تکان دهنده ترین مکاشفه های مگان مارکل و شاهزاده هری اپرا مصاحبه

[ad_1]

این مصاحبه ای است که همه منتظر آن بوده ایم: اپرا اختصاصی با مگان و هری و ناامید کننده نبود زیرا هیچ موضوعی روی میز نبود: از واقعیت رابطه او با کیت و ملکه گرفته تا وضعیت روحی او سلامتی و حتی جنسیت نوزاد متولد نشده آنها ، مصاحبه یکی از مهمترین نمایش های تلویزیونی فک در دوران معاصر است. این زوجین بمب پس از بمب از تجربیات خود را در خانواده سلطنتی به اشتراک گذاشتند و فاش کردند که چرا آنها معتقدند نژادپرستی نسبت به مگان واقعاً هسته اصلی بسیاری از مشکلات آنها است. در اینجا لحظاتی را با هم تقسیم می کنیم که جهان برای هفته های آینده در مورد آن صحبت خواهد کرد و این پتانسیل را دارد که برای مدت زمان بیشتری نگاه به سلطنت را تغییر دهد.

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا: نحوه تماشای آن در انگلیس

1. کیت باعث گریه مگان شد ، همانطور که گزارش شد ، برعکس.

از همان ابتدا ، مگان و هری هر دو می خواستند روشن باشند که این فرصتی برای ثبت رکورد در مورد گزارش های اشتباه مطبوعات است. شروع با یک داستان به طور گسترده گزارش شده که مگان خواهر شوهر آینده خود ، دوشس کمبریج ، را در حالی که اشک می ریخت به دلیل لباس ساقدوش عروس متناسب با شاهزاده خانم شارلوت ترک کرد. مگان به اپرا می گوید که در واقع این کیت بود که مگان را گریه کرد و او به خاطر آن عذرخواهی کرد.

مگان نشان می دهد: “او برای من گل و یادداشت آورد و از او عذرخواهی کرد.” “و او همان کاری را انجام داد که من می دانستم اگر کسی را آزار می دهم ، درست است ، تا فقط پاسخگو باشد.” مگان افزود که “معکوس این امر در جهان” بسیار تکان دهنده است.

وی ادامه داد: “چند روز قبل از عروسی ، او از موضوعی ناراحت بود – بله ، مسئله درست بود – در مورد لباس های دخترانه گل ، و این باعث گریه من شد ، و این واقعا احساسات من را آزار داد.” و من فکر کردم ، در زمینه هر چیز دیگری که در آن روزها منجر به عروسی در جریان بود ، منطقی نبود که فقط هر کاری انجام دهم – کاری که دیگران می کردند ، که سعی می کرد حمایت کند ، دانستن اینکه با من چه می گذرد پدر و چه. “

مگان همچنین گفت: “این رویارویی نبوده است ، و من واقعاً فکر می کنم چنین باشد … فکر نمی کنم برای او عادلانه باشد که به جزئیات آن بپردازد ، زیرا او عذرخواهی کرد.

“چیزی که به سختی می توانست پشت سر بگذارد مقصر دانستن برای کاری بود که نه تنها من آن را انجام ندادم بلکه برای من هم اتفاق افتاد. و افرادی که در عروسی ما بودند به تیم کمین ما می رفتند و می گفتند:” من می دانم که این اتفاق می افتد من مجبور نیستم به آنها بگویم چه اتفاقی افتاده است “.

2. مگان تنها بود و احساس محافظت نمی کرد – او در طی چهار ماه دو بار کاخ را ترک کرد و حتی به او گفته شد که برای ناهار با دوستان ملاقات نکند.

مگان گفت: “خیلی کم است که من مجاز به انجام آن هستم.” حتی گاهی به او می گفتند که برای ناهار با دوستانش بیرون نرود. او می گوید که یکی از اعضای خانواده به ملاقات او آمده و به او گفت: “تو اشباع شده ای … اکنون همه جا هستی ، چرا مدتی دراز نمی کشی؟ مگان پاسخ داد:” چیزی شبیه آنچه که به نظر می رسد نیست. من همه جا بوده ام اما هیچ جا نبوده ام. من در عرض چهار ماه فقط دو بار از خانه خارج شده ام. احساس تنهایی کردم. ”

مگان مارکل و پرنس هری در مصاحبه با بمب اپرا جنسیت نوزاد دوم خود را فاش کردند

3. آنها سه روز قبل از عروسی سلطنتی به طور خصوصی ازدواج کردند

مگان فاش کرد اسقف اعظم كانتربری سه روز قبل در یك مراسم حیاط خلوت و بدون حضور مهمان ، با این زن و شوهر ازدواج كرد.

وی با بیان اینکه او و هری نذورات شخصی خود را که اکنون در خانه خود در کالیفرنیا بسته اند رد و بدل کردند ، گفت: “می دانید ، سه روز قبل از عروسی ، ما ازدواج کردیم. هیچ کس این را نمی داند.

“ما با اسقف اعظم تماس گرفتیم و ما فقط گفتیم ،” ببینید ، این چیز ، این نمایش برای جهان است اما ما می خواهیم اتحاد خود را بین خود داشته باشیم. ” او گفت ، با افزودن عروسی رسمی 19 مه در قلعه ویندزور ، “روز ما نبود.”

