جنیفر لوپز و بن افلک اخبار دوستیابی

[ad_1]

در این هفته فقط یک داستان بر سرزمین عشق A-list حاکم است – بازی برگشت احتمالی یک خانم جنیفر لوپز (که اخیراً از نامزدش ، الکس A-Rod رودریگز جدا شده است) و یک آقای بن افلک ، (او در نبردهای عمومی با اعتیاد به الکل ، ازدواج ناموفق با جنیفر گارنر و مسواک اخیر با قرار ملاقات اینترنتی که باعث شد وی در یک ویدیوی کاملاً جذاب در TikTok توسط یک زن بسیار جوان تر که سعی در جلب نظر برنامه های دوست یابی رایا داشت ، در معرض دید قرار گیرد).

نامزدهای سابق ، که 17 سال پیش از هم جدا شدند ، به دنبال عکس هایی از این زوج که یک هفته را در مونتانا (جایی که بن خانه دارد) با هم زندگی می کردند و از طریق جت شخصی به لس آنجلس بازگشتند ، اینترنت را نابود کردند.

در اوایل دهه Noughties ، “Bennifer” (یکی از اصلی ترین شخصیت های معروف ترکیبی که باعث تولید “Brangelina” ، “TomKat” و “Kimye” شد) با نامزدی گردباد (با با حلقه نامزدی الماس صورتی 1.2 میلیون پوندی) ، محبت هایی را به نمایش می گذارد ، و به تعویق انداختن ناگهانی عروسی های آنها در سال 2003 ، فقط چند روز قبل از وقوع آن اتفاق می افتد. نویسنده سرگرمی ، نادیا کوهن ، در سال 2002 با این زوج آشنا شد و با جنیفر مصاحبه کرد. در اینجا او نگاهی به بننیفر 2002 در برابر بننیفر 2021 می اندازد – و یک حادثه حیرت انگیز را درگیر می کند که حلقه نامزدی….

زوج های قدرتمند نهایی دهه 90 که احتمالاً فراموششان کرده اید ، اما کاملاً نمادین بودند

زندگی خبرنگار شوبیز به هیچ وجه به نظر می رسد پر زرق و برق نیست.

برای شروع ، خیلی چیزهای زیادی در سرما معلق هستند. به همین دلیل ، در یك عصر یخبندان در دسامبر سال 2002 ، خودم را در حالی دیدم كه روی یك فرش قرمز در نیویورك می لرزم و امیدوارم كه نگاهی اجمالی به جدیدترین زوج قدرت هالیوود – بنیفر داشته باشم.

و اکنون به نظر می رسد خدایان عشق شوبیز صلاح دیده اند که بن ، 48 ساله ، و جنیفر 51 ساله را که در آخر هفته پس از یک هفته تعطیلات در مونتانا با یکدیگر مشاهده شده بودند ، متحد کنند ، من نمی توانم یادآوری کنم که آنها چقدر دوست داشتند راه برگشت وقتی همه چیز شروع شد – و تعجب می کنید که آیا آنها این بار دوام می آورند؟

برای این دیدار حیرت انگیز همه ما را به این شک سوق داده است که آنها در تمام مدت مخفیانه یکدیگر را پرستش کرده اند.

و بیایید در اینجا صادق باشیم ، واضح است که هیچ یک از آنها نمی توانند مدت طولانی تنها بمانند (آنها از زمان جدا شدن در سال 2004 به سختی مجرد بوده اند)
در همین حال ، افراد داخلی هالیوود مشغول گمانه زنی هستند که هر دو “عاشق عشق” ، “معتاد به شور” هستند و “نیاز مستمر به پرستش” دارند.

اما در سال 2002 ، این زوج به تازگی نامزدی خود را اعلام کردند و قرار بود در اولین نمایش آخرین فیلم J-Lo خدمتکار در منهتن.

لیست کننده ها به ندرت چیزی بیش از موج و اظهارنظر ملایم در مورد دوست داشتن کارشان به ما اعطا می کنند ، اما J-Lo در آن شب با حالتی کاملاً گیج کننده به نظر می رسید.
با یک لباس مجلسی صورتی کم رنگ که به سمت قلم مطبوعات در حال سر خوردن بود ، مانند شکلک صورتک لبخند لبخند می زد.

اما بن ، فقط چند هفته پس از طرح این سوال که تمایلی برای گفتگوهای کوچک نداشت ، نامزدش را به گونه ای خیز زد و به داخل تئاتر زیگفلد راه یافت و او را به تنهایی لامپ های جلوی زمین را آزاد کرد.
به عنوان خبرنگار مجله مشهور آمریکا هفتگی InTouch، فشار بر من بود تا با J-Lo گپ بزنم.

و بنابراین ، وقتی خواننده به اندازه کافی نزدیک شد ، من بالای ریه هایم جیغ زدم: “تبریک می گویم! آیا می توانم انگشتر را ببینم؟ “

با کمال حیرت من او متوقف شد ، دست چپ خود را دراز کرد و تقریباً مرا با یک بارقه و انگشتر انگشتر الماس صورتی براق تابش 6.10 قیراطی هری وینستون کور کرد ، که بن را 1.2 میلیون پوند پس داد.
“وای” ، مثل لون استارترک نفس نفس می زدم. “سنگین است؟”

او به جای اینکه چشمش را به س morال رک و صریح من بچرخاند ، خندید: “می خواهی امتحانش کنی؟”

هنگام تحویل دادن چیزی در مورد کاتولیک بودن پاپ ها از ذهن من عبور کرد. من هرگز چیزی به این زیبایی یا ارزش را در دست نداشته ام.

