جامعلا جمیل درباره فعالیت ، فرهنگ رژیم و عشق به خود

[ad_1]

جامعلا جمیل خود خوانده ‘فمینیست در حال پیشرفت’ ، بازیگر ، مجری ، پادکست و بنیانگذار I WEIGH است. او زنی است که چهره هالیوود را تغییر می دهد ، هر بار یک موضع مردسالارانه. جدیدترین فعالیت وی با فروشگاه The Body Shop و کمپین Self Love Crisis آنها است که هدف آن گسترش یک میلیون اقدام به عشق به خود در یک سال ، ایجاد عشق بیشتر و تغییرات مثبت در جهان است. آنها امروز گزارشی جهانی را راه اندازی کردند ، در آنجا بحران خود-عشق * را برای زنان در سراسر جهان شناسایی کرده اند ، از هر 2 زن 1 نسبت به عشق به خود احساس اعتماد به نفس می کنند و 60٪ آرزو می کنند که احترام بیشتری برای خود قائل باشند. GLAMOR با جامعلا به گفتگو نشست و درباره همه موضوعات مثبت سمی ، عشق به خود و فعالیت صحبت کرد …

عشق به خود یک سفر است ، یک مقصد است ، به خصوص اگر شما یک زن هستید ، به ویژه اگر یک زن رنگین پوست باشید.

من نمی دانم که آیا می توانم عشق به خود را تعریف کنم ، این یک همه چیز مناسب نیست. عشق به خود یک سفر است ، یک مقصد است ، به خصوص اگر شما یک زن هستید ، به ویژه اگر یک زن رنگین پوست باشید. از آنجا که جهان دائماً در تلاش است تا شما را متقاعد كند كه خودتان را دوست نداشته باشید ، سرمایه داری به احساس زنان بستگی دارد بنابراین همه ما بیرون می آییم تا پول خرج كنیم تا آنچه را كه به ما گفته شده خراب است برطرف كنیم. برای من ، که 20 سال دچار اختلال در خوردن شده ام و تا به امروز دچار بدشکلی بدن شده ام ، بیشتر در مورد یادگیری احترام به بدن من به عنوان یک سیستم عملکردی مهندسی است. سعی می کنم زمان زیادی را به آینه نگاه نکنم و یا سلفی های زیادی نگیرم. من آرایش خود را در این آینه کوچک و جمع و جور انجام می دهم ، این به من کمک می کند که مجبور نباشم به صورت خود نگاه کنم – فقط ویژگی به ویژگی را انجام می دهم و روزم را ادامه می دهم. این سفر من بوده است.

احساسات خوب واقع بینانه نیستند ، زندگی اتفاق می افتد ، هر روز گذرا است

چرا من این کمپین را با The Body Shop دوست دارم به این دلیل است که من نمی خواستم در برخی از کمپین های سمیت مثبت قرار بگیرم ، جایی که ما به مردم چیز دیگری می دهیم تا فکر کنند در آن شکست خورده اند. من می خواهم آنها احساس کنند که در سفر با ما به سمت عشق به خود می آیند – و درک کنند که همه ما احساس یکسانی داریم و در یک بحران قرار داریم. آنچه را که به نظر می رسیم به هیچکس مدیون نیستیم. ما فقط خودمان را مدیون خوشبختی هستیم.

F * ck این الگوهای رفتاری خونین مثبت ، من تحمل یک نقل قول الهام بخش را ندارم – به ویژه هنگامی که یک فرد ممتاز می گوید “فقط خوب لرزش”. شما می توانید احساسات خوب خود را بگیرید و آنها را تا انتهای الاغ خود بالا ببرید. احساسات خوب واقع بینانه نیستند ، زندگی اتفاق می افتد ، هر روز گذرا است – آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که به ما بگوییم در مثبت سازی شکست می خوریم. آنچه ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که توضیح دهیم که ما هنوز در سطح بحرانی هستیم که مردم نمی توانند خود را کاملاً دوست داشته باشند. هدف از این کمپین این است که به مردم نشان دهد این یک مشکل جدی است ، ما تمایل امیدوارانه ای داریم و ما باید تلاش کنیم تا هنگامی که شرکت های رژیم غذایی شکارچی و زیبایی زیبایی ما را دوباره وحشت زده می کنند ، آن را حفظ کنیم. این با همه مواردی که من با I WEIGHT کار می کنم هم تراز است. چگونه می توانیم خودمان را به روشی پایدار دوست داشته باشیم؟ سرمایه گذاری در تقلب در زمان و جاذبه همیشه فکر بدی خواهد بود.

