تست 5 نفر: بنیاد تمرکز نرم اثر فیلتر Morphe

[ad_1]

ممکن است شما مورف را به عنوان یکی از استادان برجسته پالت های هنری بشناسید. این برند توانسته است تمام رنگهای زیر نور خورشید را با رنگدانه کامل ، مقرون به صرفه ، در مواردی که کیفیت به خطر نیفتد ، به ما ارائه دهد. آنها همچنین هرگز از همکاری با برخی از آرایشگران مورد علاقه شما کم ندارند. با این حال ، آنها به بازی بنیاد گسترش یافته اند و اخیراً پایه ای آغشته به مراقبت از پوست را که در 40 سایه پخش می شود ، راه اندازی کرده اند که متنوع و متنوع را پوشش می دهد.

این پایه با پوشش متوسط ​​و فاقد روغن ترکیبی از آرایش و مواد مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک است که به عنوان یک پایه آبرسانی عمل می کند که نه تنها پوشش متوسطی را ارائه می دهد ، بلکه باعث افزایش سطح رطوبت پوست می شود. این ویتامین همچنین با ویتامین E فرموله شده است که از آنتی اکسیدان محافظت می کند و دارای پوستی مات و مات است که ظاهر لکه ها و تغییر رنگ را به حداقل می رساند.

هزینه این پایه فقط 18 پوند است ، بنابراین ما بسیار کنجکاو هستیم که آیا واقعاً تحویل می شود یا خیر ، بنابراین ما مجبور شدیم آن را آزمایش کنیم. پنج نفر مختلف با پنج رنگ پوست متفاوت ، افکار صادقانه خود را در زیر بیان می کنند.

محصول:

بنیاد تمرکز نرم اثر فیلتر مورف ، 18 پوند ، مورف

الان بخرش

بررسی ها:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
سایه:
فیلتر غنی 32


من از طرفداران بزرگ پالت های سایه چشم مورف هستم ، آنها رنگدانه را حتی برای عمیق ترین رنگ چهره درست می کنند و رنگ ها حتی روی پوست تیره من نیز زنده به نظر می رسند. بسیاری از مارک ها اکنون دامنه وسیعی از سایه را انجام می دهند ، اما آنچه که من به دنبال آن هستم کمیت نیست ، بلکه کیفیت آن است. من محدوده ای می خواهم که سایه دقیق من را ارائه دهد و زیر و بوی من را درک کند.

من برای سایه رفتم ([I]32 ثروتمند[/I]) ، که سعی کردم با استفاده از وب سایت سایه مطابقت داشته باشد. من همیشه مطابقت سایه خود را درست نمی دانم ، اما این بار مطمئن هستم که اولین مورد را پیدا کردم ، که خود خدمات مطابقت سایه چیزهای زیادی می گوید. من بافت پی را دوست داشتم ، نه خیلی سنگین و نازک ، بلکه خیلی آبکی و نرم ، به این معنی که این تعادل کامل بین پوشش “اما آن را طبیعی” ایجاد کند. من عزیزم با پوشش کامل نیستم ، و اگر این تو هستی ، این بنیاد اینطور نیست ، اما فقط این را دوست دارم. پایه ای تزریق شده با مراقبت از پوست ، با سایه مناسب و ته رنگ صحیح و ته رنگی سالم و طبیعی؟ این هت تریک است!

امتیاز: 10/10

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOUR
سایه:
فیلتر قهوهای مایل به زرد 20


با این اولین غوطه وری که در استخر آرایش صورت مورف داشتم ، بسیار کنجکاو شدم که ببینم حال و هوای او چگونه خواهد بود ، اما این عشق در ابتدا کش رفتن بود! سایه ای که من انتخاب کردم (قهوهای مایل به زرد 20) کاملاً منطبق بود ، مانند پوستی کاملاً مناسب من. من از انتخاب سایه پایه به صورت آنلاین بسیار عصبی می شوم و این یکی از بهترین مواردی است که تاکنون داشته ام. این کار در پوشش قرمزی و تیرگی ، بدون ضخیم یا ضعیف بودن ، کار خارق العاده ای انجام داد.

این فرمول به طور یکپارچه با پوست من مخلوط شده و در تمام مکان های مناسب باعث درخشش می شود. در طول روز ، پوست من هیدراته به نظر می رسید و محصول از مناطق روغنی صورت (آمین) خودداری نمی کرد. با این حال ، یک انتقاد من این است که من تأثیر تاری در تمرکز نرم روی بافت پوست خود را نمی دیدم و منافذ پوست من هنوز از طریق پایه کاملاً قابل مشاهده هستند. به غیر از این ، من یک طرفدار بزرگ و بزرگ هستم ، و بنیاد Filter Effect قطعاً در چرخش روزمره من نقطه ای قرار گرفته است.

