جوایز منتخب منتقدان 2021: سخنرانی پذیرش آلن کیم ، برترین چیزهای موجود است

[ad_1]

آلن کیم در مراسم جوایز منتخب منتقدان امسال قلب ما را دزدید ، واکنشی که احتمالاً واضح ترین واکنش برنده ای است که تاکنون دیده ایم.

کودک هشت ساله تهدید کننده وقتی در مراسم مجازی برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد شد ، ستاره غرق احساسات شد. آلن که با لباس تیز به نظر دوست داشتنی می رسید ، با پذیرفتن جایزه خود برای بازی در فیلم کره ای ، که امسال برنده گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی زبان شد ، در حالی که زوم را دوست داشتنی بود ، اشک ریخت.

وی قبل از پاره شدن هنگام ذکر برخی از اسامی گفت: “متشکرم ، متشکرم. اول از همه ، من می خواهم از منتقدانی که رأی دادند و خانواده ام تشکر کنم.” وی در حالی که برای بیرون کشیدن سخنانش تلاش می کرد افزود: “وای خوب ، متاسفم”. تمام لحظه قلب شما را ذوب می کند.

فقط تماشا کن

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این بازیگر کودک در نقش دیوید یی ، پسر کوچک در یک خانواده کره ای-آمریکایی بازی می کند که زندگی خود را در یک زمین کشاورزی دور افتاده در آرکانزاس ریشه می زند تا به دنبال رویای آمریکایی باشد. در آنجا ، دیوید زیر نظر خواهرش آن (با بازی در نقش نوئل چو) تحت مراقبت است ، زیرا پدر و مادرش سعی در ایجاد یک تجارت و جستجوی اختلافات فاحش فرهنگی در شهر جدید خود دارند. همانطور که با پیروزی خود حدس می زنید ، آلن در نقش برک آوت خود کار باورنکردنی انجام می دهد. او همچنین فقط نازنین ترین چیزی است که تاکنون دیده ایم!


هفته گذشته ، او در برنامه جیمی کیمل ظاهر شد ، جایی که به میزبان گفت که اخیراً کمربند بنفش خود را در تکواندو کسب کرده است. آلن بار دیگر با حضور مجازی از خانه توضیح داد: “من چهارشنبه گذشته در آزمایشی شرکت کردم و مانند آن پیشرفت کردم.”

او همچنین به جیمی در مورد ملاقات خود از پری دندان گفت ، گفت: “اولین که دندانم را از دست دادم ، حدود 5 دلار بود و بعد 10… 20 دلار شد؟”

او چه پرتوی آفتابی است!

مهمترین لحظات “فرش قرمز” و بهترین لباسهای ستارگان جوایز انتخاب منتقدان (مجازی) 2021

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>