تیلور سویفت از جینی و جورجیا نت فلیکس به خاطر شوخی سکسیستی انتقاد می کند

[ad_1]

در حالی که سری جدید Netflix جینی و جورجیا به عنوان امروزی توصیف شده است دختران گیلمور، یک نفر که کاملاً طرفدار نیست تیلور سوئیفت است.

این خواننده دیروز در توییتر خواستار نمایش Netflix و خود پلتفرم پخش جنجالی برای شوخی “عمیقاً جنسیتی” خود در مورد او شد.

تیلور نوشت: “Hey Ginny & Georgia، 2010 تماس گرفتند و می خواهد شوخی تنبل و عمیقاً جنسیتی خود را بازگرداند.”

“چطور که ما با تعریف این گوز اسب به عنوان FuNnY دست از تحقیر زنان سخت کوش برداریم. همچنین ،netflix بعد از خانم آمریکانا این لباس به نظر شما زیبا نیست. حدس می زنم ماه تاریخ زنان مبارک باشد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در زمان نوشتن این پیام ، این توییت بیش از 627،000 “پسندیدن” در سیستم عامل و همچنین 222،000 بازتوییت داشته است.

این شوخی مورد بحث در قسمت آخر سری اول وجود دارد که جینی میلر (آنتونیا جنتری) و مادرش جورجیا (برایان هووی) را در حال بحث و جدال درباره روابط جورجیا می بینند.

در طول مشاجره ، جینی به جورجیا می گوید: «به چه کاری اهمیت می دهی؟ شما سریعتر از تیلور سویفت از طریق مردان عبور می کنید. “

لوئیز ردنپ در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان وی: “من خواندن این نظرات را به نوعی خودزنی می دانم”

Swifties خیلی سریع از ملکه خود که بیشتر دهه گذشته را با بررسی دقیق روابطش در رسانه ها گذراند ، حمایت کرد.

یکی از کاربران نوشت: “باور نمی کنم که چنین اتفاقاتی هنوز در سال 2021 در حال رخ دادن است ، کاملاً نفرت انگیز و زن ستیز است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دیگری اضافه کرد: “این درست نیست که Netflix دو پروژه تیلور سوئیفت را در سیستم عامل خود داشته باشد و آنها با چنین رفتاری مشکلی ندارند.”

این اولین بار نیست که یک نمایش نتفلیکس به تاریخ رابطه تیلور ضربه می زند. یک قسمت از نمایش دگراسی یک شخصیت ادعا کرد: “تیلور سوئیفت تمام زندگی حرفه ای خود را از همسران سابق خود”.

یک دکترای جدید در مورد ظهور و سقوط ویکتوریا سکرت وجود دارد

و همچنین پرداختن به اختلافات جنسیتی بین جنسیت در آهنگ او ، مرد، تیلور همچنین در جریان مصاحبه سال 2014 خود با ایستگاه رادیویی استرالیا 2DayFM در مورد این موضوع صحبت کرد.

“هیچ کس در مورد اد شیران چنین چیزی نمی گوید. هیچ کس در مورد برونو مریخ چنین چیزی نمی گوید. صادقانه بگویم ، این یک زاویه بسیار جنسیتی است ، “تیلور در آن زمان در مورد ادعا گفت که او فقط ترانه ها را درباره همسر سابق خود می نویسد.

وی افزود: “من یک سیاست شخصی کاملاً سختگیرانه دارم که هرگز نام نمی برم. بنابراین کسی که می گوید یک آهنگ مربوط به یک شخص خاص است کاملاً حدس و گمان است. “

فکر می کنیم وقت آن رسیده است که یک بار و برای همیشه این سخنان را بازنشسته کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>