تمرینات قلبی با تأثیر کم | Glamour UK

[ad_1]

آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، نمی توان انکار کرد که کاردیو جز component حیاتی هر رژیم تمرینی است.

با داشتن یک سری مزایا ، از بهبود کیفیت خواب تا بهبود سلامت قلب ، قلب کاملاً کامل است. در حقیقت ، یک مطالعه در اوایل سال جاری نشان داد که در واقع هیچ محدودیتی برای فواید قلبی عروقی ورزش وجود ندارد.

این همه خوب و خوب است اما آیا شما (به معنای واقعی کلمه) برای احساس مزایا لازم است از خوشحالی بپرید؟ وقتی به کاردیو فکر می کنیم ، معمولاً به تمرینات پرتحرک ، مانند جوراب کوهی ، پرش از جک و زانوی بالا فکر می کنیم ، که معمولاً شما را مجبور می کند هر دو پا را همزمان از زمین بپرید.

در حالی که بدون شک تمرینات قلبی با تأثیر بالا ضربان قلب شما را تکان می دهد ، اما این تمرینات برای همه مناسب نیست. و خبر خوب این است که بدون نگرانی از زانو (یا همسایگان طبقه پایین) ، هنوز هم می توانید احساس سوختگی کنید.

این همان جایی است که تمرینات قلب کم ضربه وارد بدن می شوند. در حالی که این تمرینات اغلب به عنوان اصلاح یا حرکات “مبتدی” مورد استفاده قرار می گیرند ، ما با روزی استاکلی (بنیانگذار MamaWell) صحبت کردیم تا دریابیم کدام یک از تمرینات قلبی کم تأثیر شایسته جای دادن در تمرین شما است در نوع خود

من آموزش EMS را امتحان کردم ، که نتیجه ای معادل چهار ساعت ورزش فقط در 20 دقیقه را می دهد ، آنچه اتفاق افتاده است

Rosie با آموزش افرادی مانند Vogue Williams ، Binky Feltstead و Lauren Pope در دوران بارداری خود ، در مزایایی که ورزش های قلبی کم تأثیر می توانند برای قدرت و انرژی به همراه داشته باشند کاملاً آگاه است.

چرا کاردیو با تأثیر کم؟

به گفته روزی:

“ضربان قلب با ضربه کم بسیار عالی است هنگامی که می خواهید ضربان قلب خود را بالا ببرید و عرق کنید اما در جایی که زمین را می کوبید ، یا بالا و پایین پریدن ممکن است برای بدن شما مفید نباشد.

“برخی از دلایل متداول برای انتخاب ضربان قلب کمتر شامل عدم تمایل به فشار بیش از حد به مفاصل شما است – به عنوان مثال اگر می دانید که آنها قبلا ضعیف هستند ، اگر شما
باردار یا روزهای اولیه پس از زایمان ، یا آسیب قبلی داشته باشید.

بهترین سالن های ورزشی لندن از جمله کلاس های داخلی: از لوکس و منحصر به فرد تا پیشنهادات 24 ساعته فقط برای اعضا

“زنانی که کف لگن ضعیف تری دارند ، مایلند از ایجاد کاردیو در برابر فشار زیاد جلوگیری کنند تا زمانی که قدرت و مقاومت ایجاد کنند.

“ضربه کم به معنای شدت کم نیست – شما هنوز هم می توانید یک تمرین قلبی کامل را انجام دهید ، با ضربان قلب بسیار بالا ،
احساس سوزش عضلات – اما از تأثیر مکرر زمین و ایجاد فشار کمتر بر استخوانها و مفاصل خود جلوگیری خواهید کرد. “

این * دقیقاً * نحوه غذا خوردن و ورزش در دوره های قاعدگی است (بنابراین شما با هورمون های خود کار می کنید نه بر خلاف آنها)

در اینجا شش تمرین برتر کاردیو با تأثیر کم رازی آورده شده است ، که تضمین می کنند شما را عرق می کنند …

1. کوهنوردان

خوب برای: سوختگی دست ، پا ، هسته و قلب.

