تست 5 نفر: Skims متناسب با همه افراد است

[ad_1]

چه عاشق کیم کارداشیان باشید و چه منفور ، توانایی او را در پوشیدن لباس های تنگ مانند دیگران انکار نمی کند. لباس های لاتکس ، کرست ها ، لباس های سرتاسری بدن … شما اسم آن را بگذارید ، او می تواند آن را بیرون بکشد. به همین ترتیب ، راه اندازی خط تولید شکل او در سال 2019 ، SKIMS ، به سختی تعجب آور بود.

تا دو سال گذشته که در زیر صخره ای زندگی نکرده اید ، * چیزهای * زیادی در مورد آن شنیده اید. هیاهوی اطراف لباس زیر و لباس راحتی او است کر کننده، و هر مجموعه با قطره کلاه به فروش می رسد.

این واقعیت که شامل جهنم بسیار بیشتر از بسیاری از مارک های لباس شکل دیگر است ، قطعاً کمک می کند. SKIMS در قلب خود دارای نکاتی است که با در نظر گرفتن تن و بدن طراحی شده است. هر قطعه در 9 رنگ مختلف و در سایزهای XXS تا 5XL وجود دارد – و طرفداران وسواس دارند.

اما (و این سوال میلیون دلاری مطرح می شود): آیا واقعاً ارزش هیاهوی تبلیغاتی را دارد؟ آیا لباس زیر می تواند به این راحتی باشد؟ آیا واقعاً باید فکر کنید 20 پوند برای یک جور لباس کوتاه “بی ادب” پرداخت کنید؟ امروز ، مجموعه Fits Everybody – یکی از بیشترین تقاضای این برند – مجدداً جمع آوری شده است ، بنابراین ما فکر کردیم که فقط عادلانه است که همه پاسخ ها را برای شما ارائه دهیم. برای آزمایش محبوب ترین قطعات و برکت شما با صادقانه ترین بررسی ها ، با سه شنبه ما چه کار دیگری باید انجام دهید؟

محصول:

SKIMS متناسب با مجموعه همه است

دامنه اساسی کیم از پارچه سطح عملکرد ساخته شده است که نرم ، کره ای ، فوق العاده کشدار و حمایتی باورنکردنی است. قطعات پایه ، لوکس ساده و روزمره را تعریف می کنند و ساخته می شوند تا یک عنصر اصلی در کمد لباس هر شخص باشد. SKIMS خود را به خاطر قطعات خلاقانه راحت ، بدون محدودیت و ضروری با سایه های مدرن که در زمینه پوشیدنی سازش نمی کنند ، اعتبار می دهد.

شروع به خرید کنید

سوتین مجسمه سازی Skims کیم کارداشیان توسط خریداران تحت تأثیر “بهترین چیز” شناخته می شود

بررسی ها:

شی مامونا ، دستیار زیبایی و ویژگی های GLAMOUR


“من نظرات شایسته ای را برای SKIMS شنیده ام. من سراغ Fits Everybody Bandeau Bra و Fits Everybody Cheeky Brief رفتم ، همانطور كه ​​فكر كردم از آنها بیشترین استفاده را می كنم – مخصوصاً كه تابستان در حال خزیدن است و تاپ های محصول و محصولات hoodies کمد لباس من را تحویل می گیرد. در برداشت های اول ، من علاقه زیادی به رنگ دارم. مجموعه رنگی “شکلاتی” رنگ پوست تیره من را به خوبی تکمیل می کند. کیم وقتی برای همه لباس برهنه می گفت برای بازی نیامده بود.

“باند تنگ بود تنگ. خیلی محکم ، باید دستان خود را کوچک کنید و آنها را به اطراف تکان دهید تا کل بدن از سوراخ عبور کند. با این حال ، به محض اینکه آن را از صندوق عقب خود عبور دادم و آن را باز کردم ، همه منطقی بود. نگهبان مانند هیچ باند دیگری است که من داشته ام. هنوز راحت است ، به اندازه کافی یکپارچه است و زیر لباس های تنگ می پوشد ، اما به اندازه کافی ضخیم است تا حیا و بی حسی را حفظ کند.

“همین مورد برای لباس کوتاه ، هیچ VPL در نظر گرفته نمی شود ، این نوع یکپارچه ای است که شما فراموش می کنید شلوارک پوشیده اید! همه کیم مردم را ناامید نکرده است. قیمت ها بسیار مناسب نیستند ، اما هیچ سکه ای وجود ندارد از کیفیت گلها صرفه جویی کرد ، بنابراین برای آن ، من می گویم که ارزش هر پنی را دارد. “

امتیاز: 10/10

خرید Bandeau خرید خلاصه مقاله

Chloe Laws ، مدیر رسانه های اجتماعی GLAMOUR


“اولین برداشت من هنگام باز کردن بسته” احساس خوب ، رنگ زیبا “بود. اولین برداشت من هنگام پوشیدن” لباس ورزشی Skims ساخته شده توسط کارداشیان نیست “.

