تجسم چیست و چه مزایایی دارد؟

[ad_1]

من اولین بار بعد از تماشا با تجسم آشنا شدم گرگ وال استریت. با من همراه باش

این فیلم فوق العاده وحشی براساس یک تاجر واقعی به نام جوردن بلفورت ساخته شده است که پس از حضور در زندان به جرم جنایات مربوط به دستکاری در بازار سهام ، به یک سخنران انگیزشی بسیار الهام بخش تبدیل شد.

جوردن ، مواد مخدر و استریپ را کنار می گذارد ، موفقیت خود را به تجسم نسبت می دهد – و به طور منظم جزئیات مهم بودن تجسم یک پیروزی مهم در حرفه خود و استفاده از آن را به عنوان وسیله ای برای تغییر وضعیت ذهنی خود بیان می کند. درست قبل از تماس فروش ، او زمانی را که موفق شده بود تجسم می کرد و آن را در ذهن خود تکرار می کرد ، شکوهی را که در آن لحظه احساس می کرد و احساس دوباره آن را احساس می کند ، به امید اینکه انگیزه ایجاد کند او را برای اطمینان دوباره از همان موفقیت. من و برادرم سالها به این روش قسم خورده ایم – و صادقانه جواب می دهد.

پنج سال سریع جلو بروید و همه در آن مشغول به کار هستند – از اپرا وینفری گرفته تا اینستاگرامرهای مورد علاقه ما مانند راکسی نافوسی ، مردم با استفاده از قدرت تجسم دقیقاً به آنچه در زندگی می خواهند برسند. دقیقاً چی؟ است تجسم و چگونه می توانید خودتان این کار را انجام دهید تا از مزایای آن بهره مند شوید؟

یک راهنمای واقعا ساده برای مبتدیان در مورد نحوه مراقبه

تجسم چیست؟

“تجسم زمانی است که شما چیزی را در ذهن خود تصویر می کنید ، این می تواند صحنه ای مانند عروسی رویایی ، تعطیلات ، موفقیت یا شیئی مانند ماشین یا خانه جدید باشد. بهترین راه برای این کار زنده سازی صحنه به اندازه ممکن است ؛ دیدن آن به عنوان یک فیلم یک شروع عالی است “، آنتونیا هارمن ، درمانگر برنده جایزه ، بنیانگذار godempowerment.co.uk ، توضیح می دهد.

چگونه می توانیم تجسم کنیم؟

آنتونیا پیشنهاد می کند که خود را در حال رفتن به خانه رویایی خود به تصویر بکشید و احساسی را که می خواهید احساس کنید – مانند هیجان زده ، خوشحال و شاد او پیشنهاد می کند: “آن را احشایی بسازید و تمام حواس خود را درگیر کنید.” “بوی آن چطور است؟ آیا بوی اقیانوس یا چمن تازه بریده شده را می توانید ببویید؟ در ، پرده ها ، دیوارها را لمس کنید ، با توجه به همه جزئیات به اطراف خود نگاه کنید. آیا بیرون از کودکان ، اقیانوس ، حیوانات یا ترافیک سر و صدایی وجود دارد؟ سلیقه ممکن است در این مورد کمی مشکل باشد ، اما شما این ایده را دارید. فیلم را تا آنجا که می توانید واقعی بسازید. “

به زبان ساده تجسم خیال پردازی پیشرفته است و شما می توانید این کار را با یادآوری یک خاطره آینده انجام دهید و با درگیر کردن تمام حواس خود به آن فکر کنید و آن را تا حد امکان معتبر کنید.

آنتونیا همچنین می گوید که تجسم رویای خود در “اکنون” امروز و نه در آینده ضروری است. “اگر در آینده به آن فکر می کنید ، از جهان می خواهید که آن را در آینده نگه دارد نه اینکه اکنون آن را به سوی خود دعوت کند ، مثل هویج روی چوب به آن فکر کنید ، اکنون هویج را می خواهید.”

“آرایش” جایی است که آرایش و ذهن آگاهی برای روند مراقبت از خود که شما * سعی می کنید * ادغام شود

البته ، خوش شانسی قرار نیست فقط در بشقاب شما ظاهر شود. آنتونیا می گوید برای تحقق آن نیز باید اقدام کنید. “اگر این کار رویایی شما است ، ممکن است لازم باشد برای آن تحصیل کنید. اگر این رابطه رویایی شما باشد ، ممکن است مجبور شوید بیرون بروید و با مردم ملاقات کنید یا در برخی از برنامه های دوست یابی ثبت نام کنید ؛ متأسفانه بعید به نظر می رسد که پرنس جذاب به طور مستقیم درب شما را بکشد ؛ ممکن است لازم باشد برای دیدار با او از خانه خارج شوید. “

متخصص هيپنوتراپي و متخصص ذهن آگاهي آرون سورتيس معتقد است كه تمرينات تجسمي ساده اي وجود دارد كه مي توانيد هر روز انجام دهيد.

وی می گوید: “با تمرین ذهن آگاهی و تکنیک های تجسم می توانیم بر طیف وسیعی از مسائل و احساساتی که ممکن است مانع ما شود ، غلبه کنیم. می توانیم ذهن ناخودآگاه را دوباره برنامه ریزی کنیم تا احساس کنترل ذهن و بدن خود را داشته باشیم.”

به گفته آاتون ، این می تواند به سادگی یک بار در روز تمرین کند که صبح شما از خواب بیدار می شوید با نفس کشیدن آرام ، نرم و مدیتیشن روی لبه تخت خود برای چند دقیقه تا 20 دقیقه در روز. او در حالی که اهداف خود را تجسم می کنید ، پیشنهاد می کند: “اطمینان حاصل کنید که از طریق بینی نفس می کشید و از طریق دهان به بیرون نفس می کشید و فقط بر روی این مسئله تمرکز کنید.

“تجلی” تکنیک تفکر مثبت است که افراد مشهور موفقیت خود را مدیون آن هستند. در اینجا نحوه انجام آن …

مزایای تجسم چیست؟

هارون می گوید: “با نوشتن مجدد حلقه های تفکر منفی و خنثی سازی چرخه های خود شکن ، به ما امکان می دهد تا آرامش را بازگردانیم و در همه شرایط آرامش داشته باشیم.” “شما می توانید با تمرین روزانه احساس آرامش و اطمینان در واقعیت روزمره خود داشته باشید. اعتماد به نفس شما افزایش یافته و انگیزه بیشتری در زندگی روزمره خواهید داشت.”

فروخته شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>