تست 5 سگ: توله سگهای GLAMOR ما نمایشگر فعالیت PitPat را در این آزمایش قرار می دهند

[ad_1]

خود را آماده کنید ، زیرا انبوهی از لطافت به سمت شما حرکت می کند ، و شما ممکن است از نظر احساسی آماده نباشید که دوستان چهارپای تیم ما را بسیار شاداب نشان می دهد زیرا آنها شغل های جدید خود را به عنوان بازرسان و مدل های محصول انتخاب می کنند بسیار به طور جدی.

ما یک گروه کنجکاو در GLAMOR HQ هستیم ، و مشعلهای ما هیچ تفاوتی ندارند ، به همین دلیل ، وقتی تصمیم گرفتیم سری 5 نفر تست خود را به حیوانات خانگی خود گسترش دهیم ، پنج سگ اصیل پنجه های خود را برای داوطلب کردن بالا بردند.

برای شروع کار ، ما با مانیتور فعالیت PitPat ، 39 پوند شروع می کنیم – پاسخ سگی به FitBit. به یقه سگ شما متصل می شود و مراحل انجام شده ، مسافت طی شده و کالری سوزانده شده از طریق بلوتوث را با برنامه موجود در تلفن گزارش می دهد. بنابراین ، آیا این حد نهایی در دستگاه های سگی است؟ این همان اتفاقی است که تیم ما آن را امتحان کرد …


اکنون یک پیت پات (39 پوند) خریداری کنید

مونتی ، 3 ساله ، کارگر کوکر اسپانیل

بررسی شده توسط: سرنا ، دستیار اجرایی GLAMOUR


“من PitPat را برای کسانی که می خواهند ورزش روزانه سگهای خود را ردیابی کنند بسیار توصیه می کنم. مراحل نصب بسیار ساده و بدون دردسر بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مانیتور velcro PitPat را به یقه سگ خود متصل کنید و سپس آن را به این کوچک و ظریف است ، بنابراین مونتی حتی نمی فهمد که روی یقه اش است.

هنگامی که برنامه را بارگیری کردید ، نژاد و سن سگ خود را که یک هدف ورزشی روزانه ایجاد می کند وارد می کنید. برای مونتی ، 90 دقیقه در روز به او فرصت داده می شد ، که هدف بسیار خوبی برای تلاش برای رسیدن به این هدف بود ، حتی من را نیز متناسب تر نگه داشت! (این یک روش عالی برای تشویق مالک به بیرون رفتن نیز است).

این برنامه بین زمان “دویدن” ، “راه رفتن” و “بازی” و همچنین ردیابی کالری سوخته شده و مایل های حاصل از هر بار اسکن و بررسی برنامه تفاوت قائل می شود.

ما با استفاده از PitPat و Garmin به طور همزمان در چند پیاده روی بوده ایم و بسیار جالب بوده است که ببینیم در مقایسه با مانی که در همان پیاده روی در حال دویدن است ، چند مایل پیموده ایم. ما حتی از آن برای سگ واکر استفاده کردیم و این یک روش عالی برای ردیابی میزان ورزش او با آنها بود – این راحتی است که بدانیم او واقعاً راه می رود. با تشکر از PitPat ، ما مونتی را بیشتر پیاده روی می کردیم زیرا دانستن اینکه او هر روز راضی است راحت است. الان حتی بهتر خوابیده است. من مطمئنم که از زمان ورود او بسیار راضی بوده است! “
امتیاز: 9/10

تدی ، 4 ساله ، کاوالیر پادشاه چارلز اسپانیل

بررسی شده توسط: بیانکا ، مدیر وب سایت GLAMOUR


“تدی PitPat را دوست دارد و هر روز از آن استفاده می کند – در حقیقت باعث می شود بیشتر او را قدم بزنم. بعد از یک افزایش اب زیر کاه اخیر وزن ، بسیار مهم است که تدی فعال باشد ، بنابراین من دوست دارم که PitPat چگونه انگیزه ای به ما داده است. این بسیار آسان است برای تنظیم و پیگیری خودکار مراحل او در صورت اتصال به مهار و یقه اش. بسیار خوب است که ببینیم چقدر راه می رود ، می دود و بازی می کند. تنها نقصی که ما متوجه شدیم این بود که برخی از دویدن های تدی را انتخاب نمی کند (شاید او در پایان هر روز ، از بلوتوث برای همگام سازی استفاده می کند ، بنابراین شما می توانید ببینید که آنها واقعاً به راحتی چقدر ورزش می کنند. به نظر من جذاب است. ”
امتیاز: 8/10