“من دچار یک ناراحتی عصبی شدم و تازه منفجر شدم”: جامعلا جمیل در مورد اینکه چگونه بحث در مورد بهداشت روانی زندگی خود را تغییر داد پس از اینکه قلدرها و یک اختلال خوردن باعث جدا شدن احساس او شد

طبیعی نیست که احساس راحتی کنید از اینکه مجبورید در طول تابستان در داخل خانه بمانید تا مجبور نشوید “بدن تابستانی” خود را بیرون بیاورید

در حین قفل کردن ، دیدن اینکه دوستان من متوجه شده اند که نیازی به * بوتاکس ندارند – بسیار خوب بوده است – بسیاری از آنها ترجیح داده اند که دیگر برنگردند و شروع به لذت بردن از چهره واقعی خود کرده اند و این کار را با پرکننده متوقف کرده اند. زنان قبلاً دستمزد کمتری دریافت می کنند ، بنابراین این هدف ما این است که تمام وقت را برای هر ذره از بدن خود صرف کنیم – از جمله لابیاپلاستی خونین و لوبلاپلاستی گوش – مسخره است. این همه پول اضافی از کجا می آید؟ چرا اگر انتظار می رود که این همه پول را برای مردان خونخوار صرف خود کنیم ، ایلخانی پول بیشتری به ما نمی دهد؟ شما نمی توانید کیک خود را داشته باشید و آن را نیز بخورید. من متوجه یک تغییر شده ام – مردم می فهمند که احساس آرامش از اینکه مجبورید در طول تابستان در آنجا بمانید طبیعی نیست بنابراین مجبور نیستید “بدن تابستانی” خود را بیرون بیاورید. طبیعی نیست ما واقعاً مسموم شده ایم و لذت ما را دزدیده اند. فکر کردن در مورد صورت و بدن شما سرگرم کننده نیست ، من می دانم که چون من این کار را کردم ، و بسیار کسل کننده بودم.

ببینید بعد از اینکه باعث شرم آور شدن آن شدم ، چند نفر در مورد ارسال نوشیدنی های سم زدایی متوقف شدند

هر چقدر مردم را با ادامه و ادامه دادن در مورد فرهنگ رژیم های سمی ناراحت و آزار دهم ، افرادی که پیروان زیادی دارند اکنون از ارسال محصولات رژیمی و سم زدایی بسیار ترسیده اند ، زیرا من ، رژیم لاغر و گرینچ ، به دنبال آنها خواهم آمد. مسدود کردن ، نادیده گرفتن ، حذف ، تکرار. بیایید آنها (شرکت های رژیم غذایی) را گرسنه کنیم. آنها در حال تلاش برای گرسنگی ما هستند ، بیایید آنها را گرسنه کنیم. ما باید انتخاب کنیم که کدام افراد مشهور را گوش کنیم ، ما قدرت داریم. دنبال نکردن آنها نکته و محوری دریافت خواهند کرد.

من با مارک ها کار نخواهم کرد ، مگر اینکه آنها موافقت کنند که اصلاً عکسهای من را ویرایش نکنند

من فقط می خواهم مارک های زیبایی را که به زنان الهام می گیرند به شما برگردانم و شما را شرمنده نکنند. باید فقط “سلام ، می خواهی بوی خوبی بدهی؟” احساس نرمی می کنید؟ احساس جنگل بارانی می کنید؟ بیا با ما خرید کن این یک روش واقعاً دوست داشتنی و پایدار برای بازگرداندن مشتری است – کل برند من در ساختارشکنی ساخته شده است. منظورم شرم بدن است. من کاملاً شرمنده شما می شوم اگر نوجوانان را برای پول نقد شکار کنید. من خیلی مراقب هستم که با چه کسانی کار می کنم و پیام آنها چیست. من با مارک ها کار نخواهم کرد مگر اینکه آنها موافقت کنند که عکسهای من را ویرایش نکنند – و به همین دلیل است که من طی 8 سال هیچ کار بزرگ زیبایی انجام نداده ام ، زیرا خیلی سخت است که مردم ترسی از ترس از دیدن مردم را کنار بگذارند. منافذ و یا علائم کشش شما. که واقعاً ناراحت کننده است. امیدوارم تغییر کند. من واقعاً افتخار می کنم که در «مکان خوب» علائم کشش پستان من کاملاً مشاهده شده است. من هزاران پیام از دختران داشته ام که می گفتند: “من نمی دانم که علامت کشیدگی روی سینه های شما امری طبیعی است” و این به مردم اعتماد به نفس می دهد که خود را نشان دهند. و چقدر ناراحت کننده است که بسیاری از شرکت ها اجازه نمی دهند من آن را نشان دهم؟ هر زمان که از آرایش استفاده می کنم به جلو حرکت می کنم مطمئن می شوم که از مکانی جشن گرفته شده باشد نه به این دلیل که کسی را با چهره واقعی خود ناامید می کنم.