دست ها را به حالت تخته ای روی زمین قرار دهید و شروع کنید به آوردن یک زانو به سمت سینه ، سپس جای خود را بچرخانید. این تکنیک را دریافت کرده و تا زمانی که در سرعت دویدن نباشید سرعت بگیرید. سعی کنید باسن های خود را پایین نگه دارید تا حالت تخته را حفظ کنید.

2. ضربه اسکوات

خوب برای: کار روی پا و گلوت.

با پاهایی که کمی از عرض لگن بازتر باشید بایستید ، یک حرکت اسکات بگیرید تا مطمئن شوید که باسن شما خیلی عقب است و زانوهایتان روی انگشتان پا بیرون نمی زند. همانطور که بالا می آیید ، یک پا را از جلوی خود بیرون بزنید ، سپس به حالت چمباتمه عقب بروید. دفعه بعد پاها را عوض کنید. تکرار!

به دنبال لباس فعال * واقعی * مناسب تابستان هستید؟ من شما را گرفتم (و همچنین این 25٪ تخفیف کد تخفیف آدیداس)

3. برپایی اصلاح شده

مناسب برای: تناسب اندام قلبی عروقی ، به علاوه فشارهایی را بر عضلات پایین کمر و شکم مانند فشار خون کامل ایجاد نمی کند.

در بالای تشک بایستید ، دستان خود را روی زمین قرار دهید ، زانوهای خود را خم کنید. پاها را یکی یکی به سمت یک تخته پشت خود شلیک کنید ، سپس یک باره به عقب برگردید ، سپس کشش دهید
به ایستادن برای طول مدار خود این کار را تکرار کنید.

4. مشت و شانه های بزرگ

خوب برای: ترکیبی از مشت برای بازوها بسیار مناسب است ، اما برای سوختگی قلبی عروقی نیز بسیار مناسب است.

8 مشت در جلو و بعد 8 بار در سراسر بدن امتحان کنید – همه را تکرار کنید. پاها را در حالت گسترده ای قرار دهید و زانوها را خم کنید.

25 شلوار یوگای شیک ، حمایتی و کشدار که باید برای کلاس بعدی خود بپوشید (یا تماشای بیش از حد Netflix را در آن تماشا کنید)

5. اجرا به تخته

خوب برای: ایجاد یک سوختگی واقعی برای کل بدن ، اما یک بار دیگر مفاصل را تحت فشار قرار نمی دهد. برای سوختگی اضافی پا ، یک نوار مقاومت در اطراف زانوها اضافه کنید.

ایستادن را شروع کنید ، پاها از لگن فاصله داشته باشد. زانوها را خم کرده و دستان خود را روی تشک قرار دهید. سپس ، بلافاصله آنها را خارج کنید تا به یک تخته برسید. نگذارید باسن شما فرو برود ، نگه دارید
پشت شما صاف است دوباره تا عقب بایستید. تکرار – هرچه سریعتر انجام دهید.

6. فشارهای بالا

خوب برای: علاوه بر اینکه یک حرکت کاملاً درخشان در تمام قدرت است ، فشارهای شدید باعث سوختگی قلبی نیز می شود. با انجام سریع یا کندتر برای مدت زمان طولانی ، می توانید بدن خود را بسیار سخت کار کنید.

از حالت تخته شروع کنید (زانوها برای مبتدیان و کسانی که قدرت بیشتری دارند می توانند روی زمین باشند) در تخته خود پایین بیایید تا اینکه چند سانتی متر از زمین فاصله داشته باشید و سپس دوباره به عقب فشار دهید. مراقب باشید که در حالت پلانک قرار بگیرید و نگذارید بدن از پشت یا باسن خم شود. قبل از قرار دادن دوباره روی زانوها ، تا جایی که می توانید انجام دهید.

13 مورد از بهترین ماشین های قایقرانی برای تمرین در خانه ، زیرا جستجوی قایقرانهای داخلی سر به فلک می کشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>