پپسی ، 6 ساله ، Cockerpoo کوچک

بررسی شده توسط: Camilla ، مدیر انتشارات GLAMOUR


“ردیاب سبک است و پپسی به هیچ وجه از این بابت آزاردهنده نبود. شما باید تمام ویتامین های سگ خود را (اندازه ، وزن و نژاد) وارد کنید تا هدف ایجاد کند که چقدر باید روزانه راه بروند. در مورد پپسی این روزانه 40 دقیقه ورزش بود. از آنجا که من اصلی ترین شخصی هستم که او را راه می برم ، از قبل از فعالیت روزمره پپسی مطلع هستم زیرا او همه کارها را با من انجام می دهد.

وقتی پپسی بیرون رفت ، به خصوص از طریق پرچین ها و بوته ها دوست دارد بدود ، سنجاب ها ، پرندگان یا خرگوش ها را بیرون بکشد که باید قسمت دزدگیر او باشد. من می دانم که 20 دقیقه پیاده روی کوتاه روی لبه اطراف بلوک ورزش کافی برای او نیست. اگر این تنها چیزی باشد که به دست می آورد (بعضی از روزها فقط وقت ماست) او مثل خانه دیوانه به عقب بازمی گردد و برای بیرون رفتن دردسر و زاری می کند ، در حالی که اگر 40 تا 60 دقیقه در پارک یا زمین خوب بدود ، از خواب و آرامش برای بقیه روز که خانه هستید خوشحال می شوید.

به روزرسانی مانیتور فعالیت بعد از پیاده روی (که به من گفت او 100 دقیقه بیرون از منزل را گذرانده ، به 40 دقیقه دویدن ، 50 دقیقه پیاده روی و 10 دقیقه بازی تقسیم شده است) چون من برای پیاده روی با او بودم ، کمی زائد بود بنابراین من می دانستم که در حال حاضر. اگر این ابزار تجزیه و تحلیل عمیق تری مانند ویتامین ها روی ضربان قلب وی داشت ، مفیدتر بود.

او وقتی تنها می ماند بسیار استرس می کند ، خصوصاً بعد از سال قفل که ما داشتیم ، بنابراین جالب بود که بدانید بعد از خروج از خانه با بررسی ضربان قلب ، او چقدر سریع مستقر شد.

جایی که این دستگاه درخشان خواهد بود ، این است که اگر شریک زندگی شما سگ را برای پیاده روی ببرد و چیزی شبیه به من باشد و در انتهای جاده در میخانه قرار بگیرد – پس من حدس می زنم این یک دستگاه جاسوسی عالی باشد همانطور که شما می توانید ببینید که آنها فقط 10 دقیقه پیاده روی کرده اند. با این حال ، اگر شما کسی هستید که پیاده روی می کنید ، سگ شما به شما نیازهای شما را می گوید.
امتیاز: 5/10

باقیرا ، 1 ساله ، پاگ شیعه تزو

بررسی شده توسط: Lottie ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR


“باقیرا از ناحیه پشت پا فلج شده است ، بنابراین من همیشه می دانم که چقدر وقت بازی می گیرد تا حوصله اش سر نرود و همچنین مطمئن می شوم که به اندازه کافی استراحت می کند (او چند ماه روی ستون فقرات خود عمل بزرگی انجام داد پیش ، بنابراین او باید آن را آسان!).

PitPat یک روش عالی برای نظارت بر استراحت و همچنین مسافتی است که او روی صندلی چرخدار خود انجام می دهد. او در حال حاضر فقط اجازه دارد 15 دقیقه در روز در چرخ هایش کار کند ، اما من نمی توانم صبر کنم تا از PitPat برای ماجراهای طولانی تر در آینده استفاده کنم. تنها نکته منفی این است که PitPat از حرکات طبیعی راه رفتن سگ برای اندازه گیری میزان فعالیت و تعیین دویدن و راه رفتن استفاده می کند. Bagheera هیچ راه رفتن طبیعی ندارد ، بنابراین دستگاه واقعاً نمی تواند به من بگوید چگونه او این فاصله ها را طی می کند. این می داند که او در حال حرکت است اما نمی تواند آن را به عنوان دویدن ثبت کند. خوشبختانه ، من سگ دیگری به نام وینی دارم که می تواند از PitPat در عملکرد کامل لذت ببرد.
امتیاز: 7/10

چگونه سگ من مرا از اعماق افسردگی بیرون کشید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>