تمام زوج های مشهور سرکش که امسال با آن دست و پنجه نرم می کنیم

[ad_1]

برای ما افراد عادی ، در طول سال گذشته مکثی در یافتن عشق وجود داشته است ، زیرا همه گیر شدن تاریخ آن را تقریباً غیرممکن کرده است. اما برای افراد مشهور ، عشق همچنان شکوفا می شود – و از راه های بسیار غیر منتظره.

در حالی که وقتی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر روابط در حال رشد (و پر از PDA) خود را اعلام کردند ، همه ما تعجب کردیم ، اما اکنون که به آن فکر می کنیم ، تاکنون در سال 2021 تعداد جفت های سمت چپ زمین وجود داشته است.

طولانی ترین روابط افراد مشهور (برای بازگرداندن ایمان به عشق …)

هری استایلز و اولیویا وایلد اولین حضور خود را در ژانویه امسال انجام دادند که باعث شد ما جمعی ذهن خود را از دست بدهیم و اخیراً ، فیبی داینور و پیت دیویدسون پس از بازی در نقش او در بریجرتون ، به یک موضوع تبدیل شده اند (او حتی در زادگاهش در نزدیکی او دیده شده است استوک!)

به نظر می رسید که تایکا وایتیتی و ریتا اورا رابطه خود را در ماه آوریل رسمی و رسمی انجام دهند ، همانطور که هنری کاویل و ناتالی ویسکوزو و زوئه کراویتز و جونا هیل.

ما آن را صدا می کنیم: 2021 سال رابطه مشهور سرکش است.

ما را بشنو چه چیزی باعث می شود رابطه افراد مشهور “سرکش” ، غافلگیرکننده یا گیج کننده باشد ، اساساً به این مسئله بستگی دارد که آیا ما در حال فکر کردن هستیم “چطور آنها با هم ملاقات کرده اند؟” مطمئناً افراد مشهور در محافل مشابهی شرکت می کنند ، اما چه زمانی شایلین وودلی بازیگر زن با نامزد فعلی خود ، بازیکن فوتبال آمریکایی ، آرون راجرز ، راه خود را عبور داده است؟ این جفت به جزئیات نپرداخته است ، بنابراین ما فقط تصور می کنیم که یک برنامه دوستیابی مشهور مخفی وجود دارد که همه این موارد را مطابقت می دهد.

زوج های قدرتمند نهایی دهه 90 که احتمالاً فراموششان کرده اید ، اما کاملاً نمادین بودند

با این حال برخی از توضیحات ساده تر هستند. مگان فاکس ، و هری و اولیویا ، در صحنه فیلمبرداری با خواننده رپ ، Machine Gun Kelly ، روبرو شد. دوست دختر غیر مشهور هنری کاویل (مگر اینکه زمان بازی در یک قسمت از MTV را حساب کنید سوپر شیرین من 16!) ناتالی ویسکوزو در شرکتی که برخی از فیلم های او را تولید می کند کار می کند ، بنابراین این امر نیز بررسی می کند.

اما در مورد ریتا و تایکا چطور؟ Macaulay Culkin و Brenda Song؟ کت دنیس و اندرو دبلیو کری که تازه نامزد شده اند؟ ما پاسخ می خواهیم در این بین ، به پایین اسکرول کنید تا سرکش ترین جفت مشهورهای سال 2021 (تاکنون) را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>