جوایز تلویزیونی BAFTA 2021: لیست نامزدها و برندگان به طور کامل

[ad_1]

جوایز تلویزیونی BAFTA یکشنبه شب با یک مراسم دوستانه Covid برگزار شد که بیشتر نامزدها با بزرگنمایی هماهنگ می شدند ، درست مانند آنچه که در طول فصل جوایز امسال دیده ایم.

با این حال ، از این رو میهمانانی از جمله میکائلا کوئل ، جودی کامر ، پل مسکال ، گراهام نورتون و بیلی پایپر در آن حضور داشتند و هنگام جمع شدن برای برپایی بهترین های تلویزیون بریتانیا در سال گذشته ، برخی از چهره های جدی فرش قرمز را ارائه دادند.

این یک شب عظیم بود برای میکائلا ، که سرانجام با یک جایزه فقط دو جایزه به خاطر نمایشنامه رضایت بی بی سی ، جایزه ای را که شایسته او بود دریافت کرد ، ممکن است شما را نابود کنم. بازیگر / نویسنده با بهترین مینی سریال برای نمایش و همچنین بازیگر نقش اول زن برای بازی در نقش شخصیت اصلی ، عربلا به خانه رفت.

به همین ترتیب ، Aimee Lou Wood اولین برد خود را در BAFTA برای نقش خارق العاده خود در Netflix جشن گرفت آموزش جنسی. در اینجا همه بقیه برندگان از شب هستند …

از Michaela Coel گرفته تا Jodie Comer خیره کننده ترین نگاه ها از فرش قرمز تلویزیون BAFTA بود

عملکرد سرگرمی

  • برنده: ROMESH RANGANATHAN The Ranganation – Zeppotron / BBC Two
  • ADAM HILLS The Last Leg – Open Mike Productions / Channel 4
  • BRADLEY WALSH Beat Chasers – Potato / ITV
  • CLAUDIA WINKLEMAN دقیقاً بیا برقصیم – استودیو BBC / BBC One
  • دیوید میچل آیا به شما دروغ می گویم؟ در کریسمس – Zeppotron / BBC One
  • GRAHAM NORTON نمایش گراهام نورتون – بنابراین تلویزیون / بی بی سی وان

کمدی نوشتاری

  • برنده: داخل شماره. 9 آدام تندی ، استیو پمبرتون ، ریس شیرزمیت ، مت لیپسی ، گیلم مورالس – استودیو BBC / BBC Two
  • تیم تولید GHOSTS – Monumental Television / BBC One
  • تیم سازنده MAN LIKE MOBEEN – Tiger Aspect Productions / BBC Three
  • این کشور دیزی می کوپر ، چارلی کوپر ، تام جورج ، سیمون میهو-آرچر – استودیوهای بی بی سی / بی بی سی سه

پشتیبانی از بازیگر

  • برنده: RAKIE AYOLA آنتونی – LA Productions / BBC One
  • LEILA FARZAD من از سوزی متنفرم – گرگ بد / آسمان آتلانتیک
  • HELENA BONHAM CARTER The Crown – تصاویر Left Bank ، تلویزیون Sony Pictures / Netflix
  • SOPHIE OKONEDO Criminal: UK – Idiotlamp Productions / Netflix
  • WERUCHE OPIA ممکن است شما را نابود کنم – هنرمندان مختلف ، FALKNA / BBC One

برنامه سرگرمی

  • WINNER – تیم تولید LIFE & RHYMES – CPL Productions ، Licklemor Productions / Sky Arts
  • ANT & DEC’S SATURDAY NIGHT TAKEAWAY پیت اوگدن ، تیم دین ، ​​بن استون ، دوران آزولوس ، کری شاو ، کریس پاور – استودیوهای ITV ، تلویزیون میتر / ITV
  • گروه تولیدی کاملاً رقصنده بیایید – BBC Studios / BBC One
  • آواز خواننده دانیل نتلتون ، درک مک لین ، کلر هورتون ، مارک باست ، سیمون استافورت – Bandicoot Scotland / ITV

امکانات

  • WINNER – FAMILY LONG LOST: متولد شده بدون ردیابی سالی بنتون ، روزی شلنبرگ ، آلیس گودیر ، پدی لیناس – دیوار به دیوار رسانه / ITV
  • تیم تولید BIG EATS BIG ZUU’S – بومرنگ / دیو
  • MORTIMER AND WHITEHOUSE: GISH FISHING Bob Mortimer، Paul Whitehouse، Lisa Clark، Rob Gill، Stephanie Fyfe، Doug Bryson – Owl Power / BBC Two
  • تیم تولیدی فروشگاه تعمیرات – ریکوش / بی بی سی وان

بازیگر نقش کمکی

  • WINNER – MALACHI KIRBY Axe کوچک – استودیوهای توربین ، پارک لاماس / BBC One
  • KUNAL NAYYAR Criminal: UK – Idiotlamp Productions / Netflix
  • مسابقه مایکل شین – تصاویر سمت چپ / ITV
  • MICHEAL WARD Axe کوچک – استودیوهای توربین ، پارک لاماس / بی بی سی وان
  • RUPERT EVERETT بزرگسالان مواد – پنجاه تولیدات Fathoms / کانال 4
  • TOBIAS MENZIES The Crown – تصاویر سمت چپ ، تلویزیون Sony Pictures / Netflix

