تخلیه لنفاوی چیست و چه مزایایی دارد؟

[ad_1]

خوراک اینستاگرام من از تمرین لاستیک و گیاه شناسی بلورین گرفته تا آموزش EMS و حمامهای سیتز ، اکنون با انبوهی از روندهای سلامتی عجیب و شگفت انگیز همراه است.

بر اساس گزارشی از وولیو ، از زمان قفل کردن ، گفتگوی مثبت در مورد اهداف سلامتی و تناسب اندام اوج سنتی ژانویه و فوریه را شکست ، در مارس و آوریل بیش از 60 درصد افزایش یافت. بحث تناسب اندام در ماه های مه ، ژوئن و ژوئیه نیز 50 درصد بالاتر بود ، که حاکی از تغییر پایدارتر از مد سال نو است.

بحث در مورد اهداف بهداشتی و تناسب اندام دو سوم مردان و یک سوم زنان بود. و از آنجا که صحبت های اجتماعی در مورد الکل 13٪ کمتر از صحبت در مورد ورزش بود ، به نظر می رسد ملت بیش از آنکه به بطری برسد ، به دنبال کفش های دویدن خود بود. واضح است که ما در دنیای پس از همه گیری ، سلامتی خود را بسیار جدی تر می گیریم.

هک 5 خواب ناامن که یک متخصص هیپنوتیزم وعده می دهد به شما در درمان بی خوابی کمک می کند

بنابراین آخرین روند سلامتی که همه ما به آن روی خواهیم آورد چیست؟ اگر خوراک اینستاگرام من مورد پسند است ، ماساژ تخلیه لنفاوی لحظه ای واقعی را تجربه می کند. از الی گولدینگ گرفته تا میلی مکینتاش ، علاقه مندان به سلامتی به تمجید از درمان سلامتی در شبکه های اجتماعی پرداخته اند ، بنابراین دقیقاً چیست و چه مزایایی دارد؟ ما به بهترین کار در تجارت ، فلاویا مورلاتو ، که روی هر دو ستاره کار می کند ، روی آوردیم تا اطلاعات کاملی را که همه درباره آن صحبت می کنند ، به ما ارائه دهیم …

بنابراین تخلیه لنفاوی دقیقاً چیست؟

تخلیه لنفاوی ماساژ ملایمی است که برای تحریک سیستم لنفاوی استفاده می شود ، که بخشی از سیستم گردش خون و سیستم ایمنی بدن ما است. از طریق تخلیه لنفاوی ، گره های لنفاوی را تحریک می کنیم ، روند سم زدایی بدن را تسریع می کنیم و آب اضافی را از بین می بریم. از طریق سیستم لنفاوی ، میزان آبی را که بدن مان حفظ یا آزاد می کند ، کنترل می کنیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه کسی می تواند از تخلیه لنفاوی بهره مند شود؟

هرکسی می تواند از تخلیه لنفاوی بهره مند شود. کسانی که بدنبال سم زدایی هستند ، سرعت گردش خون ، متابولیسم ، سیستم لنفاوی را تسریع می کنند. کسانی که احساس خستگی ، پف ، نفخ ، یبوست می کنند ، با یائسگی مواجه هستند ، سندرم پیش از قاعدگی ، عدم تعادل هورمونی و سایر بارداری ها ، درمان های بعد از زایمان و بعد از جراحی.

سوئدی ، سنگ داغ ، رایحه درمانی: این راهنمای نهایی شما برای انواع ماساژهایی است که می توانید انجام دهید

مزایای اصلی سلامتی چیست؟

برخی از مزایای تخلیه لنفاوی تمام بدن شامل – اما محدود به این موارد نیست – تسریع در سیستم لنفاوی و گردش بدن ، سم زدایی از بدن و تقویت سیستم ایمنی و هضم ، بنابراین باعث می شود احساس سبکی و سلامتی بیشتری داشته باشید.

تخلیه لنفاوی در هر زمان از بارداری بسیار توصیه می شود. با این حال ، بیشتر از همه پس از سه ماهه اول توصیه می شود.

وجود ادم در بارداری به دلیل فشاری که رحم به وریدهای لگن و غار وارد می کند (مواردی که خون را از اعضای تحتانی بدن دریافت می کنند) بسیار معمول است. این باعث کند شدن گردش خون می شود و با کم شدن جریان خون ، بدن خانم باردار آب بیشتری به این قسمت های بدن می فرستد و باعث افزایش حجم مایعات می شود که باعث تجمع مایعات و تورم می شود. به طور معمول ، بیشترین آسیب دیدگی پا ، مچ پا و پا است ، اما بازوها و دست ها نیز می توانند تحت تأثیر قرار گیرند.

به خودتان یک ماساژ صورت حرفه ای در خانه بدهید تا پوست شما درخشان باشد. در اینجا چگونگی …

احتباس مایعات همچنین می تواند به دلیل تغییرات هورمونی ناشی از خود بارداری اتفاق بیفتد که جذب سدیم را تسهیل می کند و منجر به مشکلاتی از جمله واریس و چاقی ناشی از گرما یا حتی استفاده از لباس و کفش تنگ می شود.


تخلیه لنفاوی باعث تحریک سیستم لنفاوی و گردش خون می شود و هورمون ها ، آب و سموم را به سمت قلب هدایت می کند ، جایی که دوباره در جریان خون مخلوط می شود ، توسط کلیه ها فیلتر می شود و از طریق ادرار خارج می شود. این امر باعث راحتی بیشتر ، تسکین درد در دوران بارداری ، احساس بهتر مادران و احساس آرامش در مادران قبل از تولد کودک می شود.

آیا کسی وجود دارد که نباید تخلیه لنفاوی داشته باشد؟

این دارو برای افرادی که دچار کمبود کنترل نشده قلب و عروق ، نارسایی کلیه ، فشار خون بالا کنترل نشده ، زخم های باز و ترومبوز هستند ، توصیه نمی شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>