تست 5 نفر: امواج پری دریایی با استفاده از 5 ابزار مختلف مو

[ad_1]

پری دریایی مو را موج می زند – یعنی برداشت TikTok از موج ساحل قرار است بر کل سال 2021 تسلط داشته باشد ، و ما برای آن آماده هستیم. جایی که امواج ساحلی از رشته های باد کشیده و نمکی لیسیده شده اند که دارای حرکت و اomمف زیاد در تاج هستند ، امواج پری دریایی طولانی تر هستند (فکر می کنم به دور کمر ، انتهای صاف) ، موج دارتر هستند (به جای چرخش های پر از انعطاف ، به هم پیچی های سفت و حلقوی فکر می کنیم) و قرار است موهای تعطیلاتی را که از 12 ماه گذشته رویای آن را داشتیم کانال کنیم …

از اسکارهای زندایا در طول زندگی طولانی / انجام نشده ، برداشت بافتی موزاییک لیزو تا نسخه های Kar-Jenners XXL ، افراد مشهور این روند را دوشیده و می فهمند که چرا. فرش قرمز ، اینستاگرام و خوراک Tik Tok شما باید در حال حاضر سوخت را تقویت کنید. اگر چنین نیست ، نترسید ، ما به کمک ما آمده ایم و می خواهیم به شما نشان دهیم که موج پری دریایی فقط برای فرش قرمز نیست ، حتی سفر به میخانه برای برخی از قفل های موج دار براق به نظر می رسد به اندازه کافی قابل قبول است ، بنابراین نگه دارید پیمایش

امواج پری دریایی قرار است این تابستان تسلط داشته باشند – و آنها به روزرسانی TikTok در مورد امواج ساحلی هستند

در زیر گالری از ابزارهای آزمایش شده به علاوه سایر مواردی که ممکن است بخواهید امتحان کنید تا موج دارترین و براق ترین موهای دریایی رویاهای خود را بدست آورید …

نگاه:

امواج پری دریایی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

حکم:

لوکا وتربی-متیوز ، ویرایشگر رسانه های اجتماعی
ابزار:
Beauty Works Waver ، 69.99 پوند ، فوق العاده به نظر برسید


من هرگز واقعاً فکر نکرده ام که امواج پری دریایی مدل مویی است که در دسترس من قرار دارد. موهای من به طور طبیعی فر است و تصور اینکه باید موهایم را صاف کنم تا دوباره موهای خود را جمع کنم ، یک کار خسته کننده و غیرضروری به نظر می رسد. اما اوه ، چقدر اشتباه کردم. در حالی که BeautyWorks Waver در ابتدا برای یک تازه کار فرفری مثل خودم ارعاب داشت ، اما روند کار آسانتر نبود.

این ابزار کاملاً کاربر پسند و کار با آن ساده است ، در 60 ثانیه گرم می شود و دارای تنظیمات دما قابل تنظیم از 80-220 درجه است. هنگامی که نوبت به یک ظاهر طراحی رسید ، من اولین بخش از موهای طبیعی خود را امتحان کردم و کاملا موج می زند بلافاصله – نیازی به صاف کردن نیست (حلولیوا!).

کل فرآیند حدود 40 دقیقه طول کشید (موهای من ضخیم و کاملاً بلند است) ، فر را روی هر قسمت از موها برای فواصل 10 ثانیه ای گذاشت و به طور جدی من را تحت تأثیر مستقیم قرار داد. نتیجه نهایی دقیقاً همان چیزی بود که آرزوی آن را داشتم: امواج درشت و طبیعی که به من احساس می کردند بهترین زندگی ساحلی خود را می گذرانم. به طور رسمی ، تابستان پری دریایی گرم است ، خانمها.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
ابزار:
Amika High Tide Deep Waver ، 90 پوند ، خلیج زیبایی


من مکنده امواج پری دریایی هستم ، بنابراین از همیشه برای این روند وسواس دارم. من می توانم به نوعی به موج پری دریایی بسیار مقرون به صرفه در طول روز سه حلقه حلقه حلقه چوب دست و پا دست پیدا کنم ، اما الگوی آن کاملاً یکسان نیست. برای معامله واقعی من به ابزار مناسب نیاز دارم. بنابراین ، این جایی است که آمیکا وارد آن می شود. من موج بلند عمیق آنها را روی کلاه گیس ام آزمایش کردم ، زیرا سعی نمی کردم با موهای افرولی که به سمت بالا رشد می کنند ، ترفندهای جادویی انجام دهم.