DAYTIME

  • WINNER – تیم تولید GIVEAWAY GREAT HOUSE – Chwarel / کانال 4
  • حرکت جیمی MCGOVERN در تیم تولید – LA Productions / BBC One
  • تیم تولیدی RICHARD OSMAN’s HOUSE OF GAMES – قابل توجه تلویزیون / بی بی سی دو
  • CHAYE مایکل کلپی ، مارتین اسکات ، هلن تومبریج – سیب زمینی / ITV

عملکرد مردان در یک برنامه کمدی

  • برنده – چارلی کوپر این کشور – استودیوهای بی بی سی / بی بی سی سه
  • GUZ KHAN Man Like Mobeen – Tiger Aspect Productions / BBC Three
  • JOSEPH GILGUN Brassic -Calamity Films / Sky One
  • NCUTI GATWA آموزش جنسی – یازده فیلم / نتفلیکس
  • شام جمعه شب PAUL RITTER – Popper Pictures ، Big Talk Productions / کانال 4
  • REECE SHARARSMITH داخل شماره 9 – BBC Studios / BBC Two

واقعیت تخصصی

  • برنده – برش جراح جیمز نیوتن ، جیمز ون در استخر ، اندرو کوهن – استودیو BBC / نتفلیکس
  • نابودی: واقعیت ها سرنا دیویس ، هلن توماس ، استیون مور ، شارلوت لاتانه – استودیو BBC / BBC One
  • PUTIN: یک داستان جاسوسی روسی جیمز روگان ، نیک گرین ، پل میچل ، آدام فینچ – Rogan Productions / کانال 4
  • THE RISE OF MURDOCH DYASTASTY دیوید گلاور ، کیت هال ، جیمی رابرتز ، اوون فیلیپس ، جاستین بادجر ، سام سانتانا – 72 فیلم / بی بی سی دو

عملکرد زن در یک برنامه کمدی

  • WINNER – AIMEE LOU WOOD آموزش جنسی – یازده فیلم / نتفلیکس
  • پرورش دهندگان DAISY HAGGARD – Avalon ، FX Productions / Sky One
  • دیزی ممکن است در این کشور همکاری کند – استودیوهای بی بی سی / بی بی سی سه
  • EMMA MACKEY آموزش جنسی – یازده فیلم / نتفلیکس
  • GBEMISOLA IKUMELO Famalam – BBC Studios / BBC Three
  • MAE MARTIN احساس خوبی داشته باشید – داستان عینی ، گروه رسانه ای عینی اسکاتلند / کانال 4

واقعیت و واقعیت ساخته شده

  • WINNER – مدرسه ای که سعی در پایان دادن به تیم تولید نژادپرستی داشت – محتوای مناسب / کانال 4
  • مسترچف: حرفه ای ها دیوید امبلر ، کیتی اتوود ، ژنویو ولش ، آنتونی کرمپتون – Shine TV / BBC One
  • RACE ACROSS THE WORLD Team Production – Studio Lambert / BBC Two
  • WRITE تیم تولید را خاموش می کند – Shine TV / Channel 4

MINI-SERIES

[list type=”unordered”]
[item] برنده – من ممکن است تیم تولیدی شما را نابود کنم – هنرمندان مختلف ، FALKNA / BBC One [/item]
[item] مواد بزرگسالان لوسی کرکوود ، داون شادفورت ، سارا هامیل ، پاتریک اسپنس – Fifty Fathoms Productions / کانال 4 [/item]
[item]افراد عادی لنی آبراهامسون ، سالی رونی ، اد گینی ، اندرو لوو ، اما نورتون ، کاترین مگی – Element Pictures / BBC Three [/item]
[item] مختصر استیو مک کوئین ، تریسی اسکافیلد ، دیوید تانر ، مایکل الیوت ، آنیتا اوورلند – استودیو توربین ، پارک لاماس / بی بی سی وان [/item]

صابون و ادامه دراما

  • WINNER – CASUALTY سیمون هارپر ، Loretta Preece ، سارا بینسون ، جنی تامپسون – استودیو BBC / BBC One
  • تیم تولید CORONATION STREET – ITV Studios / ITV
  • EASTENDERS جان سن ، کیت اوتس ، شارون باتن ، لیزا ملودی – BBC Studios / BBC One
  • HOLLYOAKS برایان کرکوود ، هانا ساودن ، جوزی دی ، گری سیول ، کولت چارد – Lime Pictures / کانال 4
  • WINNER – BRITAIN’S GOT TALENT تنوع انجام یک روال معمول با الهام از وقایع سال 2020 – تیمز ، Syco / ITV
  • BRIDGERTON Penelope به عنوان Lady Whistledown آشکار شد – Netflix Originals ، Shondaland / Netflix
  • EASTENDERS Grey شانتل را می کشد – BBC Studios / BBC One
  • واکنشهای GOGGLEBOX به کنفرانس مطبوعاتی بوریس جانسون – استودیو لمبرت / کانال 4
  • کوک نیگلا ، خوردن ، تکرار Mee-cro-wah-vay – محصولات بی نظیر استودیوی BBC / BBC Two
  • Luke Skywalker از MANDALORIAN می رسد – لوکاس فیلم / دیزنی +