تابستان داغ دخترانه به معنای تابستان دخترانه لاغر نیست ، بنابراین ، لازم نیست قبل از 21 ژوئن وزن کم کنید (حتی اگر خوراک اجتماعی شما را تحت فشار قرار دهد)

من از اینکه مردم انتظار دارند موهایم را عوض کنم ناراحت هستم

ظاهر زیبایی من از بریجیت باردو و سوفیا لورن الهام گرفته شده است – آنها فقط اغراق می کردند و هنگام توجه به قسمت هایی از صورتشان که کاملاً دوست دارند ، اغراق آمیز بودند. من فقط دهه 60 را دوست دارم. تصمیم برای حفظ ظاهر خاص ، به ویژه مدل موی من ، به این دلیل است که از اینکه مردم انتظار دارند موهایم را عوض کنم ، ناراحت هستم. هیچ کس این حرف را به استنلی توچی ، جورج کلونی نمی زند – تعداد مردانی که هرگز ظاهر خود را تغییر نمی دهند. همیشه. ما هرگز به آن اشاره نمی کنیم. اما با زنان ، من می خواهم یک تابلوی تبلیغاتی خونین برای Toni & Guy باشم. من نمی خواهم به آن فکر کنم – من نمی توانم مورد آزار قرار بگیرم – بنابراین من مطمئناً به همان مدل مو پایبند هستم ، زیرا ما هرگز از این جهت مراقبت نمی کنیم که یک مرد برای مدت طولانی مدل موی یکسانی داشته باشد. این بیشتر * خاموش است. من آن را دوست دارم و به شما مربوط نیست.

وقتی به کمال می رسیم دیگر کاری برای انجام دادن باقی نمی ماند ، ممکن است ما هم مرده باشیم. من می خواهم انسانی معیوب ، در حال رشد و پیشرفت باشم. بالاخره از سفر لذت می برم قرار نیست زنان سفری داشته باشند ، ما قرار است در یک مقصد کامل به دنیا بیاییم و سپس سعی کنیم در آنجا بمانیم. اما این نامناسب است زیرا مردان مجاز به سفر هستند. من می خواهم آنچه را که او دارد.

من اکنون عنوان “فعال” را رد می کنم ، فکر نمی کنم هیچ یک از همسالان من این عنوان را کسب کرده باشند

من رابطه جالبی با کلمه فعال دارم. از آنجا که حتی اگر من برای ایجاد تغییر اساسی ، با قانونگذاران و غیره تلاش می کنم ، هنوز نمی دانم که آیا باید به عنوان یک فعال شناخته شوم. این عنوان بعد از MeToo به من داده شد ، وقتی به هر زنی که صحبت می کرد این عنوان فعال داده می شد. ما به این زنان بسیار پر زرق و برق ، ممتاز و محافظت شده لقب “فعال” دادیم زیرا ما کاری شجاعانه انجام داده بودیم و درمورد آنها صحبت می کردیم. اما افرادی هستند که با گاز گرفته می شوند ، گلوله های لاستیکی می گیرند ، در خیابان ها لگدمال می شوند یا به سمت آنها شلیک می شود – و آنها در آنجا ایستاده اند و جان خود ، امنیت خانواده ، سلامتی خود را بدون سیستم پشتیبانی ، بدون فرش قرمز آسان که همه در آنجا زندگی می کنند ، به خطر می اندازند. میکروفون را در دست دارد تا نظر شما را جویا شود.

من فکر می کنم اینها کنشگران واقعی هستند و ما فعالین عنوان را خیلی راحت به افراد ممتاز تقسیم کرده ایم. من فکر می کنم جین فوندا نمونه ای از یک فعال مشهور واقعی است. من خودم را بیشتر یک مدافع می نامم که اینجاست تا کار را برای افرادی که در زمین هستند و بستر من را ندارند ، ارتقا دهند. من فکر می کنم وظیفه من است که سیستم عامل خود را به اشتراک بگذارم. این اشتباهی است که ما مرتکب می شویم و فعالان واقعی را زیر پا می گذارد. من اکنون این عنوان را برای خودم رد می کنم ، فکر نمی کنم هیچ یک از همسالانم این عنوان را کسب کرده باشند. ما فقط نسلی از شلگرایی ها را پرورش می دهیم. من هزینه I WEIGH را پرداخت می کنم ، من مدیر عامل شرکت هستم ، اما I WEIGHT فعالیتی است برای افرادی که ما آنها را بلند می کنیم نه به خاطر من. این یک سکوی متحد است و من طرفدار آن هستم. بادی شاپ یک مارک فعال است ، آنها پول را در جایی قرار می دهند که دهانشان باشد. روند “فعالیت” کار واقعی را پشت سر گذاشته است ، چیزی که من نمی خواهم بخشی از آن باشم.

در www.thebodyshop.com/elflove و @ thebodyshop #SelfLoveUprising اطلاعات بیشتری کسب کنید

chloegracelaws

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>