تست 5 نفر: جدیدترین محصول نمایشگر Glossier Ultralip

[ad_1]

سلام و درود بر سر Glossier ، مادر قبیله آرایش بدون آرایش شبنم ، سازندگان نمونه Cloud Paint و مغزهایی که در پشت محصول شگفت انگیز یعنی Boy Brow قرار دارد. علاوه بر این قهرمانان کیف زیبایی مطلق ، هیچ مارک زیبایی دیگری مانند Glossier خرید و فروش نمی کند ، منظور من این است که Glossier چه کاری انجام نمی دهد؟
خوب ، تاکنون ، آنها رنگ لب را از دست داده بودند که باعث آبرسانی مرطوب مانند ، براقیت براق و رنگ آمیزی قابل توجهی می شود ، اما به نظر می رسد که بالاخره اینجا است. خوش آمدید Ultralip.

این جدیدترین نسخه دارای 9 سایه متنوع در یک فرمول آبرسان و چند منظوره است که به عنوان یک رنگ ، با راحتی یک مرهم ، و درخشش نچسب یک براق کار می کند ، با بنیانگذار Glossier ، امیلی ویس آن را به عنوان ” مهیج ترین محصول لب تاکنون. ”

بهترین محصولات Glossier برای بالابردن میزان زیبایی شما ، از جمله کیف زیبایی مجدد که یک لیست انتظار 10 هزار نفری را جمع آوری کرده است

این ترکیب با تلفیقی مغذی و مرطوب کننده از چهار وزن مختلف مولکولی اسید هیالورونیک ، روغن دانه گل مینا ، روغن دانه هندوانه و دانه جوجوبا ارائه شده است ، این رنگ باعث آبرسانی طولانی مدت و قفل شدن در رطوبت می شود ، به طوری که لب ها به طور واضح نرم و نرم می شوند.

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: * اکنون به سبد خرید اضافه کنید! اما صبر کنید ، برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه ، ما پنج سایه مختلف را امتحان کردیم تا کم کردن کامل را به شما ارائه دهیم …

محصول:


الان بخرش

حکم:

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOUR
سایه:
ویلا


برای شروع ، Glossier از نظر من هیچ غلطی نمی تواند بکند. من همیشه می توانم به محصولات و فرمول های آنها اعتماد کنم تا احساس 10/10 کنم ، بنابراین وقتی اولین بار چشمم را به Ultralip انداختم می دانستم که برای درمان هستم. به صورت واقعی Glossier ، بسته بندی یک بهشت ​​صورتی هزار ساله است و احساس وزن و دوام فوق العاده ای دارد.

رنگی که من انتخاب کردم ، ویلا، یک ازدواج شاد از قهوه ای ، بنفش و صورتی است – سایه ای برهنه که قلب من دائماً آرزو می کند. آنچه بلافاصله مرا تحت تأثیر قرار داد ، احساس شدید تغذیه فرمول است – بدون چسبناک بودن آن براق است و باعث می شود لبهای من به مدت * ساعت * مرطوب کننده AF باشند. روی لبهای واقعی من ، سایه بیشتر در قسمت صورتی ترازو ظاهر می شود ، اما نتیجه یک درخشش تابستانی تازه و شفاف است. قطعاً یادداشت ذهنی می کنم تا این را در تابستان همه جا با خود ببرم.

امتیاز: 10/10

Lottie Winter ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
سایه:
دختران


من همیشه از یک ماده ترکیبی مومیایی / رژ لب هیجان زده می شوم اما غالباً از فرمول ها ناامید می شوم. در هر صورت ، آنها قسمت مرهم را تیک می زنند اما در بازدهی رنگ کوتاه هستند یا برعکس. رنگ لب کرمی و فوق العاده آبرسانی جدید Glossier هم باعث ایجاد رنگی تند می شود و هم باعث خنک شدن لب می شود که خشکی لب ها را فوراً آرام می کند. سایه را امتحان کردم دختران، یک سایه قرمز صورتی ، و همچنین چند انگشت زدن روی گونه ها که نه تنها ظاهر آرایش من را به هم گره می زند بلکه درخشش ظریف روی استخوان گونه من را ایجاد می کند.