برنامه سرگرمی کمدی

  • WINNER – THE BIG NARSTIE SHOW Obi Kevin Akudike، Nathan Brown، Rina Dayalji، Ben Wicks، Toby Baker – Expectation، Dice Productions Entertainment / کانال 4
  • پاک کردن ضد چارلی بروکر چارلی بروکر ، آنابل جونز ، علی مارلو – Broke & Bones ، Endemol Shine Group / BBC Two
  • ROB & ROMESH VS Jack Shillaker، David Taylor، Murray Boland، Danielle Lux، Bill Righton – CPL Productions / Sky One
  • تیم تولید THE RANGANATION – Zeppotron / BBC Two

درام واحد

  • برنده – نشستن در تیم تولید LIMBO – تصاویر Left Bank / BBC One
  • آنتونی جیمی مک گاورن ، کالین مک کون ، دونا مولوی ، تری مک دونا – LA Productions / BBC One
  • BBW (روی لبه) بن بیکرتون ، فیلیپ ترثوآن ، لیزا والترز ، ویلیام استفان اسمیت ، یولاندا رحمت – تلویزیون BlackLight / کانال 4
  • کودکان WINDERMERE النور گرین ، لین کلاین ، تیم روستوک ، سیمون بلوک ، مایکل ساموئلز ، آلیسون استرلینگ – دیوار به دیوار رسانه ، برادران وارنر ITVP آلمان / بی بی سی دو

سریال درام

  • WINNER – SAVE ME TOO سیمون هیت ، جسیکا سایکس ، لنی جیمز ، لیزی راسبریدگر ، کوکی گیدروایک ، جیم لوچ – محصولات جهانی / Sky Atlantic
  • GANGS OF LONDON Gareth Evans، Matt Flannery، Thomas Benski، Jane Featherstone، Lucas Ochoa، Hugh Warren – Pulse Films، SISTER / Sky Atlantic
  • من از سوزی متنفرم لوسی مقدمه ، بیلی پایپر ، آندره دوزبری ، جولی گاردنر ، جورجی بنکس-دیویس ، آنتونی نیلسون – گرگ بد / آسمان آتلانتیک
  • CROWN پیتر مورگان ، سوزان مکی ، مایکل کیسی ، اوونا اوبرن ، اندی استببینگ ، مارتین هریسون – تصاویر بانک چپ در ارتباط با تلویزیون سونی پیکچر / نتفلیکس

بازیگر نقش اول

  • برنده – PAUL MESCAL مردم عادی – Element Pictures / BBC Three
  • JOHN BOYEGA Small Axe – استودیوهای توربین ، پارک لاماس / بی بی سی وان
  • JOSH O’CONNOR The Crown – تصاویر سمت چپ ، تلویزیون تصاویر Sony / Netflix
  • PAAPA ESSIEDU من ممکن است شما را نابود کنم – هنرمندان مختلف ، FALKNA / BBC One
  • SHAUN PARKES Small Axe – استودیوهای توربین ، پارک لاماس / بی بی سی وان
  • WALEED ZUAITER Baghdad Central – فیلمهای اوستون / کانال 4

بازیگر نقش اول

  • WINNER – MICHAELA COEL I May Your Destroy – هنرمندان مختلف ، FALKNA / BBC One
  • BILLIE PIPER من از سوزی متنفرم – گرگ بد / آسمان آتلانتیک
  • دیزی ادگار-جونز مردم عادی – Element Pictures / BBC Three
  • HAYLEY SQUIRES مواد بزرگسالان – Fifty Fathoms Productions / کانال 4
  • JODIE COMER Killing Eve – Sid Gentle Films / BBC One
  • LETITIA WRIGHT Axe کوچک – استودیوهای توربین ، پارک لاماس / بی بی سی وان

برنامه فرم کوتاه

  • برنده – آنها اولین خورشید را دیدند Stefan Hunt، Jess Lowe، Adam Gee – فیلم تازه ، خانه Red Media Media / Red Bull TV
  • CRIPTALES Mat Fraser، Amit Sharma، Ewan Marshall، Jenny Sealey، Debbie Christie – BBC Studios / BBC Four
  • معلولان بدون شکست: ممنوعیت های راک با ناتوانی های یادگیری – DELTA 7 Rosie Baldwin، Holly Stimson، Dan Knight – Vice / Noisey
  • قسمت اصلی Rosie Westhoff، Jen Wakefield، Sara Huxley، Tom Payne، Jody Smith – Studio71 UK / BBC iPlayer

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>