جشنواره فیلم کن 2021: بهترین لباس های فرش قرمز

[ad_1]

اگر بعد از یک دوره جوایز عمدتا مجازی ، یک مسابقه با تاخیر (و کوچک) Met Gala و دو هفته دیجیتال-مد با تاخیر (و بسیار کوچک) احساس کمی صافی داشته باشید ، بدون شک از شنیدن آن زرق و برق فرش قرمز هیجان زده خواهید شد است بازگشت – با مجوز از جشنواره فیلم کن.

برای همیشه شیک ترین ، جذاب ترین فرش قرمز کلاسیک سال ، پس از لغو ناامیدکننده اما قابل درک Covid سال گذشته ، رویداد دو هفته ای امسال دیروز در Croisette آغاز شد.

فرش قرمز اسکار 2021 فقط تأیید کرد که این * قطعاً * داغترین (و خشن ترین) فصل است

در حال حاضر میزبان تعدادی از نام های اصلی بودیم ، به نظر می رسد که ما تنها کسانی نیستیم که درام زیبایی فرش قرمز را از دست می دهیم زیرا برخی از مشاهیر مورد علاقه ما از روز اول به بازی A مد خود مجهز شده اند.

بدون شک یکی از چشمگیرترین نگاه ها تاکنون با مجوز از بلا حدید ، مدل ارائه شده است که با ظاهری کاملاً شیک و زیبا از مجموعه ژان پل گوتیه از مجموعه بهار / تابستان 2002 این مارک وارد شده است. لباس تهیه شده از یک لحظه شب * بسیار خوشایند ، این لباس دارای یک ستون سفید با درج های پارچه ای سیاه و سفید و تشکیل یک گردن گردن آویز است که از پشت او به سبک چشمگیر فرش جاروبرقی فرو ریخته است.

جسیکا چستین ، بازیگر زن سینما ، به او پیوست که در شب یکی از لباسهای قدیمی هالیوود را با لباس سیاه و سفید بدون لباس Dior Couture انتخاب کرد که به صورت کرست بود و به دامن پر از جلوه ای فرو می رفت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از دیگر افرادی که تاکنون در این مراسم شرکت کرده اند می توان به کندیس سوانپول اشاره کرد که لباس راحتی و تزیین اترو با تزئینات سنگین ، دام هلن میرن را که از طریق لباس زرد قناری دولچه و گابانا به تزئین فرش با رنگ فرهنا بدی پیوسته است.

برای دیدن همه اقدامات فرش قرمز تاکنون به پایین بروید و این صفحه را تحت مراقبت قرار دهید زیرا ما آن را با تمام لحظات حماسی مد در طول دو هفته به روز می کنیم …

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>