جارو کناری ظریف ، حاشیه جدید چاپلوسانه ای است که باید امتحان کنید

[ad_1]

این ممکن است Marmite دنیای زیبایی باشد اما نمی توان انکار کرد که حاشیه تنها سریعترین راه برای کاملاً تازه کردن ظاهر شما است.

مدت هاست که حاشیه فروتنانه تا حدودی ترسناک تلقی می شود. مردم ادعا می کنند ، “اوه ، اما برای من مناسب نخواهد بود”. بهانه ها کافی است! بهانه های قدیمی اکنون به لطف انبوهی از سبک های حاشیه ای متناسب با تقریباً هر شکل صورت ، زائد است. آخرین – و چاپلوس ترین – تکرار مدل مو از طریق “رفت و برگشت ظریف” انجام می شود. اگر در حال بازی با روند پس از قفل شدن هستید اما احساس می کنید بیش از حد ترسیده اید و نمی توانید برای یک حاشیه پررنگ ترش کنید ، این نگاه شما است.

فقط به ستاره جلد دیجیتال GLAMOUR ، الیزابت اولسن ، نگاه کنید که ظاهر را با فراز و نشیب بیرون می کشد.

الیزابت اولسن از WandaVision در مورد فمینیسم ، خواهران مشهور و بازی جادوگری به نام Wanda

جورج نورثوود ، آرایشگر مشهور گفت: “من عاشق این موهای بزرگ و لغو شده الیزابت اولسن هستم.” “بسیاری از مشتریان من که معمولاً حاشیه های ورزشی دارند ، با کمی رشد به من برمی گردند زیرا آنها را به دلیل قفل کردن لمس نکرده اند. آنها فهمیده اند که به جای قطع حاشیه ، آنها در واقع می خواهند آنها را به این روش حفظ کنند بنابراین من از تعمیرات کمتری برخوردار هستم. بنابراین من در حاشیه های Bardot / Birkin-esque که به آن دختر خانم فرانسوی جالب توجه است ، شخصاً دوستش دارم ، حاشیه های زیادی را تغییر داده ام. “

جورج خاطرنشان می کند که این سبک برای هر شکل صورت کاملاً یک چاپلوس است زیرا به قاب بندی صورت کمک می کند و تقریباً زوایای چاپلوس ساختار استخوان شما را برجسته می کند.

نکته برتر او در مورد چگونگی سبک کردن حاشیه رشد کرده شما در خانه؟ مقداری از کرم مرطوب کننده Undone by George Northwood خود را بمالید (ما آن را امتحان کرده ایم و می توانیم بمب را اثبات کنیم) تا احساس “موهای روزمره” را پیدا کند. وی گفت: “این به بافت ، حجم افزوده و یک پایه عالی برای ایجاد سبک لغو امضای من است. همچنین به حاشیه رشد یافته کمک می کند تا به طور طبیعی با بقیه موهای شما مخلوط شود.”

بلا حدید فقط یک حاشیه لاغر و ضعیف مژه (به علاوه همه سبک های حاشیه ای معروف ما …)

او همچنین پیشنهاد می کند قبل از اینکه آرایشگر خود را ترک کنید ، یک آموزش سریع در مورد نگهداری روزمره بخواهید – به خصوص اگر اولین حاشیه شما باشد.

حاشیه ها می توانند کمی بیشتر از طول موهای شما تلاش کنند – احتمالاً چرب می شوند زیرا در تماس مداوم با پیشانی شما هستند (اگر در معرض شکستگی یا آکنه باشید این مورد قابل توجه است) ، همچنین ممکن است باشد بیشتر مستعد اثرات سر تخت است.

ممکن است بخواهید شامپوی خشک را ذخیره کنید و همچنین در برخی از ابزارهای آرایش سرمایه گذاری کنید که حاشیه شما را به صورت چشمک زن برطرف می کنند. اگر به دنبال حاشیه ای صاف باشید ، برخی از صاف کننده ها به شما کمک می کنند تا یک براقیت صحیح بدست آورید ، در حالی که اگر یک حاشیه دختر فرانسوی دارید ، با یک برس بشکه ای و سشوار مو را شانه بزنید تا به آن حجم دهید ، و با یک رنگ یک ظاهر طراحی شده محصول را به عقب بریزید.

همه در حال خرد کردن “حاشیه دختر فرانسوی” هستند. در اینجا تمام اطلاعات و اطلاعات لازم برای شما وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>