بسیار بزرگ بود – تقریباً به اندازه یک تاس – با دو سنگ جانبی الماس سفید ذوزنقه ای که روی پلاتین و طلای صورتی 18 عیار نصب شده بودند. من سریع آن را روی انگشتم گرفتم ، اما قبل از اینکه فرصتی برای خیال پردازی درمورد یک روز ازدواج با یک ستاره سینما (یا اجرای یک مسابقه برای آن) پیدا کنم ، اسپارکر دیدنی مودبانه اما محکم به صاحب قانونی خود ربود.

اینها خیره کننده ترین حلقه های نامزدی افراد مشهور هستند (از جمله زمرد بزرگ جدید داکوتا جانسون)

افسوس ، این زوج مشهور هرگز نتوانستند از راهرو عبور کنند و فقط چهار روز قبل از عروسی شان در ژانویه 2004 عاشقانه محکوم شدند. در آن زمان شایعاتی مبنی بر اینکه این جدایی به خاطر زن شدن ، نوشیدن و قمار کردن بن به وجود آمده بود ، پیچید.

یک چیزهایی که در مورد J-Lo می دانیم این است که او دختری نیست که در هنگام خواب پرستاری از قلب شکسته بستنی را با لباس خواب بخورد.

برعکس ، او از یک رابطه به رابطه دیگر با سرعت چرخش سر برمی گردد.

او و بن تنها چند ماه پس از قطعی شدن طلاق خود از کریس جاد درگیر شدند. او قبلاً با اوجانی نوا ازدواج کرده بود و با شان ‘پف بابا’ حالا ‘P Diddy’ Combs قرار گذاشته بود.

تنها پنج ماه پس از ترک بن او داغ بار دیگر آن را در راهرو قرار داد و با دوست ، بازیگر و خواننده طولانی مدت خود ، مارک آنتونی ازدواج کرد. آنها در سال 2008 دوقلو مکس و اسمه داشتند ، اما او به سرعت در سال 2011 جایگزین مارک با رقصنده Casper Smart شد.

در همین حال بن در سال 2005 با جنیفر گارنر ازدواج کرد و آنها سه فرزند با هم دارند.

آقای و خانم افلك پس از اعتراف بن به نبرد با مشروبات الكلی ، آنرا ترك كردند و با پرستار بچه خود كریستین اوزونیان كلاهبرداری كردند و پس از آن با تهیه كننده لیندسی شوكاس ، مدل پلی بوی Shauna Sexton و اخیراً آنا د آرماس پرواز كردند.

آنچه افراد مشهور واقعاً در مورد همسران سابق خود می گویند …

و البته ، دیدار مجدد شوک این هفته تنها چند هفته پس از آن صورت گرفت که J-Lo نامزدی خود را با الکس رودریگز 45 ساله قطع کرد ، تقریباً در همان زمان بن در Tik Tok به دلیل حضور در برنامه دوست یابی مشهور رایا توسط دختری که قصد داشت وو

با این حال ، در ماه آوریل ، بن در مورد J-Lo در یک پروفایل برای او عجله کرد به سبک مجله: “چرا به نظر می رسد مانند سال 2003 است و به نظر می رسد در بهترین حالت 40 ساله هستم؟

“او واقعی است. من برای او احترام زیادی قائلم. “

در سال 2016 جنیفر در مورد عشق از دست رفته خود نیز تأمل کرد ، و گفت: “من فکر می کنم زمان متفاوت چیزهای مختلف است ، چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد ، اما عشق واقعی وجود دارد.”

و در کتاب 2014 او عشق حقیقی، وی اعتراف كرد كه همیشه در جستجوی تطبیق كامل خود است: «هر رابطه ای شدت پرشوری داشت كه من هر وقت آن را برای همیشه خوشحال می كردم اشتباه می گرفتم.
“من فکر کردم که داستان افسانه ای کودکی من در حال زنده شدن است.

“من هنوز ناامیدانه می خواستم” یکی “را پیدا کنم که همیشه با پایان یافتن آنها ناامید شدم.

“من همیشه سعی کردم دوست دختر کامل ، همسر کامل باشم ، پس چرا اوضاع در حال انجام نبود؟”

شاید این بار همه چیز برای عاشقان ستاره دار ما متفاوت باشد. جن هنوز به دنبال یکی است و بن نیز به لطف چندین بار در دوره توانبخشی هوشیار است ، بنابراین شاید بالاخره این زمان خوشبختی آنها است.

از این گذشته ، در هالیوود اتفاقات عجیبی رخ داده است. بنابراین کدام عشق بزرگ را می توان امیدوار بود که در آینده دوباره دوباره متحد شود؟

لطفاً ما از خدایان عشق شوبیز دعا می کنیم ، بگذارید براد و جن باشند! (هر دو در حال حاضر مجرد هستند ، فقط می گویند).

آه خدای من! برد پیت و جنیفر آنیستون پس از طلاق برای اولین بار در صفحه نمایش به هم پیوستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>