جنیفر لوپز و بن افلک: روانشناسی چرا ما به گذشته خود برمی گردیم

[ad_1]

مگر اینکه این هفته گذشته از چرخه خبر خارج شده باشید (صادقانه بگویم ، ما شما را سرزنش نمی کنیم) ، پس احتمالاً از بزرگترین خبر مشهور آن لحظه آگاه هستید: جنیفر لوپز و بن افلک دوباره با هم هستند.

این زوج در اوایل سال 2000 با هم نامزد و نامزد شدند و زوجی بودند که مسئول روند ادغام نام یک زن و شوهر مشهور بودند – بنی فر راه می رفت تا برانژلینا بتواند نامزد شود. اما آنها نامزدی خود را در سال 2004 پس از دو سال زندگی مشترک قطع کردند.

زوج های قدرتمند نهایی دهه 90 که احتمالاً فراموششان کرده اید ، اما کاملاً نمادین بودند

اکنون ، نزدیک به دو دهه بعد ، آنها پس از جدایی JLo با شعله سابق ، A-Rod (الکس رودریگز) ، در حال تعطیلات با یکدیگر در مالیبو هستند. اما آنها در احیای مجدد شعله با سابق تنها نیستند.

طبق مطالعه ای که از match.com در سال 2016 انجام شد ، 54 درصد از بریتانیایی هایی که از هم جدا شده اند ، در طی 5 سال به همراه سابق خود بازگشتند. یک مطالعه جداگانه از سال 2013 در ایالات متحده ، آمار مشابهی را نشان داد ، 50٪ از افراد در نظرسنجی ادعا کردند که پس از جدایی دوباره با یک سابق زندگی کرده اند.

مطالعات بیشتر در ژورنال منتشر شده است علوم روانشناسی اجتماعی و شخصیت، دريافت كه مشهورترين دلايل براي برقراري مجدد رابطه شامل خوشبيني (اميد به تغيير همسر آنها) ، سرمايه گذاري عاطفي در رابطه ، وظايف خانوادگي و ترس از عدم قطعيت است.

کریستی تیلور ، عضو دایرکتوری مشاور و روان درمانگر ، به GLAMOR گفت: “بسیاری از ما برای شعله ای قدیمی کاج می کشیم ، رابطه ای که به هر دلیلی از بین نرفت.” “ما این توانایی را داریم که با عینک های رنگی گل رز و نگاهی نوستالژیک به رابطه به عقب برگردیم ، چیزهای اشتباه را فراموش کنیم ، دردی را که در آن زمان متحمل شدیم. غالباً جذابیت شعله های قدیمی در خیالی نهفته است که مبتنی بر واقعیت نیست. “

آیا کوید پایان رابطه گاه به گاه را مشخص کرده است؟ عاشقانه های سریع در حال افزایش است و دلیل آن چیست

Kirsty اضافه می کند که دلتنگی برای یک رابطه گذشته احتمالاً زمانی اتفاق می افتد که رابطه فعلی شما از یک وصله خشن عبور کند یا “وقتی زندگی کمی بیات می شود”.

“نکته مهمی که باید در این شرایط به آن فکر کنید این است که چه مقدار از حافظه شما بر اساس واقعیت رابطه و فرد به همان شکلی است که آن زمان آنها را می شناختید و چقدر مبتنی بر هر گونه ناراحتی است که اکنون تجربه می کنید و احساس می کنید تقریباً با بازگشت به شعله قدیمی رفع شود ، “کریستی ادامه می دهد. “این” دوچرخه سواری رابطه “که ممکن است متوجه شویم غالباً مسائل موجود در ما را برطرف نمی کند.”

برای کسانی که می خواهند رابطه جدیدی را با شخصی که ممکن است قبلاً قرار داشته باشید دنبال کنند ، Kirsty توصیه می کند هر گونه مشکل از گذشته را کنار بگذارید و رابطه خود را از طریق این لنزهای نوستالژیک مشاهده نکنید.

“اولا ، ارزیابی کنید که چه مدت از شما در کنار هم بودن گذشته است. از خود بپرسید که آیا در مکان خوبی احساس می کنید و آیا واقعاً از رابطه گذشته خود بهبود یافته اید؟ بررسی کنید که این میل به برقراری مجدد روابط شما به دلیل چیزی مانند دیدن آنها با یک شریک جدید یا جدایی اخیر خود ایجاد نشده است. قبل از اینکه به بازگشت به یک رابطه قدیمی فکر کنید ، مهم است که در یک فضای مثبت قرار داشته باشید. ”

هنگام بررسی مجدد یک رابطه قدیمی ، ارتباط کلیدی است. دلایل قطع رابطه باید مورد توجه و بحث قرار گیرد زیرا آنها به زودی دوباره ظاهر می شوند.

طولانی ترین روابط افراد مشهور (برای بازگرداندن ایمان به عشق …)

كرستی می گوید: “صحبت درمورد آنچه كه به طور آشكار اشتباه رخ داده است ، و همچنین آنچه در مورد همدیگر دوست داشتید ، باعث می شود كه وقت ، فضا و تأمل برای هر دوی شما فراهم شود.”

“همچنین به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا شخص مقابل تمایل دارد که ابتدا مسائلی را که منجر به از هم گسیختگی شده است ، تصدیق کند یا خیر ، و به شما طرحی می دهد تا هنگام شروع یک سفر جدید با هم ، در مورد آن موارد صحبت کنید. اگر همسر سابق شما تمایلی به شرکت در این مکالمه ندارد ، یا فقط می خواهد تازه شروع کند ، خطر این است که آنها قادر به دیدن مسائل نباشند و ممکن است بعداً دوباره در خط ظاهر شوند. “

این واقعیت که JLo و Ben نزدیک به 20 سال پس از قطع رابطه دوباره رابطه خود را برقرار کرده اند ، در واقع به نفع آنها خواهد بود ، زیرا پس از جدایی زمان کافی برای گذراندن زمان لازم است تا هر دو طرف بتوانند بهبود یابند و به یک معنا پیش روند.

كرستی توضیح می دهد: “محدودیت زمانی مشخصی وجود ندارد ، اما بسیار راحت بودن در تنهایی و احساس وابستگی به شخص دیگر ، محل شروع خوبی نیست.” “همچنین ارزش بررسی احساس شما در مورد همسر سابق خود را دارد. اگر هنوز خشم یا غم یا درد شدید وجود دارد ، احتمالاً خیلی زود است که دوباره با آنها درگیر شوید.

“اطمینان حاصل کنید که پایه های مستحکم خود را دارید قبل از اینکه بخواهید با همسر سابق خود برگردید. شما باید بدانید که می توانید با آنها خوشحال باشید و بدون آنها به همان اندازه خوشحال باشید. این به شما این امکان را می دهد که منطقی تر فکر کنید و اگر می توانید متوجه شوید چیزهایی تغییر نکرده اند و احساس ناراحتی می کنید ، راحتتر می توانید خود را گره بزنید. “

قبل از اینکه به DM های سابق خود بروید ، همچنین لازم است سلامت روان خود را بررسی کنید زیرا Kirsty می گوید دوباره با یک شعله قدیمی می تواند “شما را مستعد اضطراب و افسردگی کند”. الگوهای از هم گسیختگی و دور هم جمع شدن همچنین می تواند منجر به استرس روانی ، سطح استرس بالاتر و “دوره های افزایش ناراحتی” شود.

امی شومر “هر 7 تا 10 روز” رابطه جنسی برقرار می کند – بنابراین یک درمانگر رابطه جنسی چه چیزی را در یک رابطه طولانی مدت “طبیعی” می داند؟

“اگر شما در ابتدا از هم جدا شده اید زیرا همسرتان شما را فریب داده است ، این می تواند تأثیر زیادی در اعتماد در روابط شما داشته باشد. شما باید بدانید که این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد ، و همچنین باید بتوانید این را در درون خود داشته باشید و بگذارید در گذشته باقی بماند. گرچه ممکن است گاه به گاه وقتی آن را به یاد می آورید درد ایجاد کنید ، اگر آن را مطرح کنید یا دوباره به یک محرک اصلی در روابط شما تبدیل شود ، این رابطه از عدم اعتماد دوام نخواهد آورد. “

“اگر واقعاً می خواهید این بار ماندگار شود ، با احتیاط ادامه دهید. خیلی سبک قدم بزنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از این که فکر کنید خیلی فکر کرده اید و دوباره با کسی دور هم جمع شده اید. “

او می گوید که برای شروع دوستیابی را معمولاً در نظر بگیرید و ارزیابی کنید که آیا احساس درستی دارد یا نه.

كرستی می افزاید: “به غرایز درونی خود گوش فرا دهید و انتخاب های خود را جدی بگیرید.” “شما می توانید شعله را دوباره امتحان کنید ، اما توجه داشته باشید که نور ممکن است برای همیشه خاموش شده باشد. اگر هر دو در یک صفحه هستید و می خواهید این بار در این رابطه موفقیت ایجاد کنید ، ارتباط برقرار کنید ، ارتباط برقرار کنید ، ارتباط برقرار کنید. کلید همه روابط موفق توانایی گفتگو است. “

خوب ، اگر JLo و بن قادر به انجام این کار هستند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>