4- وی از گفتن اینکه به نوزاد متولد نشده اش یک عنوان سلطنتی تعلق نمی گیرد شوکه شد و بنابراین واجد شرایط امنیتی نخواهد بود.

“هنگامی که من باردار بودم ، اکنون می دانیم که این آرچی بود – آنها گفتند که آنها نمی خواهند او شاهزاده خانم / شاهزاده خانم باشد و نمی خواستند که او امنیت را دریافت کند ، این در چند ماه گذشته ادامه داشت بارداری زیرا او قرار نیست یک شاهزاده شود. ” مگان ادعا می کند هیچ توضیحی وجود ندارد که چرا او نمی خواهد شاهزاده شود. او گفت که آن را عمدتا از طریق هری و اعضای خانواده شنیده است. اما او گفت که این موضوع در مورد “ایده ایمن نبودن پسر ما ، و همچنین این ایده است که اولین عضو رنگین خانواده به همان روشی که دیگر نوه ها عنوان می کنند نیست.”

5- نگرانی ها در مورد رنگ پوست نوزاد متولد نشده او وجود داشت

مگان بمبی را که در مسابقه قرار داشت و مرکز گفتگو قرار داد ، تأیید کرد که در واقع یک عنصر نژادپرستی نسبت به مگان در خانواده سلطنتی وجود دارد:

“در آن ماههایی که من باردار بودم ، تقریباً در همان زمان ، ما به طور همزمان داریم ، مکالمه” به او امنیت داده نمی شود ، به او عنوانی داده نمی شود “، و همچنین نگرانی ها و گفتگوها در مورد تاریکی پوست او ممکن است هنگام تولد باشد “، مگان به یک اپرا شوکه شده نشان داد.

اپرا – آشکارا متحیر شد – سپس حرفش را قطع کرد و گفت: “نگه دار. نگه داشتن همین الان بایستید یک مکالمه وجود دارد … درمورد اینکه کودک شما چقدر تاریک خواهد شد؟ ”

مگان پاسخ داد: “به طور بالقوه ، و این به چه معناست یا به نظر می رسد”.
مگان بدون اینکه فاش کند با چه کسی مکالمه انجام شده است ، گفت: “من فکر می کنم که این امر برای آنها بسیار مضر خواهد بود. این از هری به من منتقل شد. این صحبت هایی بود که خانواده با او داشتند. “

اپرا سپس از شاهزاده هری در مورد مکالمه س askedال کرد ، اما هری پاسخ داد که این چیزی است که “هرگز قصد ندارد آن را به اشتراک بگذارد” و اضافه کرد ، “من کمی شوکه شدم.” هری همچنین گفت كه احساس می كند یكی از “غم انگیزترین” بخشهای چند سال گذشته این است كه هیچ یك از اعضای خانواده “زیر و بویی استعماری” برخی از رسانه های پوشش داده شده در اطراف مگان را صدا نمی زند. وی افزود: “و این ، صدمه می زند.”

مگان مارکل و پرنس هری سه روز قبل از یک رویداد مجلل تلویزیونی یک عروسی مخفیانه برگزار کردند: “ما می خواستیم یک مراسم معتبر داشته باشیم فقط با دو نفر ما در حیاط خانه”

6. مگان افکار خودکشی داشت.

شاید تکان دهنده ترین افشاگری از این مصاحبه مربوط به سلامت روانی مگان و اینکه در بعضی مواقع احساس می کرد دیگر نمی خواهد زندگی کند باشد.

وی گفت: “این تقریبا غیرقابل نجات بود.” “مادر من گفت ، آنها از شما محافظت نمی کنند. من شرم داشتم که مجبور شدم آن را به هری اعتراف کنم به دلیل اینکه چقدر از دست داده است اما من دیگر نمی خواستم زنده بمانم.

مگان در توصیف چگونگی فکر کردن به پایان دادن به زندگی خود با اعتقاد به اینکه “برای همه بهتر است” ، مگان گفت: “من می دانستم که اگر آن را نگویم ، این کار را می کنم. من فقط نمی خواستم دیگر زنده باشم. و این یک فکر ثابت کاملاً واضح و واقعی و ترسناک بود. یادم می آید که او چگونه مرا به گهواره انداخت. من گفتم که برای کمک گرفتن باید به جایی بروم. من گفتم “من قبلاً هرگز چنین احساسی نداشته ام و لازم است به جایی بروم “. و به من گفتند که نمی توانم ، برای موسسه خوب نیست”.

وی فاش کرد که چگونه بارها از اعضای ارشد م institutionسسه درخواست کمک کرده است اما از رفتن به هر نوع بیمارستان محروم شده است. بنابراین ، مگان فاش کرد که برای کمک به یکی از بهترین دوستان پرنسس دایانا مراجعه کرده است. وی گفت: “چه کسی می تواند بفهمد که در واقع چگونه است”. وی سپس درباره اینکه چگونه ، فقط پس از افکار خودکشی خود در پنج ماهگی بارداری به شوهرش ، صحبت کرد که این زوج مجبور شدند در یک مراسم در تالار رویال آلبرت شرکت کنند ، زیرا احساس کرد که نمی تواند تنها باشد و او می گوید عکس هایی از همانطور که گفت هنوز شب او را “آزار” می دهد ، می بینید که هری چقدر محکم دستش را گرفته است.

