جوایز منتخب منتقدان 2021: بهترین نگاه از فرش قرمز مجازی

[ad_1]

برای بسیاری از ما ، ایده لباس پوشیدن تا نه سالگی اکنون کاملاً بیگانه به نظر می رسد. بعد از یک سال کار در خانه و سرمایه گذاری صرفاً در لباس های راحتی ، تقریباً فراموش کرده ایم که پوشیدن لباس مورد علاقه خود و جلب توجه برای یک شب بیرون رفتن چگونه است.

اما دقیقاً به همین دلیل است که امسال بیش از هر زمان دیگری ، در حال جستجوی فرار در قالب فصل جوایز هستیم. مطمئناً ، فرش قرمز سنتی ممکن است امسال غیرممکن باشد ، اما این امر مانع ایجاد لیست های لحظه ای مد مجازی در فهرست A نشده است. مشاهیر نامزد امسال از اتاق نشیمن گرفته تا سوئیت هتل ، ما را با لباس های خیره کننده لباس مجلسی خود تحریک کرده و به برخی از مدل های جدی مد لباس خدمت کرده و قدرت تقویت لباس را برای ما یادآوری می کنند.

حماسی ترین لحظات مد و بهترین لباس ستارگان از فرش قرمز (مجازی!) گلدن گلوب

درست مانند هفته گذشته در فرش قرمز گلدن گلوب ، ستارگان نامزد شده ای مانند آماندا سیفرید و اما کورین در لباس های طراح خود باورنکردنی به نظر می رسیدند ، آماندا میو میو و اما را با لباس زیبایی از الزا اسکیاپارلی ، طراح ایتالیایی انتخاب کرد.

اگرچه ممکن است بسیار متفاوت از سال گذشته باشد ، اما در اینجا لحظات مد مورد علاقه ما را از Critics ‘Choice Awards 2021 ارائه می دهیم …

منتقدان انتخاب 2021 بهترین لباس

اما کورین که اسکیاپارلی را پوشیده است

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

منتقدان انتخاب 2021 بهترین لباس

آماندا سیفرید با پوشیدن میو میو

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>