“من لباس غواصی گردن Fits Everybody را در غروب مشترک انتخاب کردم تا امتحان کنم ، زیرا من یک لباس بدن را به عنوان یک لحظه برتر دوست دارم – من معمولاً رنگ را انتخاب می کنم اما فکر می کردم که کیم را کانال می کنم و زندگی بی طرف را در آغوش می کشم. و از یافتن سایه چاپلوس و چیزی که خودم می بینم مرتباً می پوشم. به عنوان یک بالا ، فکر می کنم فوق العاده چاپلوس است. به عنوان لباس زیر یا لباس فرم ، من کمتر قانع شدم – آنقدر که آرزو می کردم مرا نمی مکید و نوک سینه هایم بسیار زیاد بود هنگامی که من به Skims فکر می کنم ، فکر می کنم در لباس مکیدن بدن که نفس کشیدن آن سخت است اما باعث می شود آدم گنده ای به نظر برسید – این نبود. این یک لباس راحتی بسیار زیبا بود ، در یک پارچه نرم. با این حال ، مشاعره های من ترک شکننده به نظر می رسند – شاید بهترین چیزی که تا به حال دیده اند؟ متشکرم ، کیکس. “

امتیاز: 7.5 / 10

خرید لباس بدن

من نام تجاری لباس حلال کیم کارداشیان ، Skims را امتحان کردم و این بررسی صادقانه من است

Lottie Winter ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR


“من به عنوان یکی از ارادتمندان SKIMS (و کیم) ، می دانستم که قبل از ورود مجموعه جدید Fits Everybody را دوست دارم. من بدن Cami را در ماسه (سایه بژ هلو) به اندازه M سفارش دادم (من اندازه هستم 12) و مانند رویا متناسب است. پارچه آنقدر نرم و کشدار است که احساس نمی کند چیزی پوشیده ام ، اما جلوه صاف و ملایمی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید آن را زیر لباس بپوشید (خط گردن گسترده و کم است ، بنابراین نشان داده نخواهد شد ، حتی اگر روی آن را روی سطح پایین قرار دهید ، و بلند بودن آن از طریق شلوار باعث نامرئی شدن آن می شود – خوشبختانه ، این یک فاق در فاق است ، بنابراین لازم نیست نگران نیاز به کندن پوست باشید ). با این وجود ، یک نکته قابل توجه این است که هیچ مانعی ایجاد نمی کند ، بنابراین اگر پس از پایان Skims ربوده شده هستید ، می خواهید به جای آن یکی از پارچه های مجسمه را انتخاب کنید.

“فکر کنید که متناسب با همه به عنوان لایه پایه عالی و بسیار راحت شما برای تعطیلات آخر هفته و روزهای کم نظیر در کنار هم باشد.”

امتیاز: 10/10

خرید بدنه Cami

سوفی کوکت ، نویسنده تجارت GLAMOUR


“به نظر می رسد که تمام اینترنت با SKIMS وسواس دارد ، و من به عنوان یک طرفدار کارداشیان ، من مشتاقانه سعی کردم لباس فرم و لباس زیر زنانه خود را برای مدت زمان طولانی امتحان کنم. من یک وسواس سوتین بی سیم هستم ( تحریک کننده است) ، بنابراین سینه بند گردن در بالای لیست من بود. اولین برداشت ها؟ ریز. اما بنابراین ، بنابراین نرم خوشبختانه ، کشش روی این چیز دیوانه کننده است ، و یک بار بالای سر من قرار گرفت ، مانند یک دستکش مناسب بود و خیلی احساس سفتی نمی کرد. همچنین به من پوشش کافی داد که پایان زیر یک تی شرت سفید AF صاف بود – که من آن را دوست داشتم. در مورد خلاصه ها؟ سبک ، نرم و بسیار لعنتی راحت. و (به طور واقعی) بدون VPL یک امتیاز اضافی بود. من این تابستان SKIMS را که در زیر همه چیز * است ، می پوشم و احتمالاً یک تن بیشتر رنگ می گیرم. مسابقه بله؟ “

امتیاز: 10/10

خرید سوتین گردن Scoop خرید خلاصه کامل

اسکارلت اندرسون ، مدیر رشد مخاطب GLAMOUR


“با باز کردن Strappy Cami و Everyday Thong ، من با یک کاغذ بافتی سیاه و سفید که با کارت معرفی محصولات مطابقت داشت ، از من استقبال کردند. احساس کردم این لمس زیبایی است که بسیاری از خرده فروشان آن را از دست می دهند. مواد بسیار نرم است و سوراخ شدن نوک پستان من را تحریک نمی کند. رنگ مشکی غیر قابل عبور است و می توان آن را به عنوان یک تاپ با شلوار کمر بلند ، دامن یا زیر لباس بدون پشت استفاده کرد.

“من نمی توانم بگویم که آیا من قیمت خرده فروشی را بدون دانستن اینکه چگونه محصولات در شستشو پرداخت می کنم ، پرداخت می کنم ، زیرا من کمی مطمئن هستم که پارچه صاف خواهد ماند اما امیدوارم که اشتباه ارائه شود ! “

امتیاز: 10/10

Skims خط تولید “لباس حل” کیم کارداشیان دوباره در انبارهای Selfridges موجود است. در اینجا آنچه شما باید خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>