جامعلا جمیل به عنوان یک شرور مارول انتخاب شده است

[ad_1]

جامعلا جمیل از روزهای حضور در T4 راهی طولانی را طی کرده است. او نه تنها با ایفای نقش طاهانی الجمیل در ایالت ایالت آن را کشت مکان خوب اما او همچنین یک فعال هیجان انگیز است که در عین مبارزه با فشارهای تصویر بدن بر زنان در جامعه مدرن با ابتکار عمل خود به رهبری جامعه ، I WEIGHTS ، قهرمان عشق به نفس می شود ، البته مجری برنامه و مجری برنامه نیست. و حالا ، او می تواند شرور Marvel را به آن لیست اضافه کند.

درست است ، درست زمانی که او دیگر نتوانست بدبختی پیدا کند ، ما اینجا هستیم. جامعلا در یکی از برنامه های تلویزیونی جدید MCU + Disney با عنوان ، او-هالک.

جامئلا جمیل در مورد بدشکلی بدن ، فرهنگ رژیم سمی و سفر عشق به خود به عنوان یک زن رنگین پوست

نمایش جدید ستاره می شود یتیم سیاهتاتیانا مازلانی به عنوان شخصیت عنوان جنیفر والترز ، زنی که پس از تزریق خون از پسر عموی خود بروس بنر با نام مستعار هالک ، قدرت فوق العاده و سبزرنگی پیدا می کند. بر خلاف همتای مرد خود ، جنیفر هرگز خونسردی خود را از دست نمی دهد. طبق کمیک های او ، او همیشه She-Hulk است – حتی در طول روز که به عنوان وکیل دو برابر می شود.

جسیکا گائو (نویسنده اصلی سریال) به عنوان یک کمدی توصیف شده است ریک و مورتی) ، و توسط کات کویرو کارگردانی خواهد شد (والدین مجرد) و آنو والیا (من هرگز) بنابراین به راحتی می توان گفت که یکی دو نفر خوب می خندیم.

مثل هر ابرقهرمان ، او-هالک دشمن بزرگی دارد که شرور فیلم ماست. وارد جامعلا شوید که با توجه به “با قدرت باورنکردنی” در نقش تایتانیا ، رقیب بلند مدت جنیفر بازی خواهد کرد تنوع.

زنان مستأجر و گمشده به + دیزنی اضافه می شوند ، در اینجا نحوه ثبت نام در اینجا آمده است

این آخرین اجرای جامیلا است که پس از The Good Place به عنوان میزبان نمایش بازی به طور منظم در تلویزیون آمریکا باقی ماند فهرست بدبختی و به عنوان داور در نمایش رقص HBO Max ، افسانهای.

رنه الیز گلدزبری ، جینجر گونزاگا و تیم روت نیز در این نمایش جدید بازی می کنند و همچنین مارک روفالو که بار دیگر در نقش هالک بازی خواهد کرد.

او-هالک یکی از بسیاری از نمایش های جدید مارول است که پس از موفقیت به دیزنی + می آید WandaVision، با ستاره جلد GLAMOR الیزابت اولسن به عنوان عنوان اصلی ، و همچنین شاهین و سرباز زمستانی، و اخیراً لوکی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>