تست صفحه نمایش رقص آلود را با پاتریک سوئیز و جنیفر گری تماشا کنید

[ad_1]

عشق رقص کثیف؟ البته که انجامش میدی. چه کسی نمی کند؟ به عنوان یکی از بهترین فیلم ها باقی مانده از هالیوود و اعتماد به ما باقی مانده است ، ما این را سبک نمی گوییم.

در حقیقت ، برخی از صحنه های مربوط به تلنگری که در دهه 1908 رخ داده است ، هنوز هم بصورت رایگان در سر ما زندگی می کنند و البته همه آنها نمونه زیبایی را شامل می شود که مرحوم پاتریک سوئیز است. به همین دلیل وقتی کلیپی از تست صفحه نمایش او با فیلم جنیفر گری بازیگر نقش اول فیلم را پیدا کردیم ، دیگر ذره ذره ذره بینیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای عده معدودی که ممکن است با فیلم آشنایی نداشته باشند (به طور جدی ، در سه دهه گذشته کجا بوده اید؟) ، رقص کثیف داستان Frances “Baby” Houseman را دنبال می کند ، زن جوانی که عاشق مربی رقص جانی قلعه ، پاتریک سوئیز ، در یک استراحتگاه تعطیلات می شود.

کلاسیک فرقه که توسط النور برگشتین و به کارگردانی امیل آردولینو نوشته شده است ، اولین بار در سال 1987 منتشر شد و از آن زمان به بعد به یک موزیکال تبدیل شده است موضوع از بسیاری از مهمانی های لباس.

تست صفحه نمایش عملکرد Swayze و Grey را با همان انرژی یکپارچه ای که همه ما در صفحه نمایش بزرگ عاشق آن بودیم می بیند. شیمی بین این دو کاملاً واضح بود که حتی در حین تمرین از طریق پشت بام انجام می شد ، که جای تعجب ندارد. ما در مورد شما نمی دانیم اما کلیپ به ما احساس فوق العاده نوستالژیک می دهد … و کمی سر و صدا!

سال گذشته ، اخبار a رقص کثیف عاقبت تأیید شد ، و بار دیگر قلبمان را تند و سریع کرد. این فیلم جدید قرار است توسط Jonathan Levine کارگردانی شود و گری را به عنوان Baby در حالی که به عنوان تهیه کننده نیز بازی می کند ، بازگرداند.

سوئیز متأسفانه در سال 2009 بر اثر سرطان لوزالمعده درگذشت ، در حالی که جری اورباخ ، بازیگر پدر جیک هاوسمن ، پدر کودک ، نیز در سال 2004 درگذشت.

وقتی خبر دنباله پیش رو در 7 آگوست سال 2020 اعلام شد ، مدیر عامل شرکت Lionsgate ، جان فلتهایمر گفت: “این دقیقاً همان فیلمی عاشقانه و نوستالژیک خواهد بود که طرفداران این حق رای دادن منتظر آن بوده اند و همین امر آن را به پر فروش ترین فیلم تبدیل کرده است. عنوان کتابخانه در تاریخ شرکت. “

هنوز هیچ به روزرسانی دیگری منتشر نشده است ، اما ما نگاهمان را به دنبال آنها گرفته ایم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>