جزیره عشق: تبعیض جراحی زیبایی همان نژاد پرستی نیست

[ad_1]

در اپیزود شب گذشته در جزیره عشق ، شرکت کنندگان یک بازی را انجام دادند که شامل حدس زدن علایق همه بود. این که جزیره عشق است و پس زمینه اجتناب ناپذیر این که چه کسی “نوع آن روی کاغذ” است ، چت به سرعت ترش شد. هوگو گفت که نوع او “جعلی” نیست ، و گفت او زنانی را که “از نظر شخصیتی یا ظاهری جعلی” نیستند ترجیح می دهد ، و به صراحت از زنانی که انتخاب می کنند درمان های زیبایی انجام دهند انتقاد می کند.

این مورد با واکنش خشمگین جزایر هم جزیره ای Faye و Sharon روبرو شد ، هر دو در مورد انجام عمل های زیبایی از جمله تقویت سینه و اندام ، و همچنین پرکننده لب و بوتاکس بحث کرده اند.

شارون خشمگین پاسخ داد: “این خیلی اظهار نظر غیرمنصفانه است” ، در حالی که فی اظهار داشت: “در مورد اینکه چرا دختران کار می کنند آموزش ببین.” وقتی متوجه شد هوگو عذرخواهی پس از فهمیدن جرمی که مرتکب شده بود ، به او نزدیک شد:

بیایید یک چیز را اینجا روشن کنیم. ظاهر فیزیکی زنان هنوز در یک حوزه پدرسالارانه و زن ستیز مورد قضاوت قرار می گیرد ، به ویژه هنگامی که صحبت از فضای دوستیابی دگرجنسگرایانه می شود. چهره ها ، بدن ها ، موهای ما – به نظر می رسد همه چیز برای بحث و گفتگو وجود دارد ، به خصوص در یک برنامه تلویزیونی واقعیت. آرمان های زیبایی غیر واقعی و سمی جامعه را به هم بزنید ، و جای تعجب نیست که این زنان حالت دفاعی پیدا کردند. ما به زنان می گوییم که به یک روش خاص نگاه کنند ، و آنها ظاهر آنها به اندازه کافی خوب نیست. سپس هنگامی که او آرایش می کند ، عکس های خود را ویرایش می کند یا تغییراتی می یابد ، ما قضاوت می کنیم ، او را مورد تمسخر و تحقیر قرار می دهیم.

کلاله اطراف جراحی زیبایی واقعی است و باید متوقف شود. هر زنی حق دارد بدون قضاوت ، آنچه را که می خواهد با چهره و بدن خود انجام دهد.

آیا بعد از شش سال روی هوا ، جزیره لاو از اشتباهات گذشته خود درس گرفته است؟ در اینجا آمده است که چرا این فصل باید عملکرد بهتری داشته باشد و چرا که ما به عنوان بیننده باید با مهربانی رفتار کنیم

موضوع مقایسه تبعیض جراحی با تبعیض نژادی است: مورد اول یک تصمیم شخصی است و مطمئنا جرم نفرت محسوب نمی شود. و این مورد اخیر طی قرن ها منجر به رنج ناگفته های مختلف فرهنگ ها شده است.

این به ویژه در یک نمایش تلویزیونی مشخص شده است که برای محافظت از رقبای سیاه خود بسیار کم کار کرده است. تبعیض نژادی با پرداخت هزینه زنان سیاه پوست ، در بحث های ترجیحی ، در زیر نمایش دوباره ظاهر می شود. نابینایی در برابر این بدرفتاریهای آشکار نشانگر این است که چگونه زنان سیاه پوست در اینجا نادیده گرفته می شوند ، و مقایسه شارون در مورد تبعیض آرایشی و بهداشتی وی بر اساس ایده های نژادی را به عنوان یک اقدام ناآگاهانه – و خطرناک – انجام می دهد.

این امر به ویژه با توجه به این واقعیت که در طول “نوع شما چیست؟” بسیار تکان دهنده بود. در این بازی ، دو زن سیاه پوست – راشل و یاز – از مطالعه حذف شدند. تعجب آور نیست ، واقعاً وقتی مسابقه دهندگان مرد بارها و بارها ثابت می کنند که زنان سیاه پوست از اولویت های خود حذف شده اند. از سخنان “بلوند طبیعی لگی” هوگو تا شعارهای دوست داشتنی جیک در مورد “بورهایی با چشمهای آبی” ، موضوع اولویت همچنان موضوعی سمی است که بیش از هر چیز زنان سیاه پوست را از بین برده است.

عدم تنوع در جزیره لاو برای زنان سیاه پوست ضرر ندارد. در واقع به ما لطف می کند. این چرا …

این اتفاق بارها و بارها رخ می دهد زیرا تهیه کنندگان جزیره عشق نمی توانند درک کنند که تلاش آنها برای تنوع بخشیدن به نمایش فقط به انتخاب یک یا دو عضو سیاه پوست در هر مجموعه نیست بلکه به نگرش بازیگران بستگی دارد. در انتخاب مردانی که از آرمانهای ناآگاهانه “بلوند یا سبزه” تزلزل نمی کنند ، این نمایش همچنان پیشرفت راکد و مضر برای اعضای ماده سیاه پوستان که در صف قرار دارند مضر است. آنها دائماً در موقعیت های ناراحت کننده ای قرار می گیرند که به موجب آن «نوع» به عنوان یک مکالمه بی رحمانه استفاده می شود که آنها را کنار می گذارد. کار تا جایی پیش می رود که این س evenال حتی به اندازه کافی قابل احساس یا دعوت کننده نیست که زن سیاهپوست هنگام نمایش در برنامه های تلویزیونی که برای ما مناسب نیست ، درگیر شود.

اگر جرقه ای از شخصیت نشان دهیم ، همانطور که چاگس راشل را در بدو ورود توصیف کرد ، برچسب “feisty” یا “sassy” می خوریم. این نظرات به همان اندازه مضر است که زنان سیاه پوست را به کلیشه های نژادی پرتاب می کند که به ما اجازه نمی دهد به صورت جداگانه با عمق شخصیت وجود داشته باشیم. بازیگران زن سفیدپوست می توانند آشکارا در نارضایتی خود بنشینند و بخاطر این کار خوب شناخته می شوند و از نگرش های خود مانند اعضای سابق اولیویا اتوود و مورا هیگینز شهرت خوبی کسب می کنند. این توضیح می دهد که چرا راشل و یاز – به جای اینکه به اظهارات هوگو یا شارون واکنش نشان دهند – متوجه شدند که این دو زن سفیدپوست را دلجویی می کنند. شاید آنها به گونه ای سرکوب شده واکنش نشان دادند که اگر واکنش دیگری نشان دهیم ، جبهه “زن سیاه عصبانی” را که ما را دنبال می کند ، متوقف نکنند.

یا شاید فقط باشد آسان تر. درست نیست که این زنان به دلیل انجام جراحی زیبایی با تبعیض روبرو می شوند ، اما برای دو زن سفید پوست ممتاز ، این میزان تعصبی است که آنها باید با آن روبرو شوند. هیچ زنی نمی تواند به رنگ پوست خود کمک کند ، این انتخابی نیست که باید انجام دهد. مقایسه سوگیری بوتاکس و تبعیض نژادی در بهترین حالت خنده آورانه نادان است ، در بدترین حالت آسیب رسان و خطرناک است.

یک حرکت ، یک لحظه نیست. در اینجا بهترین کتاب ها ، پادکست ها و فیلم ها برای کمک به آموزش خود در مورد نژاد و ضد نژادپرستی آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>