موج عمیق عالی است! قبل از اینکه واقعاً بفهمم چگونه آن را اداره می کنم چند Gos خوب طول کشید. چند تلاش اول ، ناامیدکننده به من تخت ، بی روح و به سختی موج می زد. با این حال طولی نکشید که من آویزان شدم. یکی از مهمترین مواردی که باید بخاطر بسپارید ، صبر و حوصله است ، برای اینکه اجازه دهید حلقه حلقه نگه داشته شود ، باید ابزار را روی هر موج برای چند ثانیه نگه دارید. همچنین مهم است که به محل فرود وسیله خود نگاه کنید ، می خواهید آن فرود بیاید تا الگوی موج ورودی را حفظ کند. ثالثاً ، محصولات یک ظاهر طراحی شده و غیر قابل مذاکره ، محافظت کننده حرارت (TRY: Moroccanoil Perfect Defense ، 26.85 پوند ، ظاهر خارق العاده و اسپری مو (TRY: ghd Perfect Ending Final Fix Hairspray، 14 پوندی ، جان لوئیس) ضروری است!

این ابزار از سه بشکه سرامیکی تورمالین بسیار کارآمد ساخته شده است که با تولید یک گرما سالم و ایجاد امواج یکنواخت و تا دمای 200 درجه سانتیگراد همراه با نوک خنک برای کنترل و ایمنی آسان است. این همچنین خلاقانه و دوستانه است که باعث فروش من می شود. من نگاه نهایی را دوست داشتم ، و فکر می کنم با تمرین فقط می تواند بهتر شود …

امتیاز: 10/10

الان بخرش

Camilla Kay ، مدیر زیبایی GLAMOUR
ابزار:
Remington PROluxe 4-in-1 Adjustable Waver ، 49.99 پوند ، چکمه


در 20 سال زیبایی و زیبایی من یاد گرفته ام که چگونه یک ضربه خشک و موج پایه ای را به طور کامل انکار کنم: امواج پری دریایی مجموعه مهارت من نیستند. بعلاوه ، موهای شانه من نسبت پری دریایی متزلزل نیست ، اما این دقیقاً مختصر است – نحوه کار با امواج پری دریایی در طول های کوتاه تر. مجهز به ProLuxe 4 در 1 Adjustable Waver 49.99 پوند ، رمینگتون من شروع به کار کردم.

موجبر با سه تنظیمات مختلف در سبک موج ، علائم بالایی را به دست می آورد ، به معنای واقعی کلمه یک پیچ دکمه برای تنظیم پری دریایی روی انبر چند بشکه ای و سرامیکی است. همچنین 5 تنظیم گرما وجود دارد. من موهای خود را برای محافظت از حرارت اسپری کردم و با استفاده از Wave Setting Spray ، 15 پوندی ، جورج نورثوود و موهای برش خورده و شانه شده قبل از این که از طول استفاده کنم ، طبق دستورالعمل ، 6-8 ثانیه در هر قسمت جمع می شوم.

بزرگترین اشتباه من این بود که خیلی نزدیک به ریشه ها شروع کردم ، بهتر است که به یک آرامش آرام بروم و یک سوم راه را از رشته ها شروع کنم. این حجم بیش از حد اضافه کرد و فقط با چند لایه روی طول ، موهای من فراتر از عرض طبیعی خود پخش شد. تا اینجا نه چندان پری دریایی. من حجم را با سرم کم کردم و قسمتهای جلو را محکم کردم ، این بیشتر مطابق با سبک پری دریایی بود.

نتیجه تمام شده؟ بنابراین در حالی که امواج پری دریایی دید تلو تلو خوردنی من نبودند ، و الگوی موج کوتاهتر بیشتر شبیه یک لبه بزرگ بود تا موج دریا آرام و آرام ، روند کار آسان بود و ظاهری سرگرم کننده و متفاوت ایجاد می کرد. و دختر نوجوان من اکنون خیلی مخفیانه ادعای دستگاه موج را نکرده است.

