توت با پریا آهلوالیا همکاری می کند

[ad_1]

وقتی نوبت تولد است ، بزرگ می شود یا به خانه می روید. Mulberry ، یکی از مارک های محبوب میراث انگلیس ، جشن 50 سالگی خود را در کل سال 2021 گسترش می دهد و ما بیشتر خوشحالم که به آنها در دیدارهایشان کمک می کنم.

در ماه فوریه ، مارک نسخه های کوچک نمادین ترین کیف های خود را به عنوان اولین قسمت از مجموعه Mulberry Editions راه اندازی کرد … آنها همچنین Made To Last Manifesto خود را اعلام کردند ، طراحی شده برای ساخت حرفه ای ، شیوه های پایدار و تعهد به تغییر.

H&M همکاری جدید طراحان مد را با TOGA آغاز کرده و همه از آن استفاده خواهند کرد

در این ماه شاهد همکاری با برخی از استعدادهای درخشان تفکر صنعت مد هستیم … پریا الوهوالیا در ابتدا با ریچارد مالون و نیکلاس دالی نام های بعدی در فهرست نسخه Mulberry Edition است.


Glamour اولین بار پریا را در برلین در سال 2018 ملاقات کرد ، جایی که او جایزه طراحی H&M را برداشت (و بلافاصله پس از برنده شدن مادرش را صدا کرد … “او فریاد زد و سپس گریه کرد!” پریا در آن زمان به ما گفت.) بله ، ما با مهارت های پیچیده و هیجان زده شدیم جزئیات طراحی اما پیام جدی در پشت مجموعه های او – پایداری و گسترش آگاهی از مسائل اجتماعی – در DNA Ahluwalia نقش اساسی دارد. در سالهای بعد ، اهلوالیا ستاره ای شده است. او در سال 2020 برنده جایزه LVMH شد و در اوایل سال جاری ، این برچسب جایزه طراحی ملکه الیزابت دوم 2021 را دریافت کرد. بنابراین ، اساساً ، عمده.

مالبری به پریا ضربه زد تا بار دیگر در حمل و نقل Portobello تصور کند – اولین کیف پایدار آنها (که در سال 2019 راه اندازی شد و با استفاده از نخ بازیافت شده در کارخانه سامرست خنثی از کربن ایجاد شد.)

ما 11 بهترین کیف حمل و نقل طراح را پیدا کرده ایم که می توانید در سفر خرید هفتگی خود استفاده کنید

پریا Portobello را با زیبایی شناسی امضای خود تغییر شکل داد و پیام رسانی آگاهانه الهام مجموعه؟ “من به عنوان یک زن نیجریه ای و هندی ، می خواستم به هنر و آیین های مربوط به موهای آفریقایی-کارائیب و همچنین ایده هایی درباره مو در پنجاب ، هند بپردازم. این مکالمه ای است که می خواهم آن را تقویت کنم زیرا مو اغلب به عنوان ابزاری برای تبعیض مورد استفاده قرار می گیرد. هنرمندی ، سیاست ، خودنمایی موهای سیاه ، نحوه زبان زدگی آنها برای برجسته سازی و بحث کردن بسیار مهم است. خطوط دوخت و سبک های گلدوزی روی کیف ها از تحقیقات انجام شده در مورد چوب زیر سایه بان و بافتنی گرفته شده است. منابع از پوسترهای قدیمی فروشگاه مو گرفته شده است. این نشان ها از گرافیک مربوط به جنبش های سیاه و جنوب آسیا در 1970 استفاده شده اند که برابری را تحت فشار قرار می دهند. ” با تکرار تعهد Ahluwalia برای پایداری ، کیسه ها از پارچه های تغییر کاربری یافته و چرم های ساخته شده دوباره ساخته می شوند (از این رو مقادیر محدود آن است.)


چهار تابلو بزرگ Portobello ، 5 تابلوی Portobello و سه تابلوی Mini Portobello به علاوه چهار روسری 100٪ ابریشمی ارگانیک وجود دارد که می توان بصورت هوشمندانه آن را به عنوان باندانا یا روسری پوشید. برای تأکید مجدد بر اهمیت پیام ، مالبری همچنین کد Halo Code را امضا کرده است – تعهدی برای مبارزات انتخاباتی که هدف آن پایان دادن به تبعیض در مدارس و محل کار علیه افرادی است که موهای دارای بافت آفریقایی هستند.

همکاری را کشف کنید

ما قطعات مورد علاقه مطلق خود را انتخاب کرده ایم (این کار کاملاً سختی بود.) نسخه جین تیره از نوع کلاسیک Portobello و یک نسخه بزرگ از پوشش بزرگ دارای علامت مناسب برای جمع کردن همه چیزهای شما ایده آل است اگرچه Mini Portobellos مخصوصاً مطلوب – سبک تک رنگ نرم و صاف برای همیشه خریداری می شود در حالی که نسخه جین چاپ شده به وضوح به الهام طراحی Alhuwalia باز می گردد و حال و هوای جشن دارد.


برای دیدن سبک های مورد علاقه GLAMOUR به پایین پیمایش کنید …

برای اطلاعات بیشتر از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون ، او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>