امتیاز: 10/10

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
سایه:
انسان


استفاده از مومیایی کننده لب یک واقعیت روزمره است (گاهی اوقات هر ساعت) و آنچه من در یک مرهم جستجو می کنم چیزی طولانی مدت است که باعث هیدراته شدن ، هیدراته شدن ، هیدراتاسیون و لب های من می شود تا جایی که از نظر علمی احساس نرم بودن می کند. گرچه من معمولاً اهل رنگ آمیزی نیستم ، اما این فرمول باعث فروش من شد. از بسته بندی ، تا سرویس دو نفره آبرسانی و رنگ و همچنین جلای سکسی باقی مانده …

به قول پاریس هیلتون * آن را دوست دارد *. این بسیار نرم بود ، و مانند کره کره لب های من را لرزاند ، بدون کشیدن و کشیدن قابل استفاده از مرهم چوب. من این سایه را انتخاب کردم انسان، اما ترجیح می دهم سایه های تیره کمتر شفاف باشند بنابراین من * آرزو دارم ویلا همانطور که داریم حرف می زنیم*.

برو براق! این یکی از محصولاتی است که فکر نمی کردم به آن احتیاج داشته باشم اما اکنون که اینجاست ، احساس می کنم کیت زیبایی من کاملتر است.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

سلیا گومز ، ویرایشگر فیلم GLAMOUR
سایه:
لوسیت


چیزی که من کاملاً در مورد Glossier Ultralip می پرستم این است که راحت ترین محصول لب را برای استفاده روی دست می کشد. مناسب تابستان است تا ظاهری بدون زحمت ، حداقل و طبیعی به شما بدهد. کمی پرداخت لایه طول می کشد تا سود بالایی داشته باشید ، بنابراین اگر به دنبال رنگدانه سنگین هستید ، این ممکن است زندگی را از بین ببرد ، اما به عنوان یک پاداش ماندگار است. چند ساعت طول کشید تا من متوجه کمرنگ شدن عمده شدم ، و وقتی اتفاق افتاد ، بدون اینکه آن پایان دلقک مانند را ترک کند ، این کار را به طور یکنواخت انجام داد. شما می دانید که چگونه پیش می رود – با ترکیب رنگدانه های رنگی در اطراف خط لب. من آرایش مناسب برای آرایش را دوست دارم ، به همین دلیل این لباس جدید لب روزانه من خواهد بود. من سعی کردم لوسیت سایه ، و اگرچه من معمولاً به دنبال صورتی های روشن نمی روم ، اما از اینکه چقدر زیبا به نظر می رسد با رنگ چهره من خوشحال شدم. همچنین ، این وگان است ، و من علاقه مند به آن هستم!

امتیاز: 10/10

تانیل مصطفی ، نویسنده مستقل
سایه:
دختران


براق کننده ها دقیقاً به روند خالص و شیشه ای بافت ضربه می زنند – من عاشق این هستم که سایه ، اگرچه قرمز روشن در گلوله است ، به شما اجازه می دهد تا رنگ لب طبیعی من ظاهر شود. به آن مثل یک رنگ “لب های من اما بهتر” فکر کنید ، به جز اینکه برافراشت آن به جای برهنه شخصی شما ، دارای رنگ گیلاس است.

جایی در بین براقیت و بافت معطر ، احساس راحتی می کند ، آبرسانی می کند و از درخشندگی فوق العاده بالایی برخوردار است. به طور طبیعی این بدان معنی است که به لیوان ها ، ماسک ها و موارد دیگر منتقل می شود ، اما بالا آوردن آن آسان است و نیازی به کاربرد دقیق ندارد (با تشکر از شما ، پایان کامل). همچنین به دلیل نداشتن بوی و طعم قوی امتیازاتی را از من کسب می کند – از این نظر بسیار کم نظیر است.

این خود به سبکی از آرایش می رسد که به نظر می رسد “در آن زندگی کرده است” ، که باید به خاطر بسپارید. تجمعات زیبا و قرمز در خطوط لب من (که فقط از نزدیک می توانستید متوجه شوید) و در قوسهای کمان کوپید من جمع می شوند ، همانطور که تعریف فوق العاده ای از مبارزه شخصی خودم است. بنابراین پایان کار به نظر کامل نمی رسد اما اگر “در آن زندگی کنید” روحیه شماست ، یک برنده خواهد بود.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>