تماس بزرگ زیبایی GLAMOR: زیبایی آمیکا و پیکسی

[ad_1]

شب اول Big Beauty Call GLAMOUR – مجموعه ای از قلاب های مجازی که در جستجوی بهترین موارد مراقبت از پوست ، مو و آرایش است – به لطف موافقان موی آمیکا ، که چهار چهارم ما را پیاده روی کرد ، یک شب خبره و در عین حال مجلل از زیبایی زیبایی داشت. سبک های ترند و نکات مهم خود را برای حفظ سلامت مو به اشتراک گذاشتند ، و همچنین یک کلاس مستر مراقبت از پوست با Pixi Beauty ، که توسط کارشناس ارجمند مراقبت از پوست ، آماندا بل ، مدیر هنر و آموزش Pixi Beauty و دب Falke ، طرفدار آرایش و احساس مراقبت از پوست به اشتراک گذاشته شد.

در اولین جلسه شب ، نایما لافوند ، مدیر هنری جهانی آمیکا و جیمز ارنشاو ، سفیر هنری آمیکا ، شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR ، برای یادگیری نحوه انجام چهار مدل موی تابستانی مختلف که از خانه حاصل می شود ، همراه شد.


امواج عمیق

Naeemah با ایجاد موج های عمیق بر روی موهای بافت با استفاده از Amika High Tide Deep Waver ، 90 پوندی ، در یک مدل با موهای 3C شروع به کار کرد ، اگرچه Naeemah توضیح داد که این مدل را می توان در انواع موها از صاف ، موج دار ، موج دار و موج دار انجام داد و همچنین تمام طول ها. اگر لایه زیرین را انجام دهید ، موها بیشتر کوتاه می شوند زیرا موج ها باعث فرو رفتن مو می شوند. بنابراین برای حفظ این طول می خواهید فقط لایه بالایی را نیز انجام دهید. ” او اضافه می کند.

نعیما مقدار سرمی Amika Blockade Heat Defense Serum ، 20 پوند ، در طول موها برای “حفظ یکپارچگی بافت مو و اطمینان از ایجاد مانع بین مو و گرما” و Amika Shield توصیه کرده است. اسپری ضد رطوبت ، 10 پوند ، که به عنوان یک گسترش دهنده سبک نیز عمل می کند. “من می خواهم که این موج ها واقعاً دوام داشته باشند ، اگر ما می خواهیم موهای خود را گرم کنیم ، به خصوص اگر موهای فرفری است ، شما می خواهید چند روز طول بکشد.” نعیمه می گوید.


اسب طناب

نگاه دوم نعیما به شب ، دم اسبی با طناب بلند بود. او شروع به استفاده از Amika Supernova Moisture And Shine Cream ، 20 پوند کرد. “من از آن استفاده می کنم تا موهای او را صاف کنم و آن را به یک دم اسبی بالا تبدیل کنم.” او همچنین از ژل تقویت کننده Amika Curl Corps ، 20 پوند ، به عنوان ژل نگهدارنده سبک برای تسویه حساب براق خود استفاده کرد. ”

برای به دست آوردن تسویه حساب در حالت بی نقص ، موها را بلند و محکم از بالای خط ابرو بکشید ، تا یک چهره طبیعی ربوده شده ایجاد کنید ، و با یک بند مو با دو سنجاق بابی آویزان از انتهای مختلف ، باند را بپیچید و سپس باند را بپیچید بدون سفت شدن موها ، آن را با سوزن بابی بگیرید تا محکم ترین چسب را بگیرید.


امواج روز 3

جیمز نشان داد که چگونه می توان موج ساحل را در روز دو تا چهار روز معمول شستشوی مو بازیافت ، قسمتهای جلوی مو را در جهت دور از صورت فر کرد و با استفاده از یک شانه دندان پهن فرها را فر کرد. جیمز از خمیر Amika’s Got Grit Dry Texture ، 20 پوند برای سبک سازی استفاده کرد. “این به ما کمک می کند تا موها را مات کنیم و فقط کمی ریسه به آنها بدهیم.” جیمز می گوید.


اسب دوتایی

جیمز برای دومین نگاه خود به دنبال 90 سالگی دم اسبی و موی دم دو مجلسی رفت و با استفاده از Amika Wizard Detangling Primer ، 20 پوند ، مژه و ماساژ داد تا به رطوبت و احیا کمک کند.


