جلب توجه با وان های آب گرم: بهترین ویژگی برای رزرو

[ad_1]

تعطیلات تابستانی هر روز نزدیکتر می شوند – و وای، آیا ما به یکی بیشتر از همیشه نیاز داریم؟ یک سال کامل از زمان ورود محدودیت های ویروس کرونا به معنای سال عدم اطمینان ، آشفتگی مالی ، از دست دادن و افزایش مشکلات بهداشت روانی است ، بنابراین ایده فرار به جایی جدید و هیجان انگیز است به طور جدی در حال حاضر در دستور کار ما قرار دارد. با این حال ، به نظر می رسد تعطیلات در خارج از کشور ممکن است به تعویق بیفتد (از نو) ، بنابراین این به معنای جستجوی تجربیات بدیع در اینجا در خاک خانه است.

به هر حال اقامت بسیار عالی است. نه تنها گزینه ارزان قیمت ، بلایتی قدیمی * در واقع * دارای زیباترین نقاط جهان است و تعداد زیادی سنگهای قیمتی پنهان – و تجربیات – بسیاری از ما هنوز امتحان نکرده ایم. ما قبلاً Airbnbs بی نظیری را که ارزش رزرو آن را دارد گردآوری کرده ایم ، اما اگر می خواهید احساس سالانه جشنواره خود را (منهای گروهها و حمامهای مشترک که است) دوباره از نو بسازید یا می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید ، گره زدن راهی است که باید انتخاب کنید. و چه چیزی حتی بهتر از قلقلک دادن است؟ با وان آبگرم خود صحنه را تصویر کنید – یک یورت / کلبه / غلاف روستایی اما شیک که هیچکس کیلومترها در آن اطراف نیست و هنگام تماشای منظره های کشور ، لیوان گلابی را در وان آب گرم می نوشید. DRE-AM-Y به هر حال چه کسی به میکونوس نیاز دارد؟

به گفته خودی های مد ، بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها به همان اندازه محتوای آنها شیک است

حتی برای کسانی که به تجملات 5 ستاره عادت کرده اند ، جذابیت glamping را نمی توان انکار کرد. به خصوص وقتی در سایت هایی که جمع کرده ایم فضول هستید – و بله همه آنها ، به طور معجزه آسایی * هنوز هم * در ماه های آینده در دسترس هستند (فعلاً همینطور است.) ما جذاب ترین غلاف در Shropshire جنوبی را پیدا کرده ایم تپه هایی که مانند Soho Farmhouse به پایان رسیده اند ، کلبه ای کوچک و کاملاً طراحی شده چوبی مشرف به Snowdonia و یورتی با احساس مجلل عصر جاز – هرکدام با یک وان آب داغ برای خوابیدن و نگاه کردن به ستاره ، در حالی که مقداری QT را با نیمه دیگر خود صرف می کنید یا مدت طولانی است که عقب مانده خود را جبران می کنید.

پس برای چی منتظری؟ پیشنهاد ما این است که چند کتاب خوب تهیه کنید ، چکمه های کوهنوردی (که اکنون کاملاً پوشیده است) را ببندید و گیره خود را روشن کنید – اوه و لباس شنای خود را برای تمام آن شب های وان آب گرم فراموش نکنید.

Airbnbs شیک در برایتون و هوو در حال رزرو برای سفرهای کوتاه تابستانی هستیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>