امتیاز: 7.5 / 10

الان بخرش

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
ابزار:
BaByliss Deep Waves Styler ، 39.99 پوند ، جان لوئیس


من برای این ظاهر از آرایشگر Babyliss Deep Wave استفاده کردم که استفاده از آن بسیار آسان و شهودی بود. من بازی ای راجع به استفاده از این ابزار پیدا کردم و متوجه شدم که بهتر است مدل موها را با طرف دو شاخه رو به بیرون قرار دهید ، بنابراین وقتی سفت می شوید می توانید موهای خود را ببینید. این بیشتر موجی اغراق آمیز است. روش دیگر باعث ایجاد یک اثر خطی بیشتر در مو می شود ، اما هر دو جالب هستند. نکته ای که من از اولین تلاش ناموفق خود آموختم این است که موج اول خود را در حدود بلندی گوش شروع کنم. اگر خیلی بالا بروید ، ممکن است به لکه های پودل موس بریزید.

نکته دیگر این است که موهای خود را بیرون بیاورید و فقط قسمت بالایی آن را حالت دهید (قسمت زیرین آن را نمی بینید ، بنابراین وقت را برای آن تلف نکنید). این بدان معنی است که من می توانم همه کارها را در کمتر از 10 دقیقه کامل کنم. شما فقط گیره می گیرید ، چند ثانیه صبر کنید ، سپس موج خود را پایین بکشید و دوباره گیره کنید. با توجه به اینکه چند ماه است که موهای من بریده نشده است ، و در هنگام آرایش مو می خورم و رشته هایم معمولاً بین اتاق خواب و درب ورودی من می ریزد ، این بد نیست. مسلم است که من چینهای براق کاملاً یکنواختی را مشاهده نمی کنم ، اما بافت زیبایی به موهایی می بخشد که (برای من در حال حاضر) به تنهایی شکل زیادی ندارند.

بعد از گرفتن عکس حتی بیشتر افت کرد و در حقیقت ، من با بافتی ظریف و طبیعی شلوغ روبرو شدم که واقعاً دوستش داشتم. صادقانه بگویم ، این برای سبک من بهتر جواب می دهد ، زیرا وقتی موهایم خیلی مرتب به نظر می رسد از آن متنفرم ، اما اگر من با استفاده از یک اسپری مخصوص لاک زدن به موهای خود را آماده کنم (سعی کنید: اسپری موی Ouai Texturising ، 22 پوند ، کالت زیبایی) ، می توانستم امواج تعریف شده تری را برای مدت طولانی تری نگه دارم. مثل بقیه ، من تمایل به تغییر صحنه داشته ام و این چیزی متفاوت از امواج ساحلی است که من معمولاً دنبال آن می شوم. این احساس تازه و کمی سرگرم کننده تر است.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

جسیکا لام ، مدیر پروژه دیجیتال
ابزار:
پری دریایی طرفدار ویور ، 54 پوند ، خلیج زیبایی


اگر صادق باشم ، من به عنوان فردی با موهای صاف پوکر ، استفاده از ابزارهای آرایش مو را کاملاً درد می بینم زیرا استفاده از آن برای مد شدن چند سال طول می کشد و معمولاً پس از چند ساعت موج یا فر به موهای صاف اصلی من برمی گردد ، من در استفاده از این بسیار تردید داشتم. اولین فکر من این بود که چقدر سریع گرم می شود. در کمتر از یک دقیقه می توانم تعداد دمای هوا را تا دمای دقیق مورد نظر خود ببینم.

بشکه بزرگ 32 میلیمتری همچنین به این معنی بود که من می توانم موهای بیشتری را یک باره آرایش کنم و در نتیجه زمان کمتری آماده می شوم – دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن می گردم و به آن نیاز دارم! با این حال ، مشکلی که من ایجاد کردم این بود که متزلزل کننده کاملا بزرگ بود. تلاش برای هماهنگی استفاده از آن در آینه به دلیل بزرگی آن بسیار مشکل بود ، بنابراین تلاش برای استفاده از گیره چند تلاش طول کشید. به طور کلی من از نحوه بیرون آمدن موهایم تحت تأثیر قرار گرفته ام. حجم کمتری را به من داد! حالا من برای تابستان دختر گرمم آماده ام.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>