد دست و پنجه نرم می کند ، حد خود را می زند و آن را رد می کند. هل دادن ، هل دادن ، هل دادن. کسی که تک تک برنده هاست. تو تو تو. بنابراین ، آیا می توانید یک ورزشکار باشید؟ اگر شما نباشید ، هیچ کس نیست. “

همه افراد مشهور منتظر ورود جدید هستند – از جمله جیم چپمن ستاره YouTube و سارا تارلتون که به تازگی باردار شده اند

این نتیجه گیری می کند ، “اما مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید یا چگونه آن را انجام می دهید ، شما سخت ترین ورزشکار هستید.”

آگهی تازه و صادقانه مجموعه زایمان های نایک به نام Nike M را نشان می دهد که اولین بار در سپتامبر سال گذشته افت کرد. در تمام مراحل بارداری برای زنان طراحی شده است که شامل یک پیراهن کش ورزش ، سوتین مخصوص شستشو ، مخزن و جوراب شلواری نایک وان است ، نایک به مدت سه سال در زمینه تناسب ، احساس و عملکرد آن کار کرد.

نایک اولین مدل لباس ورزشی حاملگی خود را با مانکن های حاملگی در فروشگاه راه اندازی کرده است

این فیلم که پیش از این بیش از 1.7 میلیون بار دیده شده است ، به دلیل تصاویر قدرتمندش مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

یکی نوشت: “ممکن است یکی از بهترین تبلیغاتی باشد که تاکنون داشته اید.”

دیگری گفت ، “یک بله بزرگ …”

یکی از کاربران گفت: “این باعث گریه من شد !!! این!! همه این!!! من عاشق اینم!! “

دیگری گفت: “پمپاژ و … هنگام تماشا. این همه چیز است … “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>