چگونه می توان از شخصی با افکار خودکشی حمایت کرد

او گفت: “هر وقت چراغ ها در جعبه سلطنتی پایین می آمد ، گریه می کردم.” “به محض روشن شدن چراغ ها باید دوباره روشن شوید. شما هیچ تصوری از آنچه پشت درهای بسته با مردم می گذرد ندارید. ”

7. آنها یک دختر بچه دارند!

وقتی اوپرا پرسید آیا آنها می خواهند جنسیت نوزاد جدید را که قرار است در تابستان برگزار شود ، فاش کنید ، مگان – که سال گذشته در مورد سقط جنین دومین فرزند خود نوشت – به هری مراجعه کرد و از او خواست که اخبار را به اشتراک بگذارد. “این یک دختر است!” او گفت. “داشتن هر کودکی حیرت انگیز بود. اما برای داشتن یک پسر و سپس یک دختر – چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟ ما خانواده و دو سگ خود را داریم. دو است. “

7. هری و مگان اصرار دارند که با تصمیم خود برای انتقال به کانادا در ابتدای سال گذشته کور ملکه را کور نکردند و هری رابطه خود را با پدر و برادرش فاش کرد.

هری تأكید كرد: “من مادربزرگم را هرگز كور نكرده ام” ، “من بیش از حد به او احترام می گذارم و افزود:” من در سال گذشته با مادربزرگم بیشتر از سالها صحبت كرده ام. ” “مادربزرگم و من واقعاً رابطه خوبی داریم. و یک تفاهم.”

او می گوید که با ملکه در مورد اینکه می خواهد دو سال قبل ترک کند و دوباره دو روز قبل از انتشار بیانیه صحبت کرده است. وی همچنین با پرنس چارلز در این باره گفتگو کرد. من هری می گوید: “من قبل از اینکه او تماسهای مرا متوقف کند ، با پدرم سه مکالمه داشتم و از من خواست آن را به صورت کتبی بنویسم. وقتی اوپرا س asksال کرد چرا چارلز تماسهای خود را متوقف کرد هری گفت: “زیرا من امور را به دست خودم گرفته ام زیرا باید برای سلامتی روانی خودم کاری برای همسرم انجام می دادم.” وی در ادامه فاش کرد که اکنون دوباره به گفتگو با پدر بازگشته است. “[My father] اکنون تماس های من را می گیرد – کارهای زیادی در آنجا انجام می شود ، زیرا او چیزی مشابه را پشت سر گذاشته است – او می داند که درد چگونه احساس می شود و نوه اش آرچی. من همیشه او را دوست خواهم داشت. من همچنان بهبود این رابطه را یکی از اولویت های خود قرار خواهم داد. هری درباره ویلیام – که او او را “به دام افتاده” می خواند ، می گوید: “من ویلیام را ذره ذره دوست دارم. او در مورد رابطه خود با برادرش اکنون می گوید: “رابطه در لحظه فضا است و زمان امیدوارانه همه چیز را بهبود می بخشد.”

آیا حملات به شخصیت مگان فقط مورد معروف ترین خانواده جهان است که لباس های شسته و رفته خود را پخش می کنند یا چیز سمی تری در اینجا وجود دارد؟

9. آنها همیشه خوشحال شده اند

پس از نزدیک به دو ساعت شنیدن مشکلات آنها ، اوپرا مصاحبه فوق العاده را با پرسیدن هری پایان می دهد که چه چیزی او را در زندگی جدید خود در کالیفرنیا خوشحال می کند و چه چیزی را برای او دوست دارد. وی پاسخ می دهد: “این سال برای همه دیوانه بوده است” اما داشتن فضایی در فضای باز که بتوانم با آرچی به پیاده روی بروم و با سگها بتوانیم به پیاده روی برویم ، پیاده روی کنیم یا به ساحل برویم … من حدس می زنم نکته برجسته برای من این است که او را به پشت دوچرخه در صندلی کودک کوچکش بچسبانم و او را با این دوچرخه سواری ها بکشم ، کاری که من در جوانی هرگز قادر به انجام آن نبودم. “

مگان اضافه می کند ، “اکنون به دلیل اینکه ما واقعاً در آن طرف هستیم ، در واقع نه تنها زنده مانده ایم ، بلکه معجزات در حال رشد و نمو هستیم. من فکر می کنم همه آن چیزهایی که امیدوار بودم اتفاق افتاده باشد و این از برخی جهات فقط آغاز ما است. ما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم ، احساس می شود یک عمر است …
سپس اپرا از او می پرسد ، “پس داستان شما با شاهزاده ، پایان خوبی دارد؟”

مگان پاسخ می دهد ، “این کار را می کند ، می کند.

آیا این * معنای پنهان پشت لباس مصاحبه مگان مارکل با اپرا بود؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>