تکان دهنده ترین مصاحبه های تلویزیونی سلطنتی از همه زمان ها

[ad_1]

اندکی از یک سال از ترک هری و مگان از خانواده سلطنتی که زندگی جدیدی را در ایالات متحده آغاز کرده اند ، تأیید شد که این زوج برای اولین مصاحبه خود در مورد انتقال با اپرا وینفری در این ماه نشستند.

تریلر اولین نگاه در مصاحبه بمب اپرا با مگان مارکل و پرنس هری به تازگی افتاده است و همه چیز بسیار پرتنش به نظر می رسد

دوک و دوشس سابق ساسکس کتمان نکرده اند که دلیل اصلی آنها برای خروج از این کشور مطبوعات خشن انگلیس بوده است ، نکته ای که در کلیپ های تیزر مصاحبه آینده منتشر شده توسط CBS به آن اشاره شده است. هری با مگان همسر باردار در کنارش ادعا کرد: “این برای ما دو نفر بسیار سخت بوده است.”

بینندگان بصیرت بی سابقه ای در مورد چگونگی مدیریت زندگی مشترک زوجین در برابر انتقادات سمی و آنچه از ابتدا شروع شده است ، فراهم می شود. این زوج به یکی از جانشینان سلطنتی ملحق می شوند که در مورد گذشته خود مصاحبه های انفجاری انجام می دهند و اولین کسی نیست که برای این کار پر کنده است ، زیرا این لیست نشان می دهد:

1994 PRINCE CHARLES زناشویی را اذعان می کند

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اولین بحث عمومی درباره مشکلات زناشویی شاهزاده و پرنسس ولز از طرف چارلز در این مستند ITN آورده شد ، زیرا بحث در مورد سقوط رابطه او با دیانا بود. این زن و شوهر چند سالی در این مرحله از هم جدا شده بودند که شایعات مربوط به ارتباط نزدیک چارلز با کامیلا پارکر-بولز دلیل فروپاشی ازدواج بود.

چارلز سرانجام بین سوالات خیانت با اظهار نظر در مورد دوستی “بزرگ” ، رفتار زناشویی خود را که باعث انفجار عناوین شد ، پذیرفت. هنگامی که یک وارث مطلق تاج و تخت بود ، شهرت شاهزاده سالها پس از آن با هر گونه مناسب بودن حکومت سلطنتی فراموش شد.

1995 PRINCESS DIANA همه را به مارتین بشیر می گوید

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

23 میلیون نفر مصاحبه پانوراما با پرنسس دیانا را هنگام جزئیات صمیمی درباره زندگی خود با پرنس چارلز و همچنین اوضاع آشفته ای که عضویت در خانواده سلطنتی را تجربه کرده است ، تماشا کردند. گرچه مصاحبه کننده مارتین بشیر به دلیل سingالات تهاجمی خود محکوم شده است ، اما شاهزاده خانم فقید در دریافت این موارد آزادانه صحبت می کرد زیرا او در مورد مبارزات خود با بیماری پرخوری عصبی مربوط به سالها افسردگی صحبت می کرد.

طبیعت عصیانگر دیانا در خام بودن و رک بودن در مقایسه با سایر سلطنت ها ، وی را با محبوبیت بیش از خانواده سلطنتی ، بسیار قابل توجه تر برای عموم معرفی کرد. وی حتی بعد از سالها خفه کردن ، جنبه طنزی از شخصیت خود آشکار کرد ، زیرا در رابطه با رابطه چارلز با کامیلا شوخی کرد ، “ما در این ازدواج سه نفر بودیم ، بنابراین کمی شلوغ بود.”

FERGIE 2011 پیاده روی می کند (و برگشت) مصاحبه

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

گذشته از ازدواج با شاهزاده اندرو که اکنون خجالت زده است ، سارا ‘فرگی’ فرگوسن از زمان اخراج از خانواده سلطنتی در سال 1996 رسوایی های زیادی را در پی داشته است. دوشس یورک پس از طلاق از شاهزاده مشکل بدهی داشت که شاید به همین ترتیب بود در سال 2010 درگیر یک گزند شد ، به همین دلیل او موافقت کرد که داستان هایی را با پرداخت 50000 پوند در اندرو بفروشد. او تلاش کرد 40 میلیون پوند جبران خسارت پول نقد برای دسترسی – که ادعا می کند فریب خورده است – را بدست آورد و گفت که این سختی اعتبار وی را از بین برد و 25 میلیون پوند درآمد خود را از دست داد … اما بعدا ادعای خود را رها کرد.

پرونده فرگی پس از تحقیق توسط خبرنگار مخفی آنها مظهر محمود ، معروف به “شیخ جعلی” ، علیه مالکان مجله اخبار جهان که اکنون منقرض شده است ، بود. فرگی پیشنهاد داد Mazher را به مبلغ 500000 پوند به شوهر سابق خود ، شاهزاده اندرو معرفی کند.


متأسفانه برای کل فرگی فیلمبرداری شد و وقتی یک سال بعد او در مورد شکست 60 دقیقه استرالیا روبرو شد ، دوشس را خیلی داغ کرد و اذیتش کرد. او به مصاحبه کننده مایکل آشر کوتاه رفت و دیگر از گفتگو در مورد موضوع امتناع ورزید. او سرانجام بازگشت ، اما جو بین این دو بسیار سمی شده بود و مصاحبه یک ساعت ناخوشایند بود.

2019 PRINCE ANDREW انکار روابط تجاری است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پس از انتشار اخباری مبنی بر دوستی دیرینه شاهزاده اندرو با جفری اپستین قاچاقچی رابطه جنسی و ادعاها ، همه به شدت انكار كرد كه وی در هنگام 17 سالگی و با ویرجینیا گیوفر (كه آن زمان ویرجینیا رابرت نامیده می شد) رابطه جنسی برقرار كرده است ، نوامبر 2019 برای صحبت در مورد رسوایی. بسیاری انتقاد از تأخیر در پاسخ او به ادعاهای جدی علیه وی را مطرح کردند ، با این حال ، پس از پخش مصاحبه ، مشخص شد که چرا چنین تلاش هایی برای سکوت وی در این زمینه صورت گرفته است.

ویرجینیا رابرتز می خواهد ما کنار او بایستیم … در اینجا دلیل ما باید همین باشد

مجری برنامه BBC Newsnight امیلی میتلیس در حالی که به نظر می رسید از پذیرش هرگونه عمل ناشایستی پرهیز می کند ، در صندلی خود مصاحبه می کند ، به نظر می رسید نسبت به قربانی ادعا شده خود و قربانیان اپشتین بی احساس است ، زیرا او به راحتی از جنایات ذکر شده در هر مرحله صحبت می کرد. هر فرصتی که شاهزاده ممکن است داشته باشد حداقل پشیمان به نظر می رسد برای دوستی خود با اپستین رد شده است به دلیل ظاهر خود راضی و لرزان ، عمیقا لکه دار کردن اعتبار خانواده سلطنتی احتمالا برای سالهای آینده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>