جادا پینکت اسمیت موهای خود را تراشیده و به عادی سازی ریزش مو در زنان کمک می کند

[ad_1]

از سال 2018 ، جادا پینکت اسمیت در مورد سفر ریزش مو بسیار سرگرم کننده است. در تاریخ 21 مه ، میزبان میز گفتگوی قرمز با اشکری داستان خود را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “من در مورد دلیل استفاده از این عمامه س wearingالات زیادی داشته ام. خوب ، من در مورد ریزش مو دچار مشکل شده ام.” حالا ، سه سال بعد ، او همه چیز را رها کرده است – به معنای واقعی کلمه – زیرا او کاملاً موهایش را تراشیده است.

Willow دختر و موسیقیدان اولین کسی بود که سر طاس مادرش را به نمایش گذاشت و در 12 ژوئیه سلفی زیبایی از این دو نفره به اشتراک گذاشت. فقط چند ساعت بعد ، بدی سر طاس تازه تاسیس ، سلفی را در اینستاگرام خود با عنوان “Willow made من این کار را انجام می دهم زیرا وقت آن بود که رها شوم اما … 50 سالگی من برای این است که با این آلونک الهی روشن شوم. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این دوتایی مادر و دختر کاملاً درخشان به نظر می رسد که حتی ممکن است متوجه کمبود مو در سر پینکت اسمیت نشوید. در طول این سالها ، نماد دهه 90 به ما موهایی از جمله مدل موهای کوتاه شگفت انگیز داده است – منظورم این است ، بیایید صادق باشیم ، او می تواند از یک برش پیکسی جهنم کند.

اما کاملاً کچل بودن یک پارکینگ متفاوت است و او کم حرف ما را متقاعد می کند که شاید همه ما باید تیغ ها را بیرون بیاوریم (یا قرار ملاقات با یک آرایشگر باتجربه بگذاریم) و مدل موهای کوتاه را امتحان کنیم.

به این ترتیب استرس شما می تواند روی روند زیبایی شما تأثیر بگذارد و در این مورد چه کاری باید انجام دهید

در حالی که او کاملاً خیره کننده به نظر می رسد ، ما حتی از دیدن اینکه سفر او با ریزش مو به یک عشق و پذیرش تبدیل شده است ، حتی بیشتر خوشحال هستیم. علی رغم این واقعیت که ریزش مو برای بسیاری از افراد طبیعی است ، اما لحظاتی مانند این موارد که افراد مشهور تجربیات واقعی خود را به اشتراک می گذارند ، می تواند برای مردمی که ممکن است احساس راحتی نمی کنند بسیار مثبت باشد.

هیچ راهی به نظر نمی رسد که ریزش مو داشته باشد و نه یک روش “صحیح” برای زندگی با آن وجود دارد ، اما پینکت اسمیت به ما نشان می دهد اشکالی ندارد که فقط گاهی موهای خود را رها کنید.

اگر آماده کوتاه آمدن هستید ، 18 ایده مهم دارید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>