امتیاز: 8.5 / 10

الان بخرش

Charlie Teather ، سردبیر مد GLAMOUR ،
سایه:
فیلتر نور 7


من که در تمام زندگی خود تا حدودی رابطه غیرقابل جبرانی با بنیاد داشتم ، هیجان زده می شدم که اگر یک فرد بدبین نباشم یک مورد جدید را امتحان کنم که خودم را بصورت آنلاین تطبیق می دهم. من به عنوان یک زن سفید پوست از امتیاز خود در هنگام انتخاب آرایش بسیار آگاه هستم ، اما واقعاً تحت تأثیر سایه موجود در سراسر تخته در بنیاد جدید اثر فیلتر مورف قرار گرفتم. برندی که به همان اندازه جدی سایه پوست را به خود بگیرد ، برای من نیز مهم است زیرا من از روزاسه و قرمزی عمومی رنج می برم ، بنابراین اگرچه تقریباً طیف وسیعی از گزینه ها وجود داشت ، سفید کردن آنها نسبتاً آسان بود. من برای (نور 7) و باید بگویم که مطابقت رنگ کاملاً عالی بود.

من پوستی ترکیبی دارم ، لکه های خشک گاه به گاه زیر چشم و روی گونه هایم ، و چانه و پیشانی چرب دارم. این اغلب در جاهایی است که من با بنیاد دست و پنجه نرم می کنم ، و اگرچه فیلتر فیلتر از قوام مطلوبی برخوردار است اما من آن را آنطور که دوست داشتم آبرسانی نکردم. من همچنین فکر نمی کنم که به خصوص قابل ساخت باشد ، و وقتی قبل از شام با دوستانم به اندازه کافی برای پوشش خوب استفاده کردم ، کمی از هم جدا شد و بلافاصله روی پلکها و لکه های خشک کن من چین خورد. روز بعد من یک لایه نازک را امتحان کردم و آن را بسیار ترجیح دادم ، بنابراین پیشنهاد می کنم اگر یک چیز کاملاً سبک و شفاف می خواهید ، اما اگر به دنبال چیزی با پوشش خوب بیش از شکستگی یا قرمز هستید ، این یک پایه اساسی روزانه است ممکن است لازم باشد بیشتر به کانسیلر خود اعتماد کنید.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
سایه:
فیلتر نور 8


من عاشق محدوده سایه برای این و موردی هستم که انتخاب کردم (فیلتر نور 8) تقریباً کاملاً منطبق بود. من تمایل به ترجیح می دهم که یک لایه خنک تر باشد ، اما آنچه من در مورد این پایه نرم مات دوست دارم ، ساخت آن است. این ماده به طور یکپارچه با پوست ترکیب می شود و می تواند طبیعی به نظر برسد ، اما با این وجود پوشش زیادی برای یکنواخت شدن پوست ایجاد می کند و یک اثر تاری تاری با تمرکز نرم ایجاد می کند که فوق العاده چاپلوس کننده است. آن را لایه لایه کنید و می توانید یک پوشش کامل تر به نظر برسید که واقعاً کامل به نظر می رسد. آنچه که عالی است قابلیت انعطاف پذیری و انعطاف پذیری این پوشش است ، این یک کار همه جانبه است.

امتیاز: 10/10

روبی لوتر ، دستیار حقوقی
سایه:
فیلتر متوسط ​​9


هنگامی که من برای اولین بار پایه را روی پوست اولیه ام قرار دادم ، احساس کردم که احساس سبکی آن بسیار زیاد است – می توانم احساس کنم روی پوست من کیکی احساس نمی شود. وقتی به استفاده از یک لایه دیگر ادامه دادم ، متوجه شدم که هنوز احساس پوستی می شود ، هرچند که احساس نمی کردم قادر به ایجاد پوشش کامل هستم. با این حال ، این محصول به من جلوه ای بخشید و یک پایگاه زیبا برای بقیه آرایش های من ایجاد کرد. همچنین احساس می کنم که به خوبی قرمزی لکه های پوستی من را پوشانده و تیرگی های زیر چشمم را به خوبی پوشانده است.

متأسفانه در عرض یک ساعت متوجه شکافتن محصول در اطراف نواحی مشکل ساز خود شدم و با وجود استفاده از پودر تنظیم کننده و کانسیلر ، این محصول در چین و چروک زیر چشم من قرار گرفت. با این حال ، احساس می کنم این ممکن است به دلیل گرمای شدید باشد. به طور کلی ، من تمایل دارم که نگاه دراماتیک تری را ترجیح دهم ، با این حال اگر هرگز می خواستم دنبال یک نگاه طبیعی تر و “براق” بروم ، دوباره به این پایه می پردازم. همچنین اطمینان حاصل می کنم که در روزهای خنک تری از آن استفاده کرده ام – این مسئله برای من در ابری انگلستان زندگی نمی کند و مشکلی ایجاد نمی کند.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>