در مورد جلوگیری از افتادن فرهای خود پس از یک ظاهر طراحی شده ، جیمز پیشنهاد کرد قبل از فر کردن ، زمان را برای آماده سازی اختصاص دهید. “من فقط وارد شدم و مقداری Amika Brooklyn Bombshell ، 20 پوندی ، سشوار خشک کردم تا به پایه مناسب موهای او کمک کنم. فقط وقت خود را صرف آماده سازی و لایه بندی محصولات خود کنید تا به یک پایه عالی برسید. ”


در طول جلسه دوم شب ، با جادوگر Pixi Beauty ، GLAMOR Beauty Editor Lottie Winter با آماندا بل ، که بیش از 20 سال تجربه در صنعت زیبایی دارد ، پیوست و از تمام اسرار پوست درخشان و آرایش Deb Falke آگاه است. و تأثیرگذار مراقبت از پوست معروف به پوست درخشان و جلوه های آرایشی متوقف کننده.

در ابتدا ، آماندا نشان داد که چرا ویتامین C یکی از مهمترین مواد مراقبت از پوست است که همه ما می توانیم هنگام جستجوی آن تابش نورانی از آن بهره مند شویم. وی توضیح داد: “ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که به محافظت از پوست در برابر عوامل محیطی مانند آلودگی کمک می کند.” “دامنه Pixi Vitamin C Skintreats نه تنها حاوی سه منبع ویتامین C با عصاره های لیمو ، پرتقال و گریپ فروت است ، بلکه همچنین حاوی اسید فرولیک برای محافظت بیشتر و بسیاری از دیگر مواد دوستدار پوست است.”

ویتامین C می تواند برای انواع پوست مفید باشد

آماندا با استفاده از برنامه مراقبت از پوست روزمره ، از پاک کننده آب میوه ویتامین C استفاده می کند ، که حاوی ترکیب ویتامین C قهرمان و همچنین چای سبز و مواد مرطوب کننده است که باعث افزایش فوری رطوبت پوست می شود و به دنبال آن ویتامین C Tonic ، که به نعناع فلفلی نیز احتیاج دارد. برای ایجاد یک اثر خنک کننده. آماندا توضیح داد: “ویتامین C یک ماده خارق العاده برای همه پوست ها است ، به خصوص هنگامی که با چنین مواد مرطوب کننده زیبایی مانند مواد موجود در محدوده Pixi ترکیب شده باشد.” “برای نگهداری اساسی ، پاک کننده و مقوی محل خوبی برای شروع است ، اما می توانید ویتامین C را دقیقاً همانطور که احساس می کنید در مراقبت از پوست خود ببافید.”


ویتامین C به مقابله با رنگدانه کمک می کند

دب فالک که طرفدار بسیاری از ویتامین C است ، محصولات Pixi را با کمک به او در مقابله با رنگدانه ها و کم رنگ بودن رنگ ، نسبت می دهد. به دنبال رژیم گام به گام آماندا ، دب نشان داد که دوست دارد لایه ماسک ویتامین C را بالای نتایج BeautifEYE بچرخاند تا نتایج تحولی ایجاد کند. “محصولات تمام خشکی و رنگدانه ها را از بین برده است. اکنون ، من احساس اطمینان می کنم که بدون آرایش بیرون می روم ، در حالی که قبلاً هرگز این کار را نمی کردم. من با آنها وسواس دارم. ”


از محصولات به روشی که مناسب شما باشد استفاده کنید

استفاده از محصولات به گونه ای که مناسب شما باشد یکی از زیباترین موارد در مورد محدوده Pixi است. آماندا توضیح داد که چگونه می توان ویتامین C Wake Me Up Mist را قبل از آرایش و همچنین بالای یک ظاهر کامل به کار برد در حالی که دب گفت که او دوست دارد آن را پس از پایه ، اما قبل از پودر اسپری کند.


سپس سرم روغن ویتامین C وجود دارد ، یک روغن سبک و کم چرب که تمام شگفتی های ویتامین C و همچنین سرامیدها ، زردچوبه و مواد مرطوب کننده را برای آبرسانی و فواید ضد التهابی به ارمغان می آورد ، که دب دوست دارد آنها را برای پایه بعدی ترکیب کند. درخشش در سطح

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>