توت با کیسه های سالگرد با الکسا چونگ همکاری می کند

[ad_1]

اگر بگوییم که سال 2021 سال بزرگی برای توت است ، ما به آرامی صحبت می کنیم. مارک کیف انگلیسی 50 ساله می شود و آنها جشن های زیادی را در طول سال برگزار می کنند – کاملا درست – با مجموعه ای از راه اندازی های جذاب و همکاری های حماسی.

جمع بندی سریع: در ماه فوریه ، مالبری نسخه های کوچک کیف های امضایی خود را به عنوان بخشی از مجموعه Mulberry Editions راه اندازی کرد … در مرحله بعدی ، آنها مانیفست “Made To Last” خود را اعلام کردند (طراحی شده برای صنعتگری ، روشهای پایدار و تعهد برای تغییر).


ژوئن اولین همکاری را با بزرگترین بازیگران تغییر دهنده صنعت مد آغاز کرد ، از پریا الهوالیا شروع شد (ریچارد مالون در پاییز به زودی عرضه می شود …) اکنون الکسا چونگ – زنی که یکی از شناخته شده ترین کیف های مالبری ، الکسا را ​​الهام گرفته است – برای سالگرد مارک در یک مجموعه کپسول نسخه محدود همکاری کرد.

از مولی و لووه گرفته تا بوتگا ونتا و الكساندر مک كوئین ، این بهترین کیف های دستی طراح جدید برای سرمایه گذاری است

الکسا علی رغم داشتن برچسب نام تجاری معروف خود ، نمایانگر حس عجیب و غریب مد چانگ ، اعتراف می کند که این همکاری “یک فرصت عالی ، بسیار نادر بود. من هرگز انتظار نداشتم كه از من دعوت شود كه كيف مالبري خودم را طراحي كنم ، كه واقعاً يك روياست كه واقعيت دارد.


الکسای اصلی – یک کیف از نوع کیف دستی – از سبک شخصی الکسا و کیف دستی قدیمی Mulberry Elkington خود احترام می گذارد. سریع به سال 2021 منتقل می شود و این همکاری تأثیرات کیف و الکسای 2010 را در هم می آمیزد و تکرار اولویت شخصی چونگ برای مخلوط کردن قطعات مردانه و قطعات پرنعمت است.

Big Guy وجود دارد – یک کیف شانه بزرگ – در حالی که Little Guy یک کلاچ شسته و رفته است. “من می خواستم چیزی را خلق کنم که به معنای شخصی کیف برای من باشد ، اما می تواند برای کمد لباس شخص دیگری تبدیل شود. من می خواستم اطمینان حاصل کنم که دوام دارد ، به یک کلاسیک آینده تبدیل می شود.” الکسا به GLAMOR گفت. کیف ها زیبا و ساده هستند. این یک گواهی مرده است.


هر دو کیف در رنگهای کلاسیک مشکی ، شکلات تیره ، برنزه ، سبز سیب و آبی به رنگ جین Seventies موجود است و در پایان شامل چرم های براق جلوه تمساح ، مخمل مجلل و جیر است. به عنوان بخشی از تعهدات مولبری به پایداری ، کیف ها از چرم تهیه شده از چرم سازهای دارای امتیاز زیست محیطی تهیه شده و در کارخانه های خنثی سازی کربن در سامرست ساخته می شوند. نمی توانیم منتظر مرحله بعدی جشن های آنها باشیم!

اکنون مجموعه را خریداری کنید

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

به کیف دستی محبوب گوچی پرنسس دیانا به روزرسانی جدید و شیکی داده شده است ، بنابراین می توانید به سبک همیشگی رویال ضربه بزنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>