جوایز تلویزیونی BAFTA 2021: بهترین نگاه از فرش قرمز

[ad_1]

به طور کلی ، جوایز تلویزیونی BAFTA معمولاً برگزار نمی شوند مانند بزرگ معامله به عنوان همتای صفحه نمایش بزرگ آنها ، جوایز فیلم BAFTA ، که در 11 آوریل سال جاری برگزار شد. اما ما فکر می کنیم وقتی می گوییم تلویزیون خوب همان چیزی است که ما را در یک سال گذشته با قفل های پی در پی روبرو کرده ، به نمایندگی از ملت – نه جهان – صحبت می کنیم. و با چنین نمایش های تلویزیونی خارق العاده ای که اخیراً صفحه های ما را جلب می کنند – از ممکن است شما را نابود کنم به مردم عادی و آموزش جنسی – مراسم امشب تلویزیون BAFTA قرار است به عنوان یکی از بزرگترین شبهای جوایز فصل 2021 برگزار شود.

شروع البته با فرش قرمز – که امشب توسط ملکه های تلویزیون اداره می شود. کشتن حوا ستاره جودی کمر با شلوارهای کمر بلند و سرمه ای و بلوز سرمه ای متناسب با فرهای گشاد و آرایش هلویی باورنکردنی به نظر می رسید. این بازیگر 28 ساله یک روز قبل از فیلمبرداری از آغاز فصل چهارم نمایش پرطرفدار بی بی سی در این مراسم حضور داشت و گفت: “نگران نباشید ، من تاکسی خود را از قبل سفارش داده ام ، قصد ندارم خمار باشم. ” آیا او می تواند در حال حاضر BFF ما باشد؟

مهمترین جلوه های موجود در فرش قرمز بریتانیا ، از جمله کانال دوا لیپا ، Amy Winehouse (!!!)

بعد بود ممکن است شما را نابود کنم میخائلا کوئل ، خالق و ستاره – که چندین جایزه از جمله بازیگر نقش اول زن را دریافت کرده است – یک لباس سیاه جارو با آستین قرمز و یک گردن بلند شکاف دار پوشیده است.

اما یکی از موارد مورد علاقه ما باید پرهای برجسته یک شانه AJ Odudu بود که با قرمز روشن تابستانی رشد کرده است. آیا می توانیم آن را برای لباس روز آزادی 21 ژوئن خود بدزدیم ، ای جی؟

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید – اینها همه ظاهر * حماسی * فرش قرمز اسکار 2021 است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>