تست 5 نفر: لورا مرسیه مرطوب کننده رنگی بدون روغن طبیعی و نرم کننده پوست SPF20 بدون روغن

[ad_1]

بالاخره تابستان است و می دانید این چه معنایی دارد؟ بله: آفتاب ، لباسهای پارچه ای شناور و اسپری های اسپری. اما همچنین زمانی از سال است که پایه سنگین تری را برای چیزی سبک تر و قابل تنفس عوض می کنید. آن مرطوب کننده رنگی نرم و تار و بدون نقص که درخشش طبیعی و اصیل به شما می بخشد.

لورا مرسیه تقریباً OG “بدون آرایش و آرایش” است ، بنابراین وقتی شنیدیم که این ماده در حال راه اندازی مجدد مرطوب کننده رنگی است ، می دانستیم که باید از اولین کسانی باشیم که آن را امتحان می کنیم.

Laura Mercier Tented Moisturizer Oil Free که بیش از 20 سال پیش راه اندازی شده است ، راز داشتن یک پوست سالم و براق ، بدون آن ظاهر پف کرده است. محصول نمادین (و ما در اینجا از کلمه “نمادین” به راحتی استفاده نمی کنیم) با سایه ای گسترده – در کل 20 – مجدداً راه اندازی می شود تا تمام رنگ پوست را تأمین کند ، اطمینان حاصل شود که یک مسابقه مناسب برای همه وجود دارد. این فرمول فاقد روغن است ، بنابراین برای افرادی که به دنبال یک اثر درخشان – کنترل درخشش با پودرهای جذب کننده روغن – در هوای گرم تر هستند ، ایده آل است.

در واقع * کرم BB چیست و کدام یک بهترین هستند؟ اگر می خواهید پایه های سنگین را برای تابستان عوض کنید ، این پایین است

اگر صحبت کنیم ، این محصول همچنین حاوی SPF20 است و از متجاوزان محیطی محافظت می کند. این مواد در اصل مراقبت از پوست و آرایش با هم ترکیب شده اند و این دقیقاً همان نوع جادوگری زیبایی است که تیم GLAMOR را کمی به هیجان می آورد.

اما واقعاً چه تصوری از روغن آزاد و مرطوب کننده لورا مرسیه جدید داشتیم؟ هشدار خراب: به یک دلیل نمادین نامیده می شود …

محصول:


الان بخرش

بررسی ها:

سرنا کانلی ، مدیر تحریریه GLAMOR و دستیار اجرایی سردبیر اصلی
سایه: 2N1 برهنه


روغن آزاد مرطوب کننده رنگی Laura Mercier درخشان است. این محصول کاملا ضخیم است ، اما هنگام استفاده از آن احساس سبکی می کند و بلافاصله چهره ای بی عیب و نقص به من می دهد. این قطعاً از مات براق تر است ، اما اگر می خواهید ظاهری مات داشته باشید ، کمی پودر یا برنزر در قسمت بالا به خوبی کار می کند. کاربرد آن آسان و سریع است و بوی خوبی نیز دارد. یکی دیگر از مزایای آن این است که پوست شما را بیش از حد مانند فونداسیون نمی پوشاند ، اما همچنین پوشش کافی مانند برخی دیگر از مرطوب کننده های رنگی به شما نمی دهد. بیشتر مرطوب کننده های رنگی دیگر تا پایان روز از بین می روند ، اما لورا مرسیه واقعاً از صبح تا شب روشن نمی ماند. محصولی بسیار مفید که بسیار توصیه می کنم.

جسیکا لام ، مدیر پروژه دیجیتال Condé Nast
سایه: 4W1 Tawny


من کاملاً مرطوب کننده های رنگی را دوست دارم زیرا از احساس سنگینی که گاهی با پایه دارید بدم می آید. و من ظاهر “بدون آرایش بدون آرایش” را دوست دارم. من از دیرباز از مرطوب کننده اصلی لورا مرسیه استفاده کرده ام و این ماده مقدس من است. با این حال ، در ماه های تابستان ، من فکر می کنم که صورت من چرب تر است ، بنابراین من فرصتی برای امتحان نسخه جدید بدون روغن پیدا کردم. این پوشش باورنکردنی بود – این کار در تمام طول روز و بدون هیچ گونه چربی یا درخشش در پایان روز ادامه داشت.

چیزی که من در این مورد دوست دارم SPF اضافه شده در محصول است به این معنی که چهره من خوب به نظر می رسد ، اما همچنین محافظت می شود – یک موقعیت برنده!

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOR
سایه: 3W1 بیسک


در نتیجه مقابله با موضوعات پوستی خیلی خفیف (لکه ها ، لکه های تیره ، قرمزی) من * سال * است که از مرطوب کننده رنگی استفاده نکرده ام ، زیرا همیشه احساس می کردم که هرگز کاری را که می خواستم انجام نمی دهد. بنابراین ، من در ابتدا با احتیاط جزئی به Laura Mercier Tinted Moisturizer Oil Free مراجعه کردم. اما دقیقاً همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهد – پوست را کامل می کند. این پوشش با اثر آرایش بدون آرایش به ناخن می خورد ، به اندازه ای که بتواند هرگونه قرمزی و لکه های تیره ام را بپوشاند ، اما نه آنقدر که احساس می کردم همه ابعاد صورتم را از دست داده ام. فرمول فاقد روغن برای نوع پوست ترکیبی من نیز مناسب است و تا پایان روز احساس براقیت بیش از حد در من ایجاد نمی کند.

این پایگاه بی عیب و نقصی برای زمانی است که من چیز کمی می خواهم ، اما نمی خواهم به چهره ای کامل بپردازم. و حالا که خورشید دوباره (به امید خدا) دوباره نگاه می کند ، با دانستن اینکه دارای SPF20 است احساس محافظت می کنم.

سلیا گومز ، ویرایشگر فیلم GLAMOR
سایه: چینی 1W1


به عنوان فردی بدون لکه های زیاد که از داشتن آرایش صورت کامل لذت نمی برد ، این یک محصول عالی است. تأثیر این مرطوب کننده رنگی باورنکردنی است ، باعث می شود پوست من نرمتر به نظر برسد و مناطقی را که معمولاً قرمزی می کنم ، در اطراف بینی و گونه های من پخش کند. من واقعاً خوشحال شدم که دیدم به جای پوشاندن کامل آن مناطق ، آنها را رنگ آمیزی می کند ، چیزی که خیلی دوست ندارم چون طبیعی به نظر نمی رسد. پوشش آن سبک و قابل ساخت است ، بنابراین من این را به کسی که به دنبال پوشاندن لکه های قرمز یا زیر چشم تیره است توصیه نمی کنم.

من کاملا رنگ پریده ام ، بنابراین به دنبال سایه 1W1 Porcelain رفتم. برای من غیرمعمول نیست که دریابم که حتی سبک ترین پایه ها و محصولات رنگی برای من خیلی تیره هستند ، اما از دیدن این سایه که کاملاً با پوست من مطابقت دارد خوشحال شدم. قوام خامه ای است و با انگشتانم قابل استفاده است. من همچنین دوست دارم که این محصول حاوی SPF20 باشد زیرا باعث می شود ظاهر پوست من صاف شود و از آن محافظت شود ، بدون چربی.

من بزرگترین طرفدار ظاهر طبیعی و بدون آرایش هستم ، و روغن مرطوب کننده رنگی Laura Mercier گزینه ای عالی برای دستیابی به آن است.

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOR
سایه: 6W1 Ganache


هنگامی که ما در حال صحبت کردن بر اساس هستیم ، من می خواهم بافتی با ظاهری طبیعی با یک پایان بدون دردسر و بدون نقص داشته باشد. من نیز چند وظیفه ای را دوست دارم ، چیزی که با مزایای مراقبت از پوست ، کنترل روغن و درخشش (به ویژه در دمای گرم) در حالی که در تمام طول روز بجا مانده کار می کند. SPF یک جایزه است ، اما من از همه مهمتر به دنبال یک محصول پایه هستم که پوست تیره من را با ته رنگ گرم / طلایی کامل کند – هیچ خاکستری در چشم نیست. و این زمانی است که همه چیز مشکل می شود.

با کمال تعجب ، این مرطوب کننده رنگی همه آن جعبه ها را علامت گذاری کرد. من آن را در سایه 6W1 Ganache و پسر امتحان کردم آیا این یک مسابقه بود. به حدی که در تصویر نیمه و نیمه من ، تشخیص تفاوت سخت است – اگر لکه های عجیب و غریب من اینجا و آنجا نبود. این نوع محصولی است که به پوست شما اجازه می دهد شبیه پوست است، همه در حالی که ایجاد پوشش قوی بدون اجازه دادن به چیزهای cakey.

از اولین کش رفتن روی گونه ام می فهمیدم که دوست دارم آن را دوست داشته باشم. با کمترین حرکت و بدون اکسیداسیون ، آن در تمام طول روز باقی ماند ، حتی به من اجازه داد تا در طی دو روز یا در همین تابستان هوای گرم داشته باشیم. * گریه در هوای بارانی *

بعد از آنکه آنرا پاشیدم ، حتی حوصله نداشتم کانسیلر یا پودری روی آن بزنم. واقعاً فقط احساس می کردم که کافی است و من این موضوع را دوست داشتم. این بهترین گزینه برای کمد لباس زیبایی تابستانی شماست. این سیمون کاول سرحال “بله” از من است!

* این پنج شرکت کننده دارای نیمی از صورت با روغن مرطوب کننده رنگی Laura Mercier و بدون نیمی از صورت هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>