جعبه های اشتراک میان وعده: 9 جعبه اشتراک میان وعده

[ad_1]

من یک اسنکر خودم خوانده ام – چه خوش طعم و چه شیرین – من انتخاب نمی کنم ، فقط عاشق نیش زدن هستم. حتی اگر من تازه یک وعده غذایی بزرگ خورده ام ، بهترین باور داشته باشید که به سمت کمد میان وعده (همه افراد یک غذا) را می روم تا به غذای بعدی خود بپردازم.

کارهای من چیزهای ساده ای مانند ترد ، شکلات و شیرینی است ، اما من از یک سری تنقلات خوشمزه قدردانی می کنم و بنابراین دوست دارم سهام خود را تا حد ممکن متنوع نگه دارم – من هرگز نمی دانم از هر روز به روز دیگر چه اشتیاق خواهم داشت.

این جایی است که شکار من برای آن است جعبه های اشتراک میان وعده به ثمر نشست چه روشی بهتر از این که چیزهای جدید را امتحان کنید از سرمایه گذاری در خدماتی است که می تواند همه چیز را مستقیماً به دست من برساند؟

من سرویس تحویل غذا Gousto (از جمله غذاهای گیاهی جدید آنها را برای Veganuary) امتحان کردم و دوباره عاشق اوقات وعده های غذایی شدم

در طی یک سال و نیم گذشته ، بی حوصلگی به اندازه دیگران تأثیر خود را بر من گذاشته است ، بنابراین من متوجه شدم که به غذاهای جدید و بیت کوک ها روی آورده ام تا افق جوانه های چشایی ام را گسترش دهم – به اصطلاح. در حین انجام این کار ، مواردی مانند خدمات تحویل غذا (فکر کنید سرآشپز ذهن و گاستو) ، خدمات تحویل الکل برای نوشیدن نوک نوک های مختلف را امتحان کرده ام و حتی برخی از خدمات تحویل وعده های غذایی وگان را آزمایش کردم و در برخی از مجموعه های ظروف آشپزی جدید نیز سرمایه گذاری کردم. به راحتی می توان گفت که اشتهای من فقط افزایش یافته است.

در حالی که من همیشه میل به تنقلات کمتر سالم (کوکی های تکه شکلات ، من به شما نگاه می کنم) ، و قدردانی از یک جعبه غذای پر از همه چیزهای معروف من ، من گاهی اوقات برای خوردن نیش مغذی تر نیز دلسوز می شوم.

برای من مهم است که تعادل خوبی از غذاهای “سالم” و “ناسالم” داشته باشم ، هر تصوری که از آن داشته باشید ، اما گاهی اوقات تهیه یک مخلوط خوب بدون صرف ساعت ها در راهروی شیرینی فروشی در سوپرمارکت دشوار است – حتی اگر این چیزی است که من واقعاً از آن لذت می برم. آنجاست که جذابیت جعبه اشتراک میان وعده برای من جذاب است.

این بهترین ظروف آماده سازی وعده های غذایی برای بازگشت شما به مطب است ، زیرا معاملات وعده های غذایی ممکن است لعنتی لعنتی باشد

خواه من به یک چیز کوچک احتیاج داشته باشم تا روحیه خود را در یک روز خاص امتحان کنم ، یا بخواهم چیزی قبل از رفتن به ورزشگاه یا تمرین در خانه به من سوخت بدهد ، جعبه های اشتراک میان وعده راه پیش رو است.

یکی از بهترین جعبه های اشتراک میان وعده که سعی کرده ام Graze باشد. هر ماه جعبه ای پر از خوراکی دریافت می کنید که کاملاً مطابق با سلیقه و علاقه شماست – شما فقط یک حساب کاربری ایجاد می کنید و به مارک می گویید چه چیزی را دوست دارید همیشه یک میان وعده جدید برای امتحان کردن با Graze وجود دارد ، من غذاهای مختلفی را امتحان کرده ام و صادقانه همه آنها را دوست داشته ام.

جعبه اشتراک میان وعده عالی دیگر Love Free From است. بسته به نیازهای غذایی آنها جعبه های مختلفی برای انتخاب دارند – حتی در صورت عدم تحمل به هر دو ، جعبه فاقد گلوتن و لبنی نیز دارند.

من سرآشپز ذهن آگاه را امتحان کردم – بالاترین درجه بسته جعبه دستور العمل در انگلستان که دارای برنامه جدیدی با Hawksmoor است – و این کاملاً یک تغییر دهنده رژیم برای سلامتی من بوده است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

به بهترین جعبه های اشتراک میان وعده ادامه دهید و خود را با نیش خوردن های